Saty zo salonu WEM

Použitý tovar
25. aug 2020
14
932

Ahoj budúca nevestička, predávam svadobné šaty kúpené v salóne WEM Bratislava.
Vybrať svadobné šaty bol pre mňa problém, hľadala som jednoduchosť a jedinečnosť, čo mi nakoniec po dlhšom hľadaní poskytol až svadobný salón WEM. Šaty sa nedali požičať, len kúpiť, ale zase opadol stres z obavy z poškodenia. Šatky boli nové, nenosené, originálny kus a také neokukané 😉.
Veľkosť šiat je 36-38, dĺžka šiat bola skracovaná, meriam 166cm a pekne ideálne siahajajú po zem, na svadbe som mala opätky od 5 do 8cm a sedelo to ideálne. Šaty majú vlečku, ktorá sa dá vypnúť na 3 gombíky, ktoré sú prišité pod krásnym srdiečkovým korzetom. Korzet prekrásne prilieha na telo, rafinovane ukazuje pás, má všitú podprsenku. Celý korzet je korunovaný krásnymi ramienkami a aplikáciou goráliek na chrbáte. Spodnicu som nepotrebovala, šaty majú základnú spodnicu dostatočne širokú, drží tvar šiat tak , aby sa pohodlne tancovalo, sukňa teda nie je veľmi široká a šaty sú ľahké. K šatám je závoj, ktorý má drobné kamienky, rovnaké aké sú na šatách. Po svadbe boli šaty v salóne WEM vyčistené. Budem rada, keď ešte poslúžia a niekoho potešia. . BA – 0911 818 021
Šaty + závoj ponúkam za 400 eur + originál WEM obal.

Družičky si našli na internete strihovo veľmi podobné šaty, ktoré ku mne veľmi pekne ladili. Pridávam aj fotku ich šiat na predstavu.

Napíš predávajúcemu priamo tu

Nemôžete poslať správu, pretože inzerát bol vymazaný.

    Predávajúci

    Podmienky predaja tohoto používateľa

    Používateľ nemá vyplnený popis a pravidlá.