Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Shopy > valentinal

okres čadca  •  Profil užívateľa  •  Páči sa mi to
Niektoré typy svadobných šiat vyzerajú dobre na každej neveste. Bohužiaľ je príliš veľa druhov šiat, ktoré sa hodia len na určitý typ postavy. Nasledovný zoznam môže byť vašou pomôckou, kto ako dobre vyzerá v tých ktorých šatách podľa typu postavy.

Širšie boky
Máte útlejšie ramená a silnejšie boky a nohy. Tejto postave sa hovorí hruška. Potrebujete zakryť spodnú časť tela a zvýrazniť hornú časť.
Dobre budete vyzerať v: Áčkovom strihu, ktorý sa stará o to, aby skryl plnšie boky zatiaľ čo zvýrazňuje driek, alebo v šatoch bez ramienok, ktorý zvýrazní prsia a zdôrazní vrchnú časť tela.
Nebudete dobre vyzerať v: Rovný strih šiat (ktorý len zvýrazní plnšie boky) a veľmi objemné sukne, ktoré majú sklon spraviť boky ešte objemnejšie bez ohľadu na veľkosť.

Nevýrazný plný pás
Máte takmer rovnako široký pás ako boky. Ste skôr chlapčenský typ a potrebujete zvýrazniť strednú časť postavy.
Dobre budete vyzerať v: Empírový strih šiat strihaný pod prsiami, ktorý pomôže zakryť plný pás.
Nebudete dobre vyzerať v: Princeznový štýl, ktorý pritiahne pohľad na pás.

Veľmi štíhla nevesta:
Takáto nevesta si musí vybrať šaty, v ktorých nebude vyzerať ako vešiak na šaty, musia zvýrazniť jej ženskosť na tých pravých miestach.
Dobre budete vyzerať v: Šaty, ktoré zdôraznia líniu pásu, šperk alebo bižutéria na krku vytvoria dojem väčšieho ženského poprsia
Nebudete dobre budete vyzerať v: Veľmi úzke šaty a hlboký výstrih (ktorý dôrazní príliš chudé ramená a prsia), vynechajte línie s pásom a široké sukne

Plná postava:
Máte útle plecia, veľké prsia a pomerne silnú spodnú časť tela. Potrebujete viac rozšíriť plecia, zvýrazniť pás a zakryť boky. Ideálne je pre Vás línia typu V, podľa ktorej sú šaty prestrihnuté pod prsiami a prestrih sa ťahá až na zadný diel.
Dobre budete vyzerať v: Ačkové šaty, otvorená línia pŕs (t.j. V strih a hranatý strih), dekorácie okolo výstrihu (ktorý upriami oči na tvár), vrstvené sukne a dlhé rukávy (ktoré skryjú plné ramená)
Nebudete dobre vyzerať v: Šaty ako cukrová bábika, s úzkym pásom, nadýchanými rukávmi, tylovými sukňami

Nízke nevesty
Dobre budete vyzerať v: Rovný, princeznový strih, Áčkový strih (ktorý opticky predlžuje), empírový strih, vysoký výstrih, krátke alebo žiadne rukávy (zvlášť keď sú s dlhými rukavičkami).
Nebudete dobre vyzerať v: Prílišné detaily na leme sukne, opasky alebo pásové švíky a veľmi nafúknuté šaty (ktoré nevestu skracujú ešte viac).

Malé prsia
Potrebujete pridať na hornom objeme tela.
Dobre budete vyzerať v: Okrúhly výstrih (zväčší veľkosť pŕs), bezrukávové šaty
Nebudete dobre vyzerať v: “V” výstrih, šaty so zapusteným pásmom, ktorý zníži jej výšku, nafúknuté sukne

Veľké prsia
Dobre budete vyzerať v: Áčková silueta, hlboký výstrih, ktorý ukáže dekolt, šaty bez pásu
Nebudete dobre vyzerať v: Šperky vo výstrihu, plný výstrih, špagetový pás, empírové šaty, ktoré zaostrujú na prsia, ktoré potom vyzerajú ešte väčšie.

