Svadobné šaty veľ. 42 (40-44)

(Zmazaný predajcom)

Milé nevesty, chcem Vám ponúknuť svoje krásne, jednoduché svadobné šaty, v ktorých som sa cítila trochu ako princezná. Aj pri mojej velkosti mi krásne vyformovali postavu a zakryli, čo bolo treba.

Vrch je korzetový, podklad ivory, navrchu je biela čipka, ktorá je príjemná, nijako neškriabe ani neťahá.
Sukňa je saténová bez ozdôb, s praktickými, skrytými vreckami, farby ivory. Pri tanci sa krásne točí. Zozadu je sukňa o trochu dlhšia ako náznak vlečky, pri pohybe nezavadzia.
Zapínanie na zips a šnurovanie a na šiji tri malé gombičky. Moja veľkosť je 42, v šatách som mala dostatok priestoru, cítila som sa príjemne, boli prispôsobivé, preto myslím, že sú vhodné aj na velkosť 40-44. Zapínanie je prekryté väčšou mašľou vo farbe sukne, ktorá sa zospodu jednoducho pripína.

K šatám ponúkam aj kruh a krátky závoj (španielsky závoj na fotkách som mala požičaný len na fotenie). Krátky závoj je lemovaný saténovu stužkou farby ivory.
Tieto šaty mi poslúžili ako druhej neveste, sú však vyčistené v čistiarni a nepoškodené. Moja výška je 174 cm a potrebovala som ešte opätky aspoň 4 cm, aby boli pekne po zem. Na cene sa vieme dohodnúť.

Predávajúci

Podmienky predaja tohoto používateľa

Používateľ nemá vyplnený popis a pravidlá.