Nevesta Dominika: „Vždy som chcela mať šaty ako princezná, a to sa mi aj splnilo.“

 • 11. dec 2018
 • Alžbeta Kovárová
 • Michal Zahornacky

Keď Dominika a Martin tancovali na strednej škole na venčeku, ešte netušili, že o osem rokov si zatancujú na svojej svadbe. Po zásnubách si zarezervovali májový dátum vo Ville Nečas a chystali svadbu v tónoch burgundskej červenej – marsala, bielej a ružovej. Dominika bola nádherná nevesta v dokonalých šatách! Krásne fotky vás prenesú späť do teplých májových dní…

Zoznámili a dali ste sa dokopy na tanečnom venčeku? Ako to bolo? Začnem tým, že s mojím manželom sa už poznáme od začiatku strednej školy, pretože sme boli spolužiaci a nikdy by som nepovedala, že budem jeho manželkou. Všetko to začalo, keď sme chodili na tanečný venček a tam sa naše sympatie spojili. Trávili sme spolu veľa času, pretože sme boli taneční partneri a tam si získal moje srdce. Odvtedy sme spolu už krásnych 8 rokov.

Ako ste sa zasnúbili? Tak na tento deň nikdy nezabudnem, pretože patrí medzi moje najkrajšie. Išli sme na prechádzku v prírode so psom, keď zrazu pokľakol a spýtal sa tú krásnu otázku, či si ho vezmem. Samozrejme, moja odpoveď bola ÁNO. Bolo to pre mňa romantické a veľmi dojemné.

Po akom čase ste plánovali svadbu a aké boli vaše prvé kroky? Po siedmich rokoch randenia, sme spoločne usúdili, že je čas posunúť náš vzťah na ďalšiu úroveň. Naše prvé kroky pri vybavovaní svadby viedli do Villy Nečas, kde sme si zajednali dátum na svadobnú hostinu. Veľmi som chcela mať svadbu v máji a bola som rada, že mali ešte v tomto mesiaci voľný termín.

Mali ste nádherné svadobné oznámenie! Naše oznámenia sme chceli v jednom tóne, aby bolo elegantné a štýlove. Zvolila som burgundskú farbu, pretože je cestou k elegancii, vášni a blahobytu.

Aký priestor ste si vybrali pre obrad a hostinu, a prečo? Mojím snom bol kostol v Závodí sv. Štefana Kráľa, pretože je historický a maličký. Priestor pre hostinu sme si vybrali Villu Nečas, lebo spĺňala všetky naše predpoklady a čo sa týka kvality a ceny, môžem len odporučiť.

Bola si nádherné nevesta! Ako sa "zrodila" tvoja predstava seba samej ako nevesty? Ďakujem veľmi pekne. Vždy som chcela mať šaty ako princezná, a to sa mi aj splnilo vďaka šatám Pronovias Ofélia a rozpusteným vlasom.

Akú výzdobu ste si vybrali a prečo? Všetko sme chceli mať v marsala farbe, pretože sa mi zdala veľmi zaujímavá a dobre kombinovateľná s ružovou a bielou. A v sále dokonale vynikla.

Čo sa tebe na vašej svadbe páčilo najviac a čo chválili vaši hostia? Mne sa najviac na našej svadbe páčilo to, že sa ľudia bavili, výzdoba bola krásna a doplnili to skvelé koláče a torta. Hostia pochvaľovali fotokútik, a čepčenie v krojoch bolo pre nich zážitkom.

Viac fotografií zo svadby Dominiky a Martina:

Ďakujeme Dominike za rozhovor a prajeme len to najlepšie do manželského života!


Komentáre

  Pridaj príspevok

  Svadba a koronavírus - aktuálne opatrenia

  Aktuálne podmienky pre svadby platné od 16.8.2021:

  Viac informácií prinášame v priebežne aktualizovanom článku o opatreniach a obmedzeniach pre svadby v roku 2021.

  Najčítanejšie články
  Výročia svadby – ako sa nazývajú a aká symbolika sa v nich ukrýva?
  Výročia svadby – ako sa nazývajú a aká symbolika sa v nich ukrýva?
  Svadba a korona: Aktuálne podmienky pre svadby v roku 2021
  Svadba a korona: Aktuálne podmienky pre svadby v roku 2021
  Všetko, čo potrebujete vedieť o zmene dokladov po svadbe
  Všetko, čo potrebujete vedieť o zmene dokladov po svadbe
  17 svadobných tradícií vo svete, ktoré vás pravdepodobne prekvapia
  17 svadobných tradícií vo svete, ktoré vás pravdepodobne prekvapia
  18 tipov na svadobné dary, ktorými mladomanželov potešíte
  18 tipov na svadobné dary, ktorými mladomanželov potešíte
  15 tipov na darček pre vášho milovaného na výročie svadby
  15 tipov na darček pre vášho milovaného na výročie svadby