Obchodné podmienky
I.
Objednávka a uzatvorenie kúpnej zmluvy

1. Objednávky, podané prostredníctvom internetového obchodu moja svadba a www.spolocenske-saty.weblahko.sk sú záväzné. Elektronická objednávka je platná, ak sú vyplnené všetky povinné údaje a náležitosti uvedené v emaily(meno,adresa,tel.číslo,veľkosť a farbu šiat)
2. Vyplnením a odoslaním emailu tj. podaním objednávky , kupujúci potvrdzuje, že sa oboznámil s týmito obchodnými podmienkami, reklamačným poriadkom, a že s nimi súhlasí.
3. Objednávka prostredníctvom e- shopu je návrhom kúpnej zmluvy. K uzatvoreniu kúpnej zmluvy sa vyžaduje formálne potvrdenie objednávky predávajúcim. Zmluva vzniká samotným dodaním tovaru.
4. Dodaním tovaru sa rozumie prevzatie tovaru kupujúcim alebo upovedomenie kupujúceho Slovenskou poštou, a.s. o uložení zásielky.


II.
Predmet zmluvy

1. Predmetom zmluvy je dodanie tovaru vyslovene uvedeného v ponuke moja svadba a www.spolocenske-saty.weblahko.sk a následne v objednávke kupujúceho.
2. Vlastnícke právo k zakúpenému tovaru prechádza na kupujúceho až po zaplatení kúpnej ceny a jeho prevzatím.


III.
Cena a platobné podmienky

1. Maloobchodné ceny tovaru sú vyznačené u jednotlivých položiek tovaru v ponuke moja svadba a www.spoocenske.saty.weblahko.sk. Ceny sú uvedené v € a vrátane DPH.
2. Ceny za tovar sú cenami zmluvnými. Predávajúci si vyhradzuje právo tlačových chýb.
3. Kúpna cena bude považovaná za zaplatenú až pripísaním celej kúpnej ceny na bežný účet predávajúceho alebo uhradením dobierky.
5. Platba kupujúceho za tovar sa uskutoční:
a) dobierkou - dodanie tovaru sa uskutoční Slovenskou poštou, a.s.
b) platba vopred(50% z ceny šiat) - záloha na účet predávajúceho, tovar bude kupujúcemu dodaný po zaplatení.
6. Platbu vopred môže určiť predávajúci:

a) pri objednaní a dodaní tovaru do iného štátu.


IV.
Dodanie a prevzatie tovaru

1. Objednaný tovar bude zasielaný a dopravovaný prostredníctvom Slovenskej pošty, a.s.
2. Miestom dodania tovaru je adresa, uvedená kupujúcim v emaily.
3. Objednaný tovar bude kupujúcemu odoslaný najneskôr do 30 dní od obdŕžania objednávky. Ak vznikne predávajúcemu prekážka brániaca v dodaní tovaru, informuje o tom kupujúceho.


V.
Odstúpenie od kúpnej zmluvy

1. Odstúpenie od kúpnej zmluvy zo strany kupujúceho je možné do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru.
2. Odstúpenie od zmluvy musí mať písomnú formu s uvedením čísla objednávky, kódom a názvom vráteného produktu, čísla účtu alebo adresou pre vrátenie peňazí. Súčasne musí byť doložená kópia dokladu o kúpe.
3. Tovar vrátený z dôvodu odstúpenia od zmluvy musí byť zaslaný na adresu predávajúceho ( Marta Lysíková, Raková 1015 023 51 Raková) odo dňa odstúpenia a za týchto podmienok:
a) tovar musí byť v nepoškodenom stave

b) tovar nesmie byť používaný
c) tovar musí byť zaslaný doporučene a na riziko kupujúceho (nie na dobierku - takúto zásielku predávajúci nepreberie).
4. Po splnení všetkých vyššie uvedených podmienok, budú peniaze za tovar a náklady, vzniknuté kupujúcemu v súvislosti s dodaním tovaru, zaslané na kupujúcim určený účet resp. adresu a to do 14 dní odo dňa odstúpenia od zmluvy.
5. V prípade nesplnenia niektorých z vyššie uvedených podmienok, nebude zo strany predávajúceho akceptované odstúpenie od zmluvy a tovar bude vrátený na náklady kupujúceho späť.
http://www.nakupujbezpecne.sk/docs/form/odstupenie%20od%20zmluvy.pdf (vyplniť, vytlačiť a zaslať na našu adresu).

6. Spotrebiteľ si môže uplatniť reklamáciu alebo stažnosť na adresu Marta Lysíková Raková 1015, 023 51 Raková alebo na email valentinal@azet.sk

7.V prípade zvláštných požiadaviek,ako sú šitie,alebo úprava šiat na mieru spotrebiteľa,tovar nevymieňam a ani neberiem späť,pretože je zhotovený na základe mier ,alebo je upravený na požiadavku spotrebiteľa.

