Kategórie

Svadba v stodole Gréta, ktorú nevesta zvládla s malým bábätkom

Rebecca a Richard si zorganizovali nádhernú svadbu v krásnej stodole na brehu Liptovskej Mary. A zvládli to aj popri bábätku.

Svadobná stodola Gréta je snom mnohých slovenských neviest. Nečudujeme sa, tento priestor je totiž nádherný. Stodola je nielen veľmi fotogenetická, zmestí sa do nej až 180 svadobných hostí. Každého určite zaujme jej vysoký strop a presvetlená sála. Nečudo, že bola jasnou voľbou aj pre Rebeccu a Richarda, ktorý sa rozhodli ladiť ich svadbu v prírodnom štýle. Základnými doplnkami boli drevo, kvety a originálne vázy.

 svadobné šaty pre nevestu, ktorá kojí

svadobná výzdoba na auto

netradičný zelený oblek pre ženícha

netradičný zelený oblek pre ženícha

Ženích ma zaujal netradičným outfitom. Smaragdovozelený oblek bol určite odvážnou, no výbornou voľbou.

netradičný zelený oblek pre ženícha a svadba s bábätkom

netradičný zelený oblek pre ženícha a svadba s bábätkom

svadba s bábätkom

netradičný zelený oblek pre ženícha

svadba v stodole Gréta

svadobná výzdoba v stodole Gréta

svadobná výzdoba v stodole Gréta

svadobná výzdoba v stodole Gréta

Nevesta zase zaujala netradičným make-upom. Ten bordový rúž je jednoducho TOP! Viaže sa však k nemu vtipná príhoda, pretože Rebecca ho nemala bezdôvodne. „Samozrejme, že som chcela mať jemný make-up, v deň svadby sme vyskúšali dokonca asi 7 ružových odtieňov rúžov. Problém, ale bol, že vtedy ešte môj budúci manžel mi rozbil ústa pri tom, ako sme dva dni pred svadbou trénovali svadobný tanec. On chcel improvizovať, ale ja som si chcela aspoň niečo nacvičiť. Tak sme sa do toho pustili a po prvej otočke mi vrazil hlavou do pery a tá mi celá navrela, zostala mi tam podliatina. Hneď mi vyhŕkli slzy, ale potom sme sa nad tým už len zasmiali - takže preto som musela zvoliť tmavý rúž, aby mi tú podliatinu ako-tak prekryl.“

nahá svadobná torta s ovocím

svadobné koláče a zákusky

svadobné koláče a zákusky

svadobné pečené prasiatko

Rebecca a Richard sa rozhodli plánovať svadbu popri bábätku, čo muselo byť určite náročné. „S prípravou svadby mi pomáhala mamka, či už nejakými tipmi alebo strážením malého drobca. No poviem pravdu, že väčšinu priprav som riešila po večeroch, keď malinký zaspal. Využívala som ale aj každú jednu chvíľu cez deň, keď bol spokojný - aj počas kojenia :) No s odstupom času môžem povedať, že sme mali na prípravu príliš málo času, teraz by som prijala aspoň jeden rok príprav... minimálne,“ hovorí nevesta.

S bábätkom súvisel aj výber svadobných šiat - tie museli byť nielen krásne a pohodlné, ale podmienkou bolo, aby sa dali ľahko vyzliecť, keďže nevesta v tom čase kojila. S výberom jej pomohli v svadobnom salóne Princess v Prešove.

nevesta v kroji

popolnočné šaty s folklórnym vzorom

popolnočné šaty s ľudovým vzorom

svadba v kolibe gréta


Dodávatelia na svadbe Rebeccy a Richarda:

Foto: Peter Krbaťa
Hudobná skupina: Liptákovci zo Sabinova
Svadobný priestor: Koliba Gréta
Oblek pre ženícha: TaiMar - šitie oblekov na mieru
Svadobné a popolnočné šaty nevesty: Salón Princess Prešov
Svadobné koláče a torta: Archcaffe a Sweet cakes bakery

Ďalších dodávateľov Rebecca uvádza vo svojom svadobnom albume.


Viac fotografií zo svadby Rebeccy a Richarda: