Netradičné svadobné šaty

Značka: Blammo Biamo, Dream Ocean Collection, Model: Millie
Rok kúpy: 2020
Veľkosť: 34/36
Farba: white
Výška postavy: 165-175
Kontakt na inzerenta: barbora.sisakova1@gmail.com
Korzet: vystužený všitými košíčkami, so skrytou šnurovačkou pre lepšie stiahnutie pásu a modifikáciu veľkosti, odnímateľné rukávky je možné ľahko odopnúť skrytými cvočkami, ktoré sa zapínajú na korzet. Línia pásu je zvýraznená opaskom z ozdobného lemu zakončeného do mašličky.
Sukňa: bohatá vďaka viacerým vrstvám vzdušného tylu ukončeného do vlečky, ktorá sa dá kedykoľvek rýchlo vypnúť gombíkom k zadnej časti šiat.
Stav: top stav, raz použité (svadba 07/2020), bez akéhokoľvek poškodenia, čistené nie chemicky.
Opis: šaty typu A nádherne zvýraznia postavu (zúžia pás, vyformujú hrudník, rukávkami zjemnia odhalený dekolt). Sú ľahučké ako pierko, ideálne na letnú svadbu. Model je určený pre odvážne, netradičné nevesty, ktoré chcú svoje vysnívané šaty ozvláštniť jedinečnou látkou (luxusné, ručne našívané 3D kvety na bodkovanom tyle) a tak im zachovať kombináciu romantiky, nežnosti s nádychom retra a extravagantnosti zároveň.
Fashion fun fact: popredný módny dom Oscar de la Renta uverejnil tohtoročnú kolekciu svadobných šiat na rok 2021, v ktorej sa nachádzajú skoro identické prvky ako na týchto svadobných šatách, čo ma pobavilo a utvrdilo v správnej intuícii pri výbere mojich vysnívaných svadobných šiat (posledné 2 fotky pre ilustráciu).

Napíš predávajúcemu priamo tu

Nemôžete poslať správu, pretože inzerát bol vymazaný.

    Predávajúci

    Podmienky predaja tohoto používateľa

    Používateľ nemá vyplnený popis a pravidlá.