VI.

Náklady na poštovné

Náklady na poštovné a balné sú nezávislé od výšky hodnoty objednávky a účtujú sa pri jednej objednávke iba raz a to vo výške 4 eur.

VII.
Záruka na tovar

1. Ak sa na zakúpenom tovare vyskytne chyba, je kupujúci oprávnený tento tovar reklamovať v záručnej dobe.
2. Kupujúci uplatňuje reklamáciu písomne na priloženom reklamačnom protokole s popisom chyby, vady a pod., súčasne s priloženou kópiou dokladu o kúpe.
3. Záručná doba začína plynúť dňom prevzatia tovaru.


VIII.
Ochrana osobných údajov

1. Vyplnením a odoslaním objednávkového formulára dáva kupujúci súhlas k zhromažďovaniu a evidovaniu osobných údajov o kupujúcom a jeho nákupoch. Kupujúci má právo tento súhlas kedykoľvek písomne odvolať.

2. Predávajúci je oprávnený evidovať a spracovávať pre svoju potrebu údaje o kupujúcom získaných z obchodných vzťahov.IX.
Záverečné ustanovenia

1. Pre všetky sporné vzťahy medzi predávajúcim a kupujúcim, ako i tieto obchodné podmienky platí právny poriadok Slovenskej republiky.
2. Spory, ktoré môžu vzniknúť medzi zmluvnými stranami a nedôjde k mimosúdnemu urovnaniu, budú riešené miestne príslušným súdom v Slovenskej republike.
3. Tieto "Všeobecné obchodné podmienky" vstupujú do platnosti dňom 1. marca 2011.
4. Predávajúci si vyhradzuje právo zmeny týchto "Všeobecných obchodných podmienok".
3 inzeráty  •  35 hodnotení
fotoportrét
fotoportrét
aname
Registrovala sa 20. septembra 2011 na modrastrecha.sk. Zatiaľ nepridala žiadny príspevok ani album. Okres Komárno.
 • Nevie kedy bude svadba
aname Predávajúcu odporúčam. Šaty sú veľmi pekné a sadnú ako uliate. Ďakujem emoticon - 7. mája 2019 o 09:37
fotoportrét
fotoportrét
klackovakacirova
Registrovala sa 25. februára 2019 na mojasvadba.sk. Zatiaľ nepridala žiadny príspevok ani album. Okres Prešov.
 • Nevie kedy bude svadba
klackovakacirova saty dosli v pase o 6 cm uzsie, nevieme ich zapnut emoticon . predna masla vobec. saty dosli 2 tyzdne nesko. - 18. apríla 2019 o 21:04

valentinal Saty sme mali v predstihu a cakalo sa na maslu.Dohodli sme sa,ze pockame na maslu a saty vam poslem spolu s maslou.Suhlasili ste. - 18. apríla 2019 o 21:37
fotoportrét
fotoportrét
ani007 (45 r.)
Registrovala sa 21. apríla 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 6 príspevkov a 5 inzerátov. Má 33 priateľov. Nyrovce, okres Levice.
 • Nevie kedy bude svadba
ani007 Odporúčam ukazkova predávajúca emoticon Dakujeme za nádherne šaty - 10. júla 2017 o 14:53
fotoportrét
fotoportrét
romana187
1
Registrovala sa 6. februára 2017 na mojasvadba.sk. Zatiaľ nepridala žiadny príspevok ani album. Okres Prievidza.
 • Svadba bola 23. septembra 2017
romana187 Predávajúcu môžem len odporučiť emoticon - 6. júla 2017 o 20:54
fotoportrét
fotoportrét
bibiga
Registrovala sa 30. januára 2015 na mojasvadba.sk. Zatiaľ nepridala žiadny príspevok ani album. Okres Lučenec.
 • Nevie kedy bude svadba
bibiga Predavajucu vrelo odporúčam, šaty su presne ako na obrázku, krasne. Obchodik prebehol na 1. Ako zakaznik som maximálne spokojná. Bibi - 15. júna 2017 o 20:32
fotoportrét
fotoportrét
eliana2008
Registrovala sa 9. januára 2016 na mojasvadba.sk. Zatiaľ nepridala žiadny príspevok ani album. Okres Nitra.
 • Svadba bola 20. augusta 2016
eliana2008 Neodporučam maximalna nespokojnost - 26. júla 2016 o 13:51

