Kategórie

Zahalené ramená na svadbe - módny trend pre tento rok ťa očarí!

Plášte, bolérka, bundičky. Možností na zahalenie ramien je mnoho a návhári sa už doslova pretekajú v tom, kto prinesie originálnejší kúsok. Pokiaľ plánujete jesennú či zimnú svadbu a hľadáte spôsob, akým si zahalíte ramená a zabezpečíte teplo a pohodlie počas obradu a hostiny, ste na správnom mieste.

Svadobné bolero už nemusí byť len klasické, hladké alebo nudné. Svoje nádherné svadobné šaty môžete doplniť originálnym šálom, krásnym čipkovým kabátikom alebo zaujímavými aplikáciami a šperkami.

Tie vedia byť super alternatívou k závoju a zároveň dokážu veľmi efektívne zvýrazniť siluetu. Bolero s rukávmi je ideálne pre obrad v kostole, v ktorom častokrát býva chladno aj počas letných dní. Následne ho na hostine už mať nemusíte. V prípade boho svadby dokonca viete siahnuť po strapcoch či farebných stuhách, ktoré privodia atmosféru festivalov a 70. rokov.


Prejdite si naše najobľúbenejšie svadobné bolerka, prikrývky, kožušinky či peleríny. Určite nájdete vhodné inšpirácie! :-)

Viac inšpirácií nájdete aj vo fotoblogoch našich používateľov. Aj naša adminka Miška vás poteší pohľadom na originálne bolerka či svadobné bundičky v jej albume s názvom "Svadobné bolérka, pláštenky, bundy a iné prikrývky".

Zdroj foto: Pinterest.com - BHLDN Weddings, Berta Bridal, Etsy Calliste Bride, Vogue, Wedding Wire, Wedding Forward, Whimsical Wonderland Weddings, Wild Rose Shop, Praise Wedding, Brit Morin