Kategórie

Svadobné šaty z Ukrajiny – kam ísť, aké sú ceny a kvalita šiat

O svadobných šatách z Ukrajiny sa už toho popísalo veľa. Názory sa rôznia, skúsenosti tiež. Veľa neviest by im rado dalo zelenú, ale majú obavy – z jazykovej bariéry, cien, no najmä kvality šiat. Aby sme vám pomohli lepšie sa zorientovať, požiadali sme o pomoc nevesty, ktoré si svadobné šaty zaobstarali práve na Ukraji...

Originálna folklórna svadba v Poltári a nevesta v netradičných makovičkových šatách

Čo všetko potrebujete vybaviť na svadbu s cudzincom na Slovensku?

Láska počas letnej dovolenky, pracovnej cesty či štúdia v zahraničí, ktorá prerástla do zasnúbenia? V súčasnosti nič neobvyklé. Na Slovensku je stále viac dvojíc, ktoré nie sú rovnakej národnosti a chcú uzavrieť manželstvo. Svadba s cudzincom láka mladé dvojