Set anew nepoužívaný

(Zmazaný predajcom)

Vyhladzujúca starostlivosť o očné okolie s okamžitým účinkom Platinum
objem : 15 ml
Omladzujúca očná starostlivosť zmierňuje tmavé kruhy pod očami, redukuje opuchy, vyhladzuje tzv. kohútie stopy a spevňuje pleť. Liftingový efekt máte zaručený vďaka stimulácii úrovne kolagénu a kyseliny hyalurónovej v pleti. Funguje za pár sekúnd a konečný výsledok je viditeľný už za dve minúty. Jedno balenie vystačí až na 120 použití. Okamžitý liftingový efekt vydrží celý deň (založené na výsledkoch klinickej štúdie, ktorej sa zúčastnilo 98 ľudí).
Použitie: Nanášajte na okolie očí po použití bežného očného krému. Počkajte, kým na pleti pocítite jemné vypnutie – a hotovo. Následne môžete podľa potreby opatrne naniesť make-up. Vhodné sú najmä minerálne púdre a make-upy, výrobky na olejovej báze sa neodporúčajú, pretože môžu neviditeľnú vrstvu gélu narušiť.

Intenzívna omladzujúca pleťová maska Essential
Prvá intenzívne omladzujúca pleťová maska s retinolom pomáha podporiť vnútornú produkciu kyseliny hyalurónovej, redukuje viditeľnosť vrások a obnovuje mladistvý vzhľad.
Použitie : Umiestnite vrchnú časť masky na čelo a okolie očí, chyťte masku v spodnej časti z oboch strán, natiahnite ju a prekryte bradu, Potom nadvihnite spodnú časť a prekryte spodnú časť tváre pozdĺž čeľuste. Po 15 minútach odstráňte a zvyšky vmasírujte do pleti, kým sa esencia úplne nevstrebe.

Cena + poštovné podľa tarify Slov. pošty

Predávajúci

Podmienky predaja tohoto používateľa

Ďakujem pekne, že ste nakukli aj do môjho bazáru.
Odpoviem na prípadné otázky a premeriam...