šampon a balzam na vlasy

(Zmazaný predajcom)

šampon a balzam na vlasy Pantene,250ml a 400ml,v záruke.Dôvod predaja😛rechod na inú značku,tak posúvam
balzam,šampon 250ml-2,50€/ks
sampon 400ml-3.60€/ks
pri odbere všetkých naraz,ten na kraji(načatý)GRATIS,a zvýhodnená cena:11,50€

A)Pantene Pro-V šampón na mastné vlasy Aqua Light s ošetrujúcim zložením odstraňuje z vlasov a pokožky hlavy nečistoty, uľahčuje rozčesávanie vlasov a dodáva im vyživujúce látky Pro-V, ktoré pôsobia do hĺbky vlasových vlákien rýchlo sa mastiacich vlasov.
B)Pantene Pro-V šampón na jemné vlasy Extra Volume s ošetrujúcim zložením odstraňuje z vlasov a pokožky hlavy nečistoty, uľahčuje rozčesávanie vlasov a dodáva im vyživujúce látky Pro-V, ktoré im už po prvom umytí prepožičiavajú objem bez zaťaženia. Výsledkom sú vlasy žiariace zdravím.
C) kondicionér na mastné vlasy Pantene Pro-V AquaLight
čistí vlasy do hĺbky, dôkladne zbavuje vlasy nečistôt
s obsahom Pro-V pantenolu
výsledok: hladké, žiarivé a vzdušné vlasy
Zázrak pre mastné a nepoddajné vlasy. Pantene PRO-V predstavuje Balzam na vlasy Pantene Pro-V AquaLight, ktorý posilňuje vlasy vďaka výživným látkam Pro-V a následne ich uzamyká vo vnútri vlasu. Ošetrujúca receptúra balzamu je obohatená o pantenol, ktorý posilňuje štruktúru vlasu, podporuje jeho rast a dodáva mu oslnivý lesk a hebkosť. Kondicionér je jemný, bez obsahu minerálnych olejov a farbív, za jeho pomoci sa vlasy ľahko rozčesávajú. Pre silné vlasy plné života je tu balzam Pantene PRO-V AquaLight!

Predávajúci

mani27

Podmienky predaja tohoto používateľa

Používateľ nemá vyplnený popis a pravidlá.