Fotobúdka Dollybooth

Použitý tovar
6. okt 2020
0
10

Fotobúdka Dollybooth je zábavný🥳 fotoprogram🎁 pre hostí akéhokoľvek eventu👰🎅🏼👩‍🎤💃🏼🕺🏼
.
Dollybooth umiestníme do časti miestnosti Tvojho evetu spolu s fotopozadím🎆, ktoré si vyberieš u nás, alebo použiješ vopred pripravenú vlastnú fotostenu, či akúkoľvek alternatívu vhodnú na fotenie📸 (fantázii sa medze nekladú😝). K tomuto všetkému neodmysliteľne patria rekvizity na fotenie (parochne🧑🏻‍🎤, úsmevy💋, tabuľky💬, funny okuliare🤩...) a tlačiareň📠, na ktorej si fotografie 🏞 tvoji hostia vytlačia a odnesú domov, ako pamiatku 💌na nezabudnuteľný večer🌜.
.
Fotobúdka Dollybooth čaruje úprimné úsmevy🤣na tvárach aj tých najunavenejšíh hostí 🥱a na pár hodín 🕒sa dokonale zhostí role zabávača🤡. Dollyboothku ovládate prakticky sami používaním iPad aplikácie na fotenie, no príjemná obsluha, Vám rada pomôže a poradí.
.
Všetky aktuálne informácie nájdeš na našej FB / insta stranke @dollybooth.kosice
.
#fotobudkakosice #fotobudka #photobooth #kosice #flowers #aftercorona #ipad2020 #zabava #fotobox #saycheese #slovakia #wedding #zabavnefotenie #rekvizity #nevesta #svadba #slovensko #akcia #event #teambuilding #oslava #akciaprestuzkarov #photoboothwedding #stuzkova #party #photowall #roseswall

Napíš predávajúcemu priamo tu

Nemôžete poslať správu, pretože inzerát bol vymazaný.

    Predávajúci

    Podmienky predaja tohoto používateľa

    Používateľ nemá vyplnený popis a pravidlá.