Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Denisa a Andrej   svadobný album  vybrali sme

7denisa7  •  65 fotiek  •  25. máj 2019, Cífer/Bratislava, okres Bratislava

Aká bola svadba:

Svadba bola nádherná. Tak ako sme si ju naplánovali, tak aj vyšla (aj keď hneď ráno od 7 boli nestíhačky, časový sklz 1 hodinu, trošku zdržanie na diaľnici, potom sa čakalo na svadobných hostí, ktorých vodič autobusu vysadil úplne niekde inde ako sme sa dohodli, svadobčania trošku stratení v meste a pešo hľadali cestu ku kostolu :D, no kostol sme stihli len tak tak :D keďže po nás išla ďalšia nevesta :D) ale inak bolo všetko super.
Svadbu sme si užili, napriek tomu, že strááášne rýchlo ubehla :( Ešte, že sme mali starejšiu, ktorá všetko časovo organizovala. Takže hneď by sme si ju zopakovali a nič by sme nemenili :)
Preto nevestičky nestresujte a užívajte si to naplno, pretože fakt to rýchlo ubehne...

Odporúčam dodávateľov:

Hudobná skupina Magic Sound - Skupina zo Senice, ktorá zahrá úplne všetko od ľudoviek až po moderné, rockové, latino proste všetko. Boli skvelí, hosťom sa páčili a všetci sa bavili.
Starejší Starejšia Iveta
Odobierka Folklórna skupina Cífer
Kostol Dóm sv. Martina v Bratislave
Hostina Maranello ristorante - Veľmi spokojní. Krásny priestor, krásna výzdoba, personál super. Ak hľadáte väčší priestor pre cca 100 ľudí a všetko v jednej miestnosti - sedenie, parket, bufety, tak určite odporúčam.
Ubytovanie Hotel Modena - Reštaurácia je priamo v hoteli. Čiže ubytovaní hostia sa len presunuli o pár poschodí vyššie do svojich izieb a my do apartmánu.
Torta Andrea Bucekova - Šikovná pani, ktorá nám urobila nádhernú 4-poschodovú tortu, kde každé poschodie bolo inej príchute a to také mňamky ako bezlepková maková s nugátom, lieskovcovooriešková s baileys, čokoládovomalinová a mascarpone s ovocím, bielou čokoládou a malibu. :D Mňamka, ľudia si veľmi pochvalovali.
Koláče Joslík Dubová - Koláče zákusky a zároveň výslužky sme mali od Joslíka a ešte nejaké na candy bar robil doma manžel s kamarátom - také tie mini dezertíky poháriky, tartaletky, tiramisu :)
Víno Joslík Dubová
Svadobné šaty Svadobný salón DIVA - Boli jednoducho nádherné, princeznovské. Aj keď som vždy chcela snehobiele, tieto prekonali ešte aj tie :)
Popolnočné šaty, spoločenské šaty Slávnostné odevy - OD Trnava
Ženíchov oblek Obleky Adam
Svadobné obrúčky VIP Gold - Zlatníctvo, kde Vám urobia obrúčky presne podľa vašich predstáv, tak ako nám na mieru. Sú jedinečné.
Oznámenia Oznamenia-svadobne.sk
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None