svadobné šaty značky Pronovias

značka: Pronovias (Barcelona)
Farba: Ivory
Veľkosť S, menšie M,
sedia na výšku 160 + 5 cm opätky, ( ja som nižšia, ale to nie je problém ani pre iné nevestičky poradím ako na to dole nižšie )
rozmery: pás: 66 cm, rukáv 58 cm, od pásu po plecia 42-43 cm, od pásu dolu 109 cm, priblížne celá dlžka od pásu dolu 152 cm
šaty sú vyčistené, nepoškodené, čakajú na novú majiteľku
Šaty sú veľmi pohodlné a vhodné aj na letný termín svadby, materiál je priedušný takže v nich nie je teplo
Majú dvojdielny efekt. Vrchná vrstva je tvorená iluzívnym výstrihom a s dlhými rukávmi. Dokonale spája pokožkou, cez ktorú ako keby cestujú čipkované kvetinky cez, ktoré sú ručne prišívané malé koráliky. Kvetinky „cestujú“ od dekoltu cez chrbát a rukávy. Farba sa dokonale spája s pokožkou, vytvára dojem opálenia. Na chrbte sú gombičky, ktoré tam dokonale pasujú a oživujú. K šatám pridávam originál korzet ( dá sa aj upraviť) no dajú sa aj bez korzetu.
Sukňa je vytvorená z viacerých vrstiev tylu. Je zdobená čipkovanými kvetinkami ktoré nadväzujú na vrchnú časť šiat. Kvetinky sú decentne zdobené po celej sukni. Sukňa vytvára super dojem vďaka viacerým vrstvám, ak je nejakej neveste málo „ objemu“ dá sa pod ňu kruh, tak isto aj keď je nevestička nižšia vďaka kruhu sa sukňa dá pekne nadvihnúť, buď s objemom alebo aj bez.
Šaty sa dajú upraviť aj v ramenách alebo drieku poprípade v rukávoch bez toho aby to bolo vidieť, tak isto aj zo sukne sa dá odstrihnúť, čo pri iných šatách sa vo veľa prípadoch nedá. ( V prípade vážneho záujmu poradím viac)
K šatám pridávam originál obal Pronovias ( Barcelona) , tak isto aj vešiak, všetko je originál aj so štítkami na šatách.
 pridávam závoj zadarmo,

Napíš predávajúcemu priamo tu

Nemôžete poslať správu, pretože inzerát bol vymazaný.

    Predávajúci

    Podmienky predaja tohoto používateľa

    Používateľ nemá vyplnený popis a pravidlá.