Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Shopy > valentinal

okres čadca  •  Profil užívateľa  •  Páči sa mi to
Niektoré typy svadobných šiat vyzerajú dobre na každej neveste. Bohužiaľ je príliš veľa druhov šiat, ktoré sa hodia len na určitý typ postavy. Nasledovný zoznam môže byť vašou pomôckou, kto ako dobre vyzerá v tých ktorých šatách podľa typu postavy.

Širšie boky
Máte útlejšie ramená a silnejšie boky a nohy. Tejto postave sa hovorí hruška. Potrebujete zakryť spodnú časť tela a zvýrazniť hornú časť.
Dobre budete vyzerať v: Áčkovom strihu, ktorý sa stará o to, aby skryl plnšie boky zatiaľ čo zvýrazňuje driek, alebo v šatoch bez ramienok, ktorý zvýrazní prsia a zdôrazní vrchnú časť tela.
Nebudete dobre vyzerať v: Rovný strih šiat (ktorý len zvýrazní plnšie boky) a veľmi objemné sukne, ktoré majú sklon spraviť boky ešte objemnejšie bez ohľadu na veľkosť.

Nevýrazný plný pás
Máte takmer rovnako široký pás ako boky. Ste skôr chlapčenský typ a potrebujete zvýrazniť strednú časť postavy.
Dobre budete vyzerať v: Empírový strih šiat strihaný pod prsiami, ktorý pomôže zakryť plný pás.
Nebudete dobre vyzerať v: Princeznový štýl, ktorý pritiahne pohľad na pás.

Veľmi štíhla nevesta:
Takáto nevesta si musí vybrať šaty, v ktorých nebude vyzerať ako vešiak na šaty, musia zvýrazniť jej ženskosť na tých pravých miestach.
Dobre budete vyzerať v: Šaty, ktoré zdôraznia líniu pásu, šperk alebo bižutéria na krku vytvoria dojem väčšieho ženského poprsia
Nebudete dobre budete vyzerať v: Veľmi úzke šaty a hlboký výstrih (ktorý dôrazní príliš chudé ramená a prsia), vynechajte línie s pásom a široké sukne

Plná postava:
Máte útle plecia, veľké prsia a pomerne silnú spodnú časť tela. Potrebujete viac rozšíriť plecia, zvýrazniť pás a zakryť boky. Ideálne je pre Vás línia typu V, podľa ktorej sú šaty prestrihnuté pod prsiami a prestrih sa ťahá až na zadný diel.
Dobre budete vyzerať v: Ačkové šaty, otvorená línia pŕs (t.j. V strih a hranatý strih), dekorácie okolo výstrihu (ktorý upriami oči na tvár), vrstvené sukne a dlhé rukávy (ktoré skryjú plné ramená)
Nebudete dobre vyzerať v: Šaty ako cukrová bábika, s úzkym pásom, nadýchanými rukávmi, tylovými sukňami

Nízke nevesty
Dobre budete vyzerať v: Rovný, princeznový strih, Áčkový strih (ktorý opticky predlžuje), empírový strih, vysoký výstrih, krátke alebo žiadne rukávy (zvlášť keď sú s dlhými rukavičkami).
Nebudete dobre vyzerať v: Prílišné detaily na leme sukne, opasky alebo pásové švíky a veľmi nafúknuté šaty (ktoré nevestu skracujú ešte viac).

Malé prsia
Potrebujete pridať na hornom objeme tela.
Dobre budete vyzerať v: Okrúhly výstrih (zväčší veľkosť pŕs), bezrukávové šaty
Nebudete dobre vyzerať v: “V” výstrih, šaty so zapusteným pásmom, ktorý zníži jej výšku, nafúknuté sukne

Veľké prsia
Dobre budete vyzerať v: Áčková silueta, hlboký výstrih, ktorý ukáže dekolt, šaty bez pásu
Nebudete dobre vyzerať v: Šperky vo výstrihu, plný výstrih, špagetový pás, empírové šaty, ktoré zaostrujú na prsia, ktoré potom vyzerajú ešte väčšie.

Obchodné podmienky
I.
Objednávka a uzatvorenie kúpnej zmluvy

1. Objednávky, podané prostredníctvom internetového obchodu moja svadba a www.spolocenske-saty.weblahko.sk sú záväzné. Elektronická objednávka je platná, ak sú vyplnené všetky povinné údaje a náležitosti uvedené v emaily(meno,adresa,tel.číslo,veľkosť a farbu šiat)
2. Vyplnením a odoslaním emailu tj. podaním objednávky , kupujúci potvrdzuje, že sa oboznámil s týmito obchodnými podmienkami, reklamačným poriadkom, a že s nimi súhlasí.
3. Objednávka prostredníctvom e- shopu je návrhom kúpnej zmluvy. K uzatvoreniu kúpnej zmluvy sa vyžaduje formálne potvrdenie objednávky predávajúcim. Zmluva vzniká samotným dodaním tovaru.
4. Dodaním tovaru sa rozumie prevzatie tovaru kupujúcim alebo upovedomenie kupujúceho Slovenskou poštou, a.s. o uložení zásielky.


II.
Predmet zmluvy

1. Predmetom zmluvy je dodanie tovaru vyslovene uvedeného v ponuke moja svadba a www.spolocenske-saty.weblahko.sk a následne v objednávke kupujúceho.
2. Vlastnícke právo k zakúpenému tovaru prechádza na kupujúceho až po zaplatení kúpnej ceny a jeho prevzatím.


