Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Bazár > celestajade

Milé žienky, ďakujem že ste navštívili môj bazárik. Dovoľte mi aby som vás oboznámila s podmienkami predaja a súčasne požiadala o ich rešpektovanie - kúpou vecičky sa zároveň zaväzujete k tomu že ste sa s danými podmienkami oboznámili a teda s nimi súhlasíte!

VECI KTORÉ PREDÁVAM MAJÚ VŠETKY REAL FOTO, A SÚ V MIMORIADNE DOBROM STAVE, NIEKTORÉ DOKONCA ANI RAZ VYUŽITÉ!!Preto prosím berte ohľad aj na cenu.Tie veci,ktoré považujem za hodné nižšej ceny,ju aj majú.Nezjednávajte.

-nevymieňam a zároveň ponuku o tento druh obchodu považujem ako porušenie podmienok predaja a s tým možné súvisiace negatívne hodnotenie!!!
-ceny nezjednávam ( výnimkou je prípad odberu veci nad 30 E alebo viac vecí v tejto sume)
-skúšanie vecí, zasielanie vecí na skúšku a pod. neprichádza do úvahy, prosím uvedomte si že toto nie je obchod ale bazár
-žiadosť o zaslanie platobných údajov považujem za záväznú a vec rezervujem, v prípade neuhradenia veci v dohodnutom termíne píšem negatívne hodnotenie tak si to dobre premyslite.

Veci ktoré tu predávam zodpovedajú stavu na fotografiách, sú väčšinou málo nosené (niektoré dokonca vôbec) a v prípade že je na nich nejaká závada O KTOREJ VIEM, upozorňujem na ňu v popise.Veci predávané po dva a viac kusov sú nosené viac prípadne sa ich potrebujem rýchlo zbaviť lebo sú mi veľké alebo majú nemoderný strih,čo je zohľadnené v cene.

SPOSOB PLATBY A ZASLANIE TOVARU:
-Uprednostňujem platbu na účet 284 247 290/0900 platbu očakávam najneskôr do 3 dní pokiaľ sa nedohodneme inak
-DOBIERKA – na dobierku posielam jedine po úhrade dobierkovej sumy (poštovného tj 2 trieda dop. od 1,45 po 3,20 + suma za dobierku + 1,10 pri dop. 2 triedou a 1,30 pri dop. 1 triedou- v prípade že ju neprevezmete!) vopred na účet ( sumu 1,30 alebo 1,10 , v závislosti od vyššie uvedeného, vrátim na účet) , v prípade dobierky máte čas na jej prevzatie v lehote 3 dni pokiaľ sa nedohodneme inak.
V prípade zasielania kuriérom na dobierku posielam jedine po úhrade sumy za poštovné + zálohy (suma vo výške poštovného tj. - poštovné napr 5E + 5 E záloha )za spätný zvoz v prípade neprevzatia tovaru ( ak preberiete -zálohu vám vrátim)

- zásielky posielam až po zaplatení
- zásielky posielam DOPORUČENE 2.tr. raz do týždňa v piatok, prípadne po víkende v pondelok.(tj ak mi aj peniaze prídu v pondelok po 12 tej posielam v piatok alebo pondelok po tomto piatku, a tak isto aj iné dni v týždni keď nabehnú peniaze, mám toho veľa tak to musím takto riešiť) Ak potrebujete vybranú vec poslať skôr, dajte mi prosím vedieť a na doručení sa dohodneme.
- veci NEPOSIELAM OBYČAJNE z dôvodu zdokladovania odoslania zásielky.!!
- o odoslaní zásielky vás budem informovať.
- osobný odber žiaľ nie je možný

POŠTOVNÉ:
Ceny poštovného sú podľa taríf SP , upozorňujem na zmeny v sadzobníku Slovenskej pošty ktorý bol od 1.1.2013 navýšený!! (balíky si zvážim a podľa toho postupujem), k poštovnému počítam aj balné ( v prípade väčších vecí alebo väčšieho množstva posielaných zásielok) čo je však minimum(0,20E).Inak nie.

