Kategórie

Prinášame ti najlepšie svadobné filmy na predĺžený víkend!

Kedy, ak nie teraz? Aktuálna situácia nám poskytuje skvelé príležitosti na trávenie voľných chvíľ s našimi polovičkami, spoločné výlety či leňošenie pri filme. A práve svadobné filmy sú jedným z najobľúbenejších žánrov.

Priznajte sa, ktorá z nás by sa aspoň na chvíľu nechcela zasnívať a stať sa princeznou z pohodlia svojho gauča? Niektoré filmy so svadobnou tematikou nie sú navyše len romantické. Sú naplnené humorom, drámou, jednoducho ponúkajú zážitok "se vším všudy". A práve z dôvodu blížiacich sa predĺžených víkendov sme si pre vás pripravili zoznam najlepších svadobných filmov všetkých čias.

Aj keď v niektorých možno nájdeme poriadne romantické klišé, zbožňujeme ich. Ak sa pripravujete na svoju vlastnú svadbu alebo si len chcete dopriať filmovú romantiku, v tomto článku sa jednoducho nájdete. Poďme sa spoločne pozrieť na 16 najlepších svadobných filmov. :-)

1. Moja tučná grécka svadba 1 a 2

2. Láska nebeská

3. 27 šiat

**4. Svadba môjho najlepšieho priateľa

5. Vojna neviest

6. Svadby podľa Mary

7. Nevesta na úteku

8. Návrh

9. Denník princeznej 1, 2, 3

10. Mamma Mia!

11. Ako uloviť družičku

12. Štyri svadby a jeden pohreb

13. Jeho svokor je lotor

14. Diabolská svokra

15. Sex v meste

16. Medové týždne

Máte svoj obľúbený svadobný film, ktorý sa do zoznamu nedostal? Napíšte nám jeho názov, prípadne sa podeľte o najobľúbenejšie filmové scény. :-) Prajeme príjemný zážitok pri pozeraní.