Kategórie

Svadobná výzdoba v roku 2020: Toto sú 4 jesenné farebné kombinácie, ktoré si zamiluješ

Ak je jesenná svadba to, po čom túžiš, farebných kombinácií máš k dispozícii naozaj veľa. Okrem obľúbených a klasických nájdeš v dnešnom článku aj inšpiráciu v listoch, ktoré menia farbu, v sychravom počasí a slnečnom svite, ktoré nám jesenný večer ponúka. Chladnejšie teploty nám naopak prinášajú jesenné odtiene teplej vanilky, šalvie a čerešní. Pre lepší prehľad sme pre vás vytvorili 4 jedinečné farebné palety, ktoré vám pomôžu vybrať to najlepšie pre vašu vysnívanú svadbu.

Malý tip: Jesenné farby použite pri všetkom, od svadobných odevov, dekorácií stolov až po výber koláčov. Fantázii sa medze nekladú.

1. Čierna + burgundy
Čierna a vínová paleta je vynikajúcou voľbou pre jesenné nevesty. Je taká jedinečná a originálna, že sa začala čoraz častejšie objavovať vo svadobnej výzdobe. Budúce nevesty môžu zvoliť čierne šaty pre družičky, zatiaľ čo budú držať vínové kytice, ženích si môže vybrať čierny oblek s vínovou kravatou. Vyzdobte stôl v čiernej a vínovej farbe, zvoľte sviečky v týchto farbách, vínové kvety, čierny riad a pridajte dotyk zlata pre dokonalejší a luxusnejší vzhľad.

Zdroj foto: pinterest.com - munaluchibridal, Ashtyn Nicole Photo

2. Oranžová + zelená
Jemná oranžová a zelená je perfektná farebná paleta pre jesennú svadbu, ktorá váš deň trochu priblíži k prírode. Oranžová môže do vášho svadobného dňa zapadnúť mnohými spôsobmi, od oranžových šiat pre družičky, svadobných kytíc až po svadobnú tortu, kvetinové dekorácie či pozvánky. Táto pozitívne ladená kombinácia môže perfektne fungovať pri svadbe v exteriéry v rustikálnom štýle.
3. Dusty ružová + Navy modrá
Nežná ružová a tmavo modrá môžu byť naozaj dobrou farebnou kombináciou pre jesennú svadbu. Romantika a nežnosť, ktorú vytvárajú, očarí asi každú nevestu. Výnimočným doplnkom môžu byť družičky v šatách vo farbe námorníckej modrej, družbovia v oblekoch z tmavomodrej farby s jemne ružovými kravatami. Romantika s nádychom elegancie. To bude z vašej svadby jednoznačne vyžarovať pri výbere tejto farebnej kombinácie.


Zdroj foto: pinterest.com - budgetbride, esauphotos, colorsbridesmaid, pollenfloraldesign

4. Fialová + Zlatá
Fialová je obľúbenou svadobnou farbou už niekoľko desaťročí. Fialová je farba, ktorá na vašu svadbu dokáže priniesť skvelý pocit kráľovskej elegancie a krásy. Aby ste dosiahli elegantný dotyk, zlato je vhodnou farbou na použitie v kombinácii s fialovou. Obliekanie družičiek do fialových šiat bude hitom a ženích môže použiť šedý oblek s fialovou kravatou a zlatými doplnkami. Na ozdobenie stolov môžete použiť zlaté riady a fialové obrúsky. Tým sa vytvorí veľmi dramatický a kráľovsky vyzerajúci svadobný stôl a zlato tiež pomôže zabrániť tomu, aby fialová farba bola príliš výrazná.


Zdroj foto: pinterest.com - weddinginvitespaper, divineweddings, theknot, etsy, brideside