Svadobný obraz - Svadobný strom na odtlačky čierny

Nový tovar
23. sep 2020
0
671
snehovo biela

Tento krásny svadobný obraz v podobe svadobného stromu jednoducho musíte mať! Najkrajšia pamiatka na Váš veľký deň. Obraz je personalizovaný - s Vašimi menami, p.p. dátumom Vašej svadby. Typ písma a jeho farba sa vie podľa Vašich požiadaviek zmeniť. Strom je tlačený ako plagát v rozmeroch šírka 50cm a výška 40cm na kvalitný matný papier v kvalite 200g. Súčasťou balenia je jeden kvalitný rám zdreva jedna poduška z našej aktuálnej ponuky cca 20 farieb.

Biely drevený rám na svadobný obraz vo veľkosti 40cm x 50cm. Krásny členitý neobyčajný rám je vyrobený z dreva, vrchná časť - krytka je zo skla. Kvalitný rám dodá Vášmu Svadobnému stromu svadobný dizajn.
Text: podľa Vašich požiadaviek - či už Vaše mená, alebo aj dátum svadby, p.p. slovko "Ďakujeme", citát atď... - PROSÍME UVIESŤ V POZNÁMKE pri vytváraní objednávky. Príklady tlače:

A&P , A&P 25.2.2017, Anna & Peter, Anna & Peter 25.2.2017, Anna & Peter Ďakujeme! ...

Použitie: Plagát vložte do rámu obrazu, pod neho vložte vrchné sklo/plast a zadnú krytku. Následne vedľa obrazu položte pečiatkovú podložku. Namočte prst do pečiatkovej podložky a odtlačte prst na papier so stromom.

Starostlivosť: po ukončení práce odporúčame nechať preschnúť približne 30 minút a následne zakryť vrchným sklom/plastom.

Starostlivosť o rám: utierať suchou utierkou, sklo čistiacim prostriedkom naň určený
Rozmer: 40cm x 50cm

Materiál: papier, drevo, sklo

Cena za 1kus plagátu s rámom a jednej podušky na odtlačky.
Svadobný obraz je potrebné uhradiť vopred prevodom na základe výzvy zaslaniej na Váš mail.

Napíš predávajúcemu priamo tu

Nemôžete poslať správu, pretože inzerát bol vymazaný.

    Predávajúci

    Podmienky predaja tohoto používateľa

    Tovar je možné objednať na dobierku alebo po platbe prevodom. O odoslaní informujem mailom alebo...