Top 7 trendov v svadobných oznámeniach pre rok 2017

  • 9. feb 2017
  • OznamTo.sk
  • archív firmy oznamto.sk

Svadobná sezóna sa rozbieha a vy nedočkavo čakáte na deň pozývania svadobných hostí. Na okamih, kedy otvoria obálku a zbadáte ich nadšenie, úsmev, radosť…

Čoraz viac sa dostávajú do popredia maľované oznámenia. Pripravili sme pre vás niekoľko tipov, ktorými zaručene vyvoláte u hostí nedočkavosť, takže sa budú na vašu svadbu ešte viac tešiť.

Na úvod si pozrite niečo k písmu, textu a motívom na oznámení:

Kaligrafické písmo

Aj v roku 2017 budú trendom kaligrafické písma. Oznámeniam dodajú jemnosť a pocit, akoby ste vaše mená naň písali rukou. Pokiaľ k nim zvolíte jednoduché písmo, vznikne naozaj krásna kombinácia.

Jedinečný text

Dôležité je uvedomiť si, že ste jedinečný pár s vlastným vkusom a nemusíte sa riadiť zaužívanými šablónami. Ak sa vám páči citát, ktorý pre vás niečo znamená, použite ho. Ak ste za jednoduchosť, zvoľte krátky a výstižný text, alebo si vymyslite text priamo od srdca, váš – jedinečný.

Motívy podľa vkusu

Aj pri motívoch sa riaďte svojim vkusom a tým, čo máte radi. Dajú sa využiť výraznejšie, ale tiež minimalisticky. Môžete ich umiestniť po krajoch, po celom obvode, do kruhu, alebo „neupratane“.

Zelená farbou roka 2017

Ak sledujete trendy, tak určite viete, že farbou tohto roka je zelená. Zeleň pripomína vôňu prírody a odráža staré zlaté pravidlo – v jednoduchosti je krása.

Pri svadobných oznámeniach vynikne samotná, ale taktiež v kombinácii s inými kvetmi.

Kvetinové motívy

Každá maličkosť sa podieľa na dokonalosti svadby. Ak ladia kvety na oznámení, pozvaní k stolu, svadobnom menu a menovkách s vašou výzdobou, vytvára to úžasný dojem, ktorý dokážete pripraviť v každom ročnom období.

Jemnosť a romantika

Preneste cit a fantáziu do vašich oznámení. Jemnosť pri prevedení každého detailu a zároveň romantika, ktorá z nich žiari…

Decentné a zároveň štýlové svadobné oznámenia

Nie každému sa páčia maľované farebné oznámenia. Ak rozmýšľate nad niečím decentným a zaujímavým, môžete sa rozhodnúť napríklad pre jednofarebný motív, prípadne môže byť doplnený o malý farebný detail.

Nebojte sa experimentovať

Nie je pravidlom, že pozadie musí byť len biele. Dnes sa dáva prednosť kreativite, pozadie môže byť v rôznych farbách, so šedým kriedovým efektom, pásikmi…

Tí odvážnejší môžu siahnuť aj po niečom extravagantnejšom, ako je napríklad kombinácia geometrických tvarov a maľovaných kvetov.

Výstižné, jednoduché a pritom nádherné

Tak ako sa stretávame s minimalizmom všade okolo seba, možno ho preniesť aj do vašich oznámení. Oznámenie odráža váš štýl. Ak teda máte radi jednoduchosť a výstižnosť, môžete siahnuť aj po niečom úplne jednoduchom a originálnom.

Fresh kombinácie

Opäť tu máme ukážku toho, že experimentovať možno s čímkoľvek. Napríklad aj spojenie kvetov a ovocia dokáže vytvoriť krásnu romantickú a zároveň sviežu kombináciu. V tomto prípade vystúpili do poredia svieže maliny.

Samozrejme, očariť vašich hostí dokážete rôznymi oznámeniami. Veľmi obľúbené sú svadobné oznámenia s fotografiami, dôležité však je, aby dostatočne vynikol text a zároveň fotografia. Pokiaľ ovládate aspoň základnú prácu s grafickými programami, dokážete si také oznámenie vytvoriť aj samy.

Okrem takýchto sa čoraz viac dostávajú do popredia aj oznámenia bez grafiky, ktoré obsahujú len kombináciu kaligrafického písma s jednoduchým, obyčajným písmom.

Je už len na vás, pre aký druh sa nakoniec rozhodnete.

Autorkou článku je Silvia Boorová z OznamTo.sk, ktorých nájdete aj medzi našimi Profesionálmi. Prezrite si ich úžasnú prácu!

Ďalšie svadobné oznámenia od OznamTo.sk:

ĎALŠIE OZNÁMENIA
Kompletný album

Komentáre

    Pridaj príspevok