Kategórie

Elegantná svadba na zámku The Grand Vígľaš v romantických púdrových tónoch.

Elegantná svadba na zámku The Grand Vígľaš v romantických púdrových tónoch.

svadba na zámku The Grand Vígľaš

Kde a ako ste sa s manželom zoznámili?

S manželom sme sa zoznámili v práci, kam on chodieval iba v piatky, keďže bol v tej dobe ešte študentom vysokej školy a musím povedať, že láska na prvý pohľad to teda vôbec nebola. Všetko sa ale zmenilo, keď začal pracovať na plný úväzok. Sedeli sme rovno oproti sebe a iskry začali lietať také, že sme to tam skoro podpálili 🔥

svadobné oznámenie v pudrovej ružovej

elegantné svadobné oznámenie


ľahké svadobné šaty

svadobné balerínky

pohodlné svadobné topánky

Ako prebehlo vaše zasnúbenie?

Bolo to presne na Štedrý večer po tom, ako sme sa vrátili z tradičnej večere u manželovho starkého, kde sa nás každý rok schádza mnoho. Po príchode domov som sa rýchlo prezliekla do niečoho pohodlnejšieho, lebo (nie, nešli sme si urobiť romantiku sami dvaja) naša dcérka bola hladná, a teda som ju potrebovala nakojiť. No a v tom, vo svetle vianočných svetielok, pristúpil manžel ku mne s červenou krabičkou v tvare srdiečka. Myslíte, že mi to došlo? NIE! Myslela som si, že mi ide darovať náušnice. Až keď ju otvoril a ja som zbadala ten nádherný prsteň a manžel vyslovil tú kúzelnú vetu počas toho, ako mi naše bábo žužlalo prsník. Magické.popolnočné šaty

púdrová svadobná kytica

svadobné náramky pre družičky

púdrové šaty pre družičky

Kde a v akom štýle prebehla vaša svadba?

Samozrejme, ako určite každý pár, aj my sme dlhšie rozmýšľali, kde by sme chceli našu svadbu uskutočniť. No po návšteve zámku The Grand Vígľaš sme mali úplne jasno. Sobáš aj hostina na jednom mieste sú určite (aspoň pre mňa) menej stresujúce.
Sobáš sa mal uskutočniť na terase zámku, no keďže sme nemali v náš deň pekné počasie, presunuli nás do Rytierskej sály a hostina sa konala v modernej, presklenej kongresovej sále s výzdobou v štýle “moderná rozprávka”, ako ju nazvala agentúra, ktorá sa nám o ňu postarala.

elegantná a romantická svadobná kytica

drevený motýlik
svadobné fotenie na zámku Vígľaš

Čo ti bolo inšpiráciou pri prípravách svadby? A ako dlho si ju plánovala?

Pre mňa, okrem Mojej svadby, bol najväčšou inšpiráciou určite Instagram, vďaka ktorému som našla svoje svadobné šaty, svadobné balerínky, agentúru na výzdobu, dodávateľa svadobných oznámení, nášho úžasného videographera a kopec inšpirácií a trendov zo sveta. Svadbe som sa tak intenzívnejšie začala venovať asi 9 mesiacov pred ňou.
svadobné líčenie a make-up


svadobné obrúčky

Na ktorý moment svadobného dňa nikdy nezabudneš?

Moment, keď mal môj manžel povedať “áno” a preskočil mu hlas a vydal pri tom strašne čudný zvuk 😆 a vtom sa spýtal, či to môže povedať ešte raz a zrazu celá sála ožila, bolo to veľmi humorné a je to zachytené aj na fotografii.

S ktorými dodávateľmi si bola najspokojnejšia?

Dodávateľov som vyberala veľmi precízne, keďže som hrozný puntičkár a potrebujem mať všetko tip-top. Takže som bola spokojná fakt so všetkými.

jemná púdrová svadobná výzdoba

romantická staroružová svadobná výzdoba

elegantná svadobná výzdobasvadobná výzdoba na zámku Vígľaš

Čo by si chcela odkázať budúcim nevestám?

Milé nevesty, mne sa pred svadbou stala tá najhoršia vec, ktorá sa len môže stať (nie len pred svadbou) a to, že nás navždy opustila blízka osoba. 6 dní pred naším dňom nečakane zomrela moja starká, uvažovali sme dokonca nad zrušením svadby. Takže potom ma už netrápilo ani to, že nám v svadobný deň pršalo a sobáš nebol vonku a ani kopa iných vecí, ktoré by ma inak rozladili. Užívajte si každú sekundu toho dňa od momentu, kedy ráno otvoríte oči, lebo ten deň preletí ani sa nenazdáte... vôbec sa nestresujte, ak niečo nebude presne také, ako ste chceli, nakoniec to všetko aj tak dobre dopadne a verte, že to bude váš najkrajší deň.

No a Moja svadba – tebe ďakujem za veľa dobrých rád a inšpirácií, ktoré som tu načerpala.


Svadobná výzdoba – Madelaine
Svadobné šaty – Svadobný salón Prime
Svadobné topánky – Bella Belle shoes
Svadobné oznámenia a etikety – Papierologia.sk
Fotografka – Barbora Kmeťková
Videographer – Matej Salát
Moderátor – Lukáš Pelč
Kapela – Ľudová hudba z Novohradu
The Grand Vígľaš – gastronomický zážitok, nádherné prostredie, úžasný a ochotný personál

Viac fotografií zo svadby v The Grand Vígľaš:

Ďakujeme za rozhovor a prajeme veľa lásky!