Kategórie

Prírodná greenery svadba v nádhernom priestore Abeland pri Lozorne

Augustová prírodná svadba v Abelande pri Lozorne aj s originálnym prekvapením pre ženícha.

prírodná svadba v Abelande pri Lozorne

Kde a ako ste sa s manželom zoznámili?

S manželom sme sa zoznámili vo februári 2014 na diskotéke v Trnave. Jedna z najlepších kamarátok ma dlho prehovárala, aby som za ňou prišla do Trnavy, kde vtedy bývala. Ja som stále odmietala a ťahala ju do Piešťan, kde sme sa však nikdy poriadne nezabavili.
Nakoniec som privolila, išli sme na diskotéku do klubu Relax. Môj manžel stál pri bare (bol vodič) a keď som si išla objednať drink, tak sa ma slušne spýtal, či ma naň môže pozvať. Ja som súhlasila, dali sme sa do reči, chvíľu sme tancovali a potom sme sa celý večer od seba nepohli. Pri odchode sa ma pekne spýtal, či by bolo trúfalé, keby si na mňa vypýta telefónne číslo :) Ja som mu ho dala a hneď na druhý deň mi písal, dohodli sme si rande a bum. Teraz sme manželia :)

svadba v Abelande

svadobné miesto Abeland pri Lozorne


prírodná svadobná tabuľa

svadobné obrúčky a škatuľky

Ako prebehlo vaše zasnúbenie?

Naše zásnuby boli pre mňa prekvapením, v ten deň som to vôbec nečakala. Bolo to 18.8.2018, svadba mojej najlepšej kamarátky Zuzky. Manžel si so Zuzkou pre mňa pripravili prekvapenie. Plán bol, že keď Zuzka bude hádzať svadobnú kyticu, tak ju nehodí, ale podíde ku mne, podá mi ju a za mnou bude kľačať s prsteňom už môj terajší pán manžel.
Táto situácia však nenastala, pretože som ju nevedomky a nechtiac prekazila. Cca 2 hodiny pred hádzaním kytice som manželovi nahmatala vo vrecku krabičku. Hneď mi doplo, o čo ide, a tak som mu povedala: „Buď teraz alebo nikdy“ :)
On sa na hodinu vytratil, asi chudáčik vymýšľal náhradný plán. Keď sa vrátil, namieril si to rovno za DJ-om, zobral mikrofón do rúk a pred všetkými hosťami vyslovil krásne slová: „V tejto miestnosti sa nachádza osoba, ktorú neskutočne ľúbim a neviem si bez nej predstaviť život. Preto by som ju chcel požiadať o ruku." Podišiel ku mne, kľakol si a požiadal ma o ruku :)
Všetko zlé je na niečo dobré a toto gesto som si vážila oveľa viac, keďže viem, že manžel nie je typ, ktorý je rád stredobodom pozornosti, ale kvôli mne to spravil.

prírodná handmade greenery svadobná výzdiba v Abelande

greenery svadobná výzdoba

sobáš vonku pod holým nebom

prírodné svadobné dekorácie a nápady

greenery prírodné svadobné inšpirácie

Kde a v akom štýle prebehla vaša svadba? Čo ti bolo inšpiráciou pri jej prípravách?

Svadobné miesto sme vybrali pomerne rýchlo. Čistou náhodou som sa od kamarátky Danky dozvedela o priestore Abeland, ktorý je vzdialený 30 km od našej dediny v Lozorne. Keď sme si išli prvýkrát omrknúť priestory, zistili sme, že majiteľ je dlhoročný priateľ manželovho otca. Od začiatku sme chceli niečo v prírodnom štýle, žiadne nóbl škrobené reštaurácie, tak po zvážení všetkých pre a proti bola naša voľba jasná.

Svadba sa niesla trošku v štýle boho, greenery, nič preplácané, pretože zastávam heslo „V jednoduchosti je krása“.
Hlavnou inšpiráciou boli určite príspevky na sociálnych sieťach, Pintereste a Mojej svadbe.svadobné auto Mini Cooper

Na ktorý moment svadobného dňa nikdy nezabudneš?

Moment zo svadby, na ktorý nikdy nezabudnem je pre mňa i manžela určite ten, kedy som preňho pripravila prekvapenie v podobe autíčka Mini Cooper z roku 1995, o ktorom sníva odkedy ho poznám.

Bolo dosť náročné vysvetliť a zdôvodniť mu, prečo musí čakať doma do pol tretej, kedy preňho príde odvoz, ktorý bude viesť svadobné pagáče :) Keď vyšiel z domu a videl ma, ako stojím pri Mini Coopr-i, stratil reč a i keď manžel je z tých, ktorý veľmi nedávajú emócie najavo, tak som videla, ako sa teší.

S ktorými dodávateľmi si bola najspokojnejšia?

Výber dodávateľov, ktorých som si zvolila na náš deň D neľutujem a spravila by som to takisto aj po druhýkrát (ten však dúfam nebude :D).

Svadobná výzdoba – CREART production
Kvetinová výzdoba – Linda Žužičová, kvetinárstvo Lozorno Kvety podľa Lindy
Makeup & hairstyle – Lussi make-up artist (Lucia Šenková)
Fotograf – Vlado Mikloš
Fotografka - Katarína Pavlíčková
Kameraman – Michal Magušin – MAGUSHEEN
Ozdoba do vlasov a ženíchove pierko – LAVI – The floral & wedding accessories
Fotokútik – FunFace Fotobox
Pojazdný kávičkár – Caffé mobil
Víno – TERRA WYLAK – Veľké Zálužie pri Nitre

Viac fotografií zo svadby v Abelande pri Lozorne:

Ďakujeme za rozhovor a prajeme veľa lásky!