III.
Cena a platobné podmienky

1. Maloobchodné ceny tovaru sú vyznačené u jednotlivých položiek tovaru v ponuke moja svadba a www.spoocenske.saty.weblahko.sk. Ceny sú uvedené v € a vrátane DPH.
2. Ceny za tovar sú cenami zmluvnými. Predávajúci si vyhradzuje právo tlačových chýb.
3. Kúpna cena bude považovaná za zaplatenú až pripísaním celej kúpnej ceny na bežný účet predávajúceho alebo uhradením dobierky.
5. Platba kupujúceho za tovar sa uskutoční:
a) dobierkou - dodanie tovaru sa uskutoční Slovenskou poštou, a.s.
b) platba vopred(50% z ceny šiat) - záloha na účet predávajúceho, tovar bude kupujúcemu dodaný po zaplatení.
6. Platbu vopred môže určiť predávajúci:

a) pri objednaní a dodaní tovaru do iného štátu.


IV.
Dodanie a prevzatie tovaru

1. Objednaný tovar bude zasielaný a dopravovaný prostredníctvom Slovenskej pošty, a.s.
2. Miestom dodania tovaru je adresa, uvedená kupujúcim v emaily.
3. Objednaný tovar bude kupujúcemu odoslaný najneskôr do 30 dní od obdŕžania objednávky. Ak vznikne predávajúcemu prekážka brániaca v dodaní tovaru, informuje o tom kupujúceho.


V.
Odstúpenie od kúpnej zmluvy

1. Odstúpenie od kúpnej zmluvy zo strany kupujúceho je možné do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru.
2. Odstúpenie od zmluvy musí mať písomnú formu s uvedením čísla objednávky, kódom a názvom vráteného produktu, čísla účtu alebo adresou pre vrátenie peňazí. Súčasne musí byť doložená kópia dokladu o kúpe.
3. Tovar vrátený z dôvodu odstúpenia od zmluvy musí byť zaslaný na adresu predávajúceho ( Marta Lysíková, Raková 1015 023 51 Raková) odo dňa odstúpenia a za týchto podmienok:
a) tovar musí byť v nepoškodenom stave

b) tovar nesmie byť používaný
c) tovar musí byť zaslaný doporučene a na riziko kupujúceho (nie na dobierku - takúto zásielku predávajúci nepreberie).
4. Po splnení všetkých vyššie uvedených podmienok, budú peniaze za tovar a náklady, vzniknuté kupujúcemu v súvislosti s dodaním tovaru, zaslané na kupujúcim určený účet resp. adresu a to do 14 dní odo dňa odstúpenia od zmluvy.
5. V prípade nesplnenia niektorých z vyššie uvedených podmienok, nebude zo strany predávajúceho akceptované odstúpenie od zmluvy a tovar bude vrátený na náklady kupujúceho späť.
http://www.nakupujbezpecne.sk/docs/form/odstupenie%20od%20zmluvy.pdf (vyplniť, vytlačiť a zaslať na našu adresu).

6. Spotrebiteľ si môže uplatniť reklamáciu alebo stažnosť na adresu Marta Lysíková Raková 1015, 023 51 Raková alebo na email valentinal@azet.sk

7.V prípade zvláštných požiadaviek,ako sú šitie,alebo úprava šiat na mieru spotrebiteľa,tovar nevymieňam a ani neberiem späť,pretože je zhotovený na základe mier ,alebo je upravený na požiadavku spotrebiteľa.

VI.

Náklady na poštovné

Náklady na poštovné a balné sú nezávislé od výšky hodnoty objednávky a účtujú sa pri jednej objednávke iba raz a to vo výške 4 eur.

VII.
Záruka na tovar

1. Ak sa na zakúpenom tovare vyskytne chyba, je kupujúci oprávnený tento tovar reklamovať v záručnej dobe.
2. Kupujúci uplatňuje reklamáciu písomne na priloženom reklamačnom protokole s popisom chyby, vady a pod., súčasne s priloženou kópiou dokladu o kúpe.
3. Záručná doba začína plynúť dňom prevzatia tovaru.


VIII.
Ochrana osobných údajov

1. Vyplnením a odoslaním objednávkového formulára dáva kupujúci súhlas k zhromažďovaniu a evidovaniu osobných údajov o kupujúcom a jeho nákupoch. Kupujúci má právo tento súhlas kedykoľvek písomne odvolať.

2. Predávajúci je oprávnený evidovať a spracovávať pre svoju potrebu údaje o kupujúcom získaných z obchodných vzťahov.IX.
Záverečné ustanovenia

1. Pre všetky sporné vzťahy medzi predávajúcim a kupujúcim, ako i tieto obchodné podmienky platí právny poriadok Slovenskej republiky.
2. Spory, ktoré môžu vzniknúť medzi zmluvnými stranami a nedôjde k mimosúdnemu urovnaniu, budú riešené miestne príslušným súdom v Slovenskej republike.
3. Tieto "Všeobecné obchodné podmienky" vstupujú do platnosti dňom 1. marca 2011.
4. Predávajúci si vyhradzuje právo zmeny týchto "Všeobecných obchodných podmienok".
3 inzeráty  •  35 hodnotení
Kategória
  • Dámske spoločenské o... (37)
Kľúčová farba
Veľkosť