Čierny oblek s decentným prúžkom

Predám čierny pánsky oblek z jemným decentným prúžkom pozostávajúci zo saka, nohavíc a vesty. Oblek bol 2x použitý a je profesionálne vyčistený.
Sako: veľkosť 50, zapínanie na 3 gombičky, jedno náprstné vrecko a dve bočné vrecká s príklopkami. Dĺžka pleca 16cm, dĺžka rukáva 68,5cm, obvod pod pazuchami 114cm, obvod cca v páse 106cm, dĺžka saka 79cm. Sako je podšité a vo vnútri má dve vrecká.
Vesta: veľkosť 50, zapínanie na 5gombíkov, v predu sú dve dvojvýpustkové vrecká, vesta je podšitá, obvod pod pazuchami 104cm, obvod cca v páse 102cm, dĺžka vesty 65cm po predný ozdobný cíp (najdlhšia časť vesty), dĺžka pleca 11cm.
Nohavice: na prednom diely nohavíc sú dve dvojvýpustkové vrecká, nohavice sú zažehlené na puky obvod pása 91cm, dĺžka nohavíc od pása k dolnému okraju 109cm, dĺžka nohavíc od rozkroku po dolný okraj nohavíc 81,5cm. Nohavice sa zapínajú na háčik a gombičku.
Oblek je v 100% stave, žiadne skryté ani viditelné vady. Dôvod predaja manžel schudol. Možnosť vyskúšať v Kysuckom Novom Meste.

Napíš predávajúcemu priamo tu

Nemôžete poslať správu, pretože inzerát bol vymazaný.

    Predávajúci

    Podmienky predaja tohoto používateľa

    Používateľ nemá vyplnený popis a pravidlá.