valentinal Slečna si objednala šaty pred tromi mesiacmi. Napísala mi že, eliana2008 - 5. apríla o 10:37 Ďakujem za šaty su peknunke len su mi v pase dost velke-p - 27. júla 2016 o 11:22
fotoportrét
fotoportrét
lusi24
3
Registrovala sa 23. októbra 2014 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 104 príspevkov. Okres Myjava.
lusi24 predávajucu odporučam rýchle dodanie a spokojnosť=)krásne saty.dakujem emoticon - 26. apríla 2016 o 15:35
fotoportrét
fotoportrét
luna303
10
Registrovala sa 8. júla 2010 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 127 príspevkov a 1 album. Má 18 priateľov. Okres Šaľa.
luna303 ďakujem za šaty a ochotnej predávajúcej! výborný obchod, odporúčam! - 9. januára 2016 o 19:52
fotoportrét
fotoportrét
lakusik (45 r.)
Registrovala sa 5. septembra 2012 na modrastrecha.sk. Zatiaľ nepridala žiadny príspevok ani album. Okres Zvolen.
 • Nevie kedy bude svadba
lakusik Dakujem za krasne saty, ochotu a rychle dodanie emoticon . Vdaka som maximalne spokojna - 19. septembra 2015 o 14:09
fotoportrét
fotoportrét
zuzanakomorova (35 r.)
Registrovala sa 28. februára 2012 na mojasvadba.sk. Zatiaľ nepridala žiadny príspevok ani album. Má 2 priateľov. Medzev, okres Košice-okolie.
 • Svadba bola 19. septembra 2015
  Medzev, okres Košice-okolie
zuzanakomorova maximalna spokojnost,vrelo odporucam...emoticon profesionalny pristup,ochota a rychlost dodania tovaru,satky vyzeraju ako na obrazku,dakujem emoticon - 5. augusta 2015 o 12:37

