Svadobný obraz - Svadobný strom na odtlačky čierny

Nový tovar
23. sep 2020
0
626
snehovo biela

Tento krásny svadobný obraz v podobe svadobného stromu jednoducho musíte mať! Najkrajšia pamiatka na Váš veľký deň. Obraz je personalizovaný - s Vašimi menami, p.p. dátumom Vašej svadby. Typ písma a jeho farba sa vie podľa Vašich požiadaviek zmeniť. Strom je tlačený ako plagát v rozmeroch šírka 40cm a výška 30cm na kvalitný matný papier v kvalite 200g. Súčasťou balenia je jeden kvalitný rám z dreva a jedna poduška z našej aktuálnej ponuky cca 20 farieb.

Biely drevený rám na svadobný obraz vo veľkosti 30cm x 40cm. Krásny členitý neobyčajný rám je vyrobený z dreva, vrchná časť - krytka je zo skla. Kvalitný rám dodá Vášmu Svadobnému stromu svadobný dizajn.
Text: podľa Vašich požiadaviek - či už Vaše mená, alebo aj dátum svadby, p.p. slovko "Ďakujeme", citát atď... - PROSÍME UVIESŤ V POZNÁMKE pri vytváraní objednávky. Príklady tlače:

A&P , A&P 25.2.2017, Anna & Peter, Anna & Peter 25.2.2017, Anna & Peter Ďakujeme! ...

Použitie: Plagát vložte do rámu obrazu, pod neho vložte vrchné sklo/plast a zadnú krytku. Následne vedľa obrazu položte pečiatkovú podložku. Namočte prst do pečiatkovej podložky a odtlačte prst na papier so stromom.

Starostlivosť: po ukončení práce odporúčame nechať preschnúť približne 30 minút a následne zakryť vrchným sklom/plastom.

Starostlivosť o rám: utierať suchou utierkou, sklo čistiacim prostriedkom naň určený.
Rozmer: 30cm x 40cm

Materiál: papier, drevo, sklo

Cena za 1kus plagátu s rámom a jednej podušky na odtlačky.

Napíš predávajúcemu priamo tu

Nemôžete poslať správu, pretože inzerát bol vymazaný.

    Predávajúci

    Podmienky predaja tohoto používateľa

    Tovar je možné objednať na dobierku alebo po platbe prevodom. O odoslaní informujem mailom alebo...