Svadobný obraz - lietajúci balón (40 x 50 cm)

Nový tovar
20. okt 2020
0
564
snehovo biela

Krásny obraz v bielom ráme vytvorený vyrezaným košom gravírovaným inicálkami a dátumom svadby, vyrezanými lanami a tvar letajúceho balóna dotvárajú vyrezané srdiečka v rôznych veľkostiach a tvaroch

Počet srdiečok je možné zmeniť - v tomto prípade sa srdiečka zmenšujú - alebo zväčšujú podľa potreby. Rám 40 x 50 cm má štandardne 40 srdiečok.

Hostia sa môžu do srdiečok podpísať, prípadne dať otlačky prstov - alebo napísať rady a priania pre ženícha a nevestu do ich manželského života

Čokoľvek drevené z obrazu je možné pre Vás pripraviť aj samostatne a obraz si môžete vyrobiť aj sami podľa seba.

Na titulnej fotografii je biele pozadie a bledá preglejka. Farebné varianty je možné pripraviť podľa vzorkovníka - viď pripojená fotka.

V prípade, že si želáte obraz vo farebnej variante ako na titulnej fotografii (biele pozadie, bledá preglejka) - je možné zladiť farbu aj tým, že sa tam vložia malé srdiečka v želanej farbe - za natieranie je príplatok za každú farbu.

Do poznámky objednávky prosíme uviesť želania k obrazu (iniciály, dátum, farebná verzia pozadie/preglejka - prípadne natieraná verzia za príplatok, počet srdiečok) - ozveme sa Vám s vypracovanou grafikou na schválenie.

Manipulačné náklady: 3,00 EUR

Viac tu: https://www.progra.sk/products/svadobny-obraz-lietajuci-balon-40-x-50-cm/

Napíš predávajúcemu priamo tu

Nemôžete poslať správu, pretože inzerát bol vymazaný.

    Predávajúci

    Podmienky predaja tohoto používateľa

    Úplné znenie obchodných podmienok nájdete na našej stránke www.progra.sk