V prípade straty obyčajnej alebo doporučenej zásielky od ktorej mám doklad o odoslaní nenesiem zodpovednosť! V prípade že sa obávate straty zásielky môžeme sa dohodnúť na odoslaní poisteného balíka, samozrejme počítajte s vyšším poštovným podľa sadzobníka SP.Ďakujem za pochopenie.DOLEŽITÉ:
1: Môže sa stať že si niečo nevšimnem (každopádne to nie je zámer ) v takom prípade mi IHNEĎ -( v deň prijatia zásielky) prosím pošlite správu s popisom závady a jej fotografiu, neposielajte mi tovar bez toho aby sme sa nedohodli ( v takom prípade vec nepreberiem - ďakujem za pochopenie).

MÁM ZÁUJEM O VEC / KÚPA:
O zakúpení tovaru sa rozhodujete hlavne na základe vašich otázok - pýtajte sa! ,fotografií a rozmerov -preto prosím si to dobre zmerajte aj na sebe!.


!!! Prosím Vás, pokiaľ máte pochybnosti o tom či vám daná vec bude sedieť alebo či ju chcete, nežiadajte odo mňa aby som Vás presviedčala, je to vaša voľba a za vaše rozhodnutie odmietam niesť zodpovednosť. !!!

Pri niektorých veciach mám uvedené " pri rýchlom jednaní poštovné zdarma" - pod pojmom rýchle jednanie si predstavujem, že sa na kúpe veci dohodneme v komunikácii ktorá prebehla v jeden deň s tým, že platbu uskutočníte bezodkladne max. do 3 dní.Tj. žiadne vyjednávanie, odoslanie vašej adresy, odoslanie platobných údajov z mojej strany, odoslanie platby z vašej strany a odoslanie balíka.

REKLAMÁCIE:
Z bazára spätné zásielky neprijímam (neadekvátne reklamácie - že vám vec nesedí alebo sa vám nepáči materiál - to je vec strihu a výrobcu ktorý materiál zvolil!!- ak chcete vrátiť peniaze neberiem ako pádny dôvod na reklamáciu) o zakúpení tovaru sa rozhodujete sami na základe Vami položených otázok, požiadaviek o ďalšie fotografie, rozmery a podobne.:)Som presvedčená o tom, že na základe takýchto informácií je možné dostatočne usúdiť aký je stav veci a či ju chcete a nie je v mojom záujme niekoho klamať.

OTÁZKY NA MŇA:
* rada odpoviem na vaše otázky, pokiaľ už odpovede na ne nie sú v popise, prípadne doplním ďalšie rozmery a fotografie(fotky spodného prádla na sebe odmietam posielať z pochopiteľých dôvodov!) o ktoré požiadate.

*môže sa stať že máte záujem o vec a ja dlhšie nereagujem, za čo sa vopred ospravedlňujem ale nie som na internete nonstop, mám aj iné povinnosti. Každopádne Vám odpíšem ihneď ako to bude možné, ďakujem za pochopenie.

OBUV:
Čo sa týka obuvi tak tá sa ťažko premeriava a rozmer píšem tabuľkový , t.j. podľa zákonne schválených noriem určených pre výrobcov obuvi teda 38mička zodpovedá dĺžke 24,5 cm ale väčšinou si to overím aj sama a ak sa veľkosť líši píšem premeranú veľkosť (nezodpovedám však za to že budú sedieť nakoľko každá máme inú nohu, jedna širšiu, druhá užšiu, jednu dlhšiu a podobne a na toto vás upozorňujem aj v ip.)

VZŤAH KUPUJÚCI A PREDÁVAjÚCI:

Ako predávajúca si vyhradzujem právo odstúpiť od zmluvy z akýchkoľvek dôvodov, ktorú sme obchodom uzavreli s tým, že ak boli peniaze zo strany kupujúceho zaslané, tieto vrátim do 3 dní.
Kupujúci sa týmto zaväzuje, že sa zrieka práva na vrátenie peňazí po vzájomnej dohode o kúpe veci - teda keď potvrdil,že vec kupuje, zaslal svoje identifikačné údaje a už ju zaplati l bude mu vec poslaná podľa vyššie uvedených podmienok.


Želám príjemné nakupovanie:)
0 inzerátov  •  4 hodnotenia
Žiadny takýto inzerát nebol nájdený