valentinal Dakujem - 5. augusta 2015 o 13:19
fotoportrét
fotoportrét
petrusanka
3
Registrovala sa 7. februára 2012 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 11 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
 • Svadba bola 12. septembra 2015
  Martin, okres Martin
petrusanka v prvom rade sa chcem podakovat za super komunikaciu,potom rychle dodanie a to najpodstatnejsie je,ze saty su ako som si predstavovala.Predajcu odporu - 8. júla 2015 o 17:31
fotoportrét
fotoportrét
iweeett
1
Registrovala sa 7. marca 2014 na modrastrecha.sk. Zatiaľ nepridala žiadny príspevok ani album. Má 2 priateľov. Okres Trenčín.
iweeett 100%spokojnosť...Šaty sú ako n obrázku,sú nádherné,presne ako som chcela,Ďakujem.Predajcu len a len odporúčam skvelá komunikácia ,rýchle dodanie. - 28. marca 2015 o 10:52
fotoportrét
fotoportrét
lienkadomaca
3
Registrovala sa 3. júna 2008 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 274 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Okres Nové Zámky.
 • Svadba bola 12. júla 2008
  okres Nové Zámky
lienkadomaca Dnes prišli šaty pre dcérku, veľkosť sadla presne ako ste odporúčali. Šaty sú prekrásne. Ďakujem za rýchle jednanie a dodávku. emoticon - 25. marca 2015 o 20:05
fotoportrét
fotoportrét
sewa11 (46 r.)
Registrovala sa 28. februára 2012 na modrastrecha.sk. Zatiaľ nepridala žiadny príspevok ani album. Okres Hlohovec.
 • Nevie kedy bude svadba
sewa11 Dakujem velmi pekne za šatičky sú velmi krásne a rýchle dodanie predávajúceho odporúčam emoticon emoticon emoticon - 3. marca 2015 o 10:03
fotoportrét
fotoportrét
veve14789 (29 r.)
7
Registrovala sa 14. januára 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 10 príspevkov. Má 70 priateľov. Okres Galanta.
 • Svadba bola 15. mája 2015
  Dolná Streda, okres Galanta
veve14789 Všetko tak ako má byť, dakujem. - 29. januára 2015 o 20:03
fotoportrét
fotoportrét
bezzuzbka
Registrovala sa 17. januára 2013 na modrastrecha.sk. Zatiaľ nepridala žiadny príspevok ani album. Okres Žiar nad Hronom.
 • Nevie kedy bude svadba
bezzuzbka emoticon emoticon Dobrý večer, šatičky prišli, nádherné, presne ako sme objednali ;) Odporúčam ;) - 20. januára 2015 o 18:55
fotoportrét
fotoportrét
vendulka80 (36 r.)
Registrovala sa 22. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 5 príspevkov. Okres Žilina.
 • Nevie kedy bude svadba
vendulka80 Skvelá komunikácia, expresné dodanie a moja veľká spokojnosť. Ďakujem emoticon emoticon emoticon - 27. augusta 2014 o 16:52
fotoportrét
fotoportrét
katarinam85
Registrovala sa 23. októbra 2013 na modrastrecha.sk. Zatiaľ nepridala žiadny príspevok ani album. Má 1 priateľa. Podunajské Biskupice, okres Bratislava.
 • Nevie kedy bude svadba
katarinam85 ďakujem za šaty, sú perfektné, nadmieru som spokojná emoticon emoticon ....super obchodík a komunikácia, dodanie v lehote...odporúčam všetkými 10timi emoticon emoticon - 23. júna 2014 o 14:17
fotoportrét
fotoportrét
szakacsova
2
Registrovala sa 3. februára 2014 na mojasvadba.sk. Zatiaľ nepridala žiadny príspevok ani album. Okres Dunajská Streda.
 • Svadba bola 14. júna 2014
szakacsova Dobrý večer! Veľmi pekne ďakujem za šatičky. Sú úžasné, ako na obrázku. Som veľmi spokojná. Ďakujem emoticon - 1. mája 2014 o 00:29
fotoportrét
fotoportrét
janulik2406
Registrovala sa 21. novembra 2013 na mojasvadba.sk. Zatiaľ nepridala žiadny príspevok ani album. Okres Žilina.
 • Nevie kedy bude svadba
janulik2406 Opäť som nadmieru spokojná s predávajúcim, podruhykrát som si objednávala šaty a opäť skvelá komunikácia, šaty su krásne a dodanie v lehote emoticon - 13. marca 2014 o 10:05
fotoportrét
fotoportrét
martinkka17 (31 r.)
1
Registrovala sa 17. mája 2013 na mojasvadba.sk. Zatiaľ nepridala žiadny príspevok ani album. Má 1 priateľa. Okres Malacky.
 • Svadba bola 17. mája 2014
  okres Malacky
martinkka17 Ďakujem za šatky sú úžasné emoticon môžem len odporučiť,predajca mi pomohol aj s výberom veľkosti šiat a sedia ako uliate:D dodanie v lehote... emoticon - 7. februára 2014 o 20:02
fotoportrét
fotoportrét
sabi123 (36 r.)
Registrovala sa 6. septembra 2012 na modrastrecha.sk. Zatiaľ nepridala žiadny príspevok ani album. Má 3 priateľov. Okres Nové Zámky.
 • Nevie kedy bude svadba
sabi123 aj ja dakujem za šaty. super obchodík a milí predávajúci,odporúčam emoticon - 1. februára 2014 o 22:06
fotoportrét
fotoportrét
vladka911
Registrovala sa 10. januára 2014 na mojasvadba.sk. Zatiaľ nepridala žiadny príspevok ani album. Okres Partizánske.
 • Nevie kedy bude svadba
vladka911 Hádam najrýchlejšie dodanie šiat, som spokojná a odporúčam emoticon - 24. januára 2014 o 11:09
fotoportrét
fotoportrét
janulik2406
Registrovala sa 21. novembra 2013 na mojasvadba.sk. Zatiaľ nepridala žiadny príspevok ani album. Okres Žilina.
 • Nevie kedy bude svadba
janulik2406 Šaty su krásne, príjemná komunikácia, spolupráca a rýchle odpovede emoticon Som spokojná a všetkým vám odporúčam objednávať u predajcu emoticon - 30. decembra 2013 o 14:06
fotoportrét
fotoportrét
andaszab
Registrovala sa 17. októbra 2013 na mojasvadba.sk. Zatiaľ nepridala žiadny príspevok ani album. Okres Nové Zámky.
 • Nevie kedy bude svadba
andaszab Šatky sú krásne, sedí aj veľkosť, platba vopred a dodanie v lehote. Som spokojná. - 14. novembra 2013 o 13:21
fotoportrét
fotoportrét
radka_tommie
Registrovala sa 23. mája 2012 na mojasvadba.sk. Zatiaľ nepridala žiadny príspevok ani album.
 • Nevie kedy bude svadba
radka_tommie 10.9. som zaplatila zálohu za šaty, ktoré mi predajca sľúbil dodať do 2.10. No šaty mi nedôjdu ani do 5.10., kedy sa vydávam. Neodporúčam nikomu. - 3. októbra 2013 o 22:33

