Svadobné video 2014 - RA VisualWorks

Nový tovar
26. apr 2013
0
8

Váš svadobný deň nasnímaný a spracovaný filmovým spôsobom.

Svadobný deň je pre zamilovaný pár jedinečnou a neopakovateľnou udalosťou. Pre nás ako filmárov je svadba skutočnou výzvou. Do detailu pripravená scéna, nádherné kostýmy, dobre naladení a usmievaví hostia. Pre nás ako filmárov sú to tie najlepšie vizuálne podmienky a jedinečná možnosť ako zachytiť to najdôležitejšie. A tým sú EMÓCIE a ATMOSFÉRA svadobného dňa.

 V čo veríme a čo je pre nás dôležité pri tvorbe svadobného videa:
- Filmový vzhľad dosiahnutý spôsobom snímania a postprodukčnou úpravou tak ako ste zvyknutý pri filmoch z televíznych obrazoviek a filmových kinosál.
- Kompozične vyvážené zábery nasnímané zo zaujímavých uhlov, tak aby dali vyniknúť postavám a prostrediu v ktorom natáčanie prebieha.
- Dynamické a pritom dokonale stabilizované zábery realizované použitím profesionálnej techniky (statívy, steadycam, crane, slider).
- Viac detajlov zaznamenaných v tmavých (shadows) a presvetlených (highlights) častiach vďaka zvýšenému dynamickému rozsahu pri snímaní.
- Práca s hĺbkou ostrosti, ktorá nám umožňuje oddeliť postavy od pozadia, zamerať pozornosti diváka na dôležité miesta a časti kompozície a tým vytvoriť vizuálne atraktívnejšie snímky.
- Plynulý a správne načasovaný strih, ktorý spolu s hudbou podporí atmosféru a nechá vyniknúť zaznamenané emócie.
- Atraktívne farebné spracovanie videozáznamu (Color Grading) pri ktorom citlivo upravíme farebné podanie každého snímku tak aby vynikla atmosféra Vášho svadobného dňa a videozáznam získal neopakovateľný filmový vzhľad.

Pre našich klientov máme pripravené balíčky

Informácie a rezervácie termínov: info@ravisualworks.sk
Radi Vám odpovieme na Vaše otázky.

Linky:
www.ravisualworks.sk/vizualy/vizualy_svadobne_video.html
www.ravisualworks.sk/sluzby_svadobne_video.html
www./vimeo.com/channels/svadobnyfilm
http://www.facebook.com/ravisualworks

Napíš predávajúcemu priamo tu

Nemôžete poslať správu, pretože inzerát bol pozastavený.

    Predávajúci

    Podmienky predaja tohoto používateľa

    Používateľ nemá vyplnený popis a pravidlá.