5 svadobných trendov, ktoré nás v roku 2018 neobídu

  • 8. feb 2018
  • Zuzana Maliníková
  • isifa / Shutterstock

Rok 2018 prináša veľmi zaujímavé trendy v oblasti svadieb, a to či už vo výzdobe, občerstvení alebo zábave. Ak plánujete svadbu v tomto roku, možno vás inšpirujú.

Námornícka modrá

Námornícka modrá je skvelou farbou, ak plánujete elegantnú svadbu a chcete jej dodať moderný nádych. Táto farba sa výborne kombinuje so zlatou, striebornou, či odtieňmi ružovej. Môžete ju použiť ako svoju hlavnú farbu (obrusy na stoloch, šaty družičiek), alebo ako doplnok na osvieženie (servítky, menovky, stuhy na stoličkách).

Visiace kvety

Kvety jednoducho k svadbe patria a v roku 2018 si ich užijeme vo všetkých podobách. Aktuálne najväčším trendom sú visiace kvety. Kvetinové aranžmány, jednotlivé kvety, závesy a girlandy z kvetov, … to všetko môžete zavesiť zo stropu a vytvoriť tak na svojej svadbe romantické a voňavé kvetinové kráľovstvo :-). Kreativite sa medze nekladú.

Drevo

Veľmi trendy prvkom svadobnej výzdoby sa stáva drevo – či už v podobne nezakrytých drevených stolov a stoličiek, alebo ako podstavce na tortu, vázy sviečky, … drevené tabule zo zasadacím poriadkom a podobne. Skrátka, čím prírodnejšie tým lepšie :-).

Unikátne dezerty

Dezertom sa na svadbách venuje čoraz viac pozornosti a nejde už len o chuť, ale najmä o výzor. Čim pestrejší a zaujímavejší výber, tým lepšie! A samozrejme, krásne dezerty si zaslúžia samostatný a krásne prestretý stôl, aby ešte viac vynikli. Zabudnite na veterníky veľké ako dlaň, či čokoládové špice plnené vaječným likérom a pripravte sa na ovocné poháriky a mini cheezecaky.

Nové spôsoby zábavy

Klasické čepčenie o polnoci, či rôzne svadobné hry sa postupne vytrácajú a páry ich nahrádzajú novými spôsobmi zábavy. Dj alebo kapela, samozrejme rozprúdia zábavu na parkete, ale to nestačí. Hostí nemôžete zabaviť len tancom a staré tradície prestávajú byť pre nové generácie zaujímavé, preto hľadajú stále nové spôsoby zábavy. Video prezentácia s fotkami už nie je žiadnou novinkou a fotokútik si tiež postupne získava svoje pevné miesto na svadbách. V roku 2018 sa môžeme tešiť na ešte viac netradičnej zábavy na svadbách.

Autorku článku nájdete aj medzi našimi Profesionálmi ako Zuzana Maliníková (Svadby podľa Ely).


Komentáre

    Pridaj príspevok