valentinal Dobry den.Dodanie tychto satiek mame do 2 tyzdnov.Niekedy sa to predlzi.Ja nemozem zato,ze posta drzi moju zasielku - 4. októbra 2013 o 10:23
fotoportrét
fotoportrét
erika_230
5
Registrovala sa 12. marca 2009 na mojasvadba.sk. Zatiaľ nepridala žiadny príspevok ani album. Má 21 priateľov. Okres Žiar nad Hronom.
erika_230 super predavajuci vrelo odporucam. saty su krasne - 9. septembra 2013 o 10:22
fotoportrét
fotoportrét
megies777
Registrovala sa 10. mája 2012 na modrykonik.sk. Zatiaľ nepridala žiadny príspevok ani album. Má 9 priateľov.
 • Nevie kedy bude svadba
megies777 predajcu odporúčam, šatičky sú nádherné.. skvelá, bezproblémová komunikácia emoticon - 7. septembra 2013 o 09:43
fotoportrét
fotoportrét
suzie_1
Registrovala sa 27. júla 2011 na modrastrecha.sk. Zatiaľ nepridala žiadny príspevok ani album. Má 1 priateľa. Okres Galanta.
 • Nevie kedy bude svadba
suzie_1 Predajcu môžem vrelo odporučiť.. perfektná profesionálna komunikácia, dodanie presne na čas.. šaty presne ako na obrázku.. SUPER!! emoticonemoticon - 6. septembra 2013 o 08:43
fotoportrét
fotoportrét
zskorni
Registrovala sa 19. júna 2012 na mojasvadba.sk. Zatiaľ nepridala žiadny príspevok ani album. Má 1 priateľa. Chotín, okres Komárno.
 • Svadba bola 20. októbra 2012
  Komárno, okres Komárno
zskorni Odporucam predajcu. Spokojnost: 100 %!!! emoticon - 23. augusta 2013 o 20:25
fotoportrét
fotoportrét
matuuula
Registrovala sa 28. júla 2011 na modrykonik.sk. Zatiaľ nepridala žiadny príspevok ani album. Má 9 priateľov. Okres Trenčín.
 • Nevie kedy bude svadba
matuuula nemam slov,klobuk dolu,svadobne saty su uuuuzasne,krasne usite,material kvalitny,dodanie ako bolo povedane,komunikacia tiez perfektna,baby nevahajte! - 1. júla 2013 o 15:40
fotoportrét
fotoportrét
niki807
1
Registrovala sa 16. októbra 2012 na modrastrecha.sk. Zatiaľ nepridala žiadny príspevok ani album. Má 1 priateľa. Krupina /Hontianske Nemce Rakovec , okres Banská Bystrica.
 • Nevie kedy bude svadba
niki807 Predajcu môžem 100% odporúčať všetkým!!! šaty prišli rýchlo a sú úžasné. Krajšie ako na obrázku emoticon ďakujem emoticon emoticon emoticon - 22. mája 2013 o 21:42
fotoportrét
fotoportrét
perlicka38
8
Registrovala sa 17. októbra 2008 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridala 11 príspevkov, 1 album a 5 inzerátov. Má 15 priateľov. Pohronská Polhora, okres Brezno.
perlicka38 satky su krasne....este krajsie ako na obrazku...predajcu vrelo odporucam... emoticon - 17. apríla 2013 o 11:34
fotoportrét
fotoportrét
beba117
Registrovala sa 14. januára 2013 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 1 príspevok. Okres Košice-okolie.
 • Nevie kedy bude svadba
beba117 Super...ziadne problemy, vsetko prebehlo v poriadku... vrelo odporucam - 9. apríla 2013 o 22:43
fotoportrét
fotoportrét
kexik218
11
Registrovala sa 19. júla 2012 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 149 príspevkov. Má 37 priateľov.
kexik218 Odporucam, predajcu. Saty prisli rychlo a su ako na obrazku emoticon - 27. februára 2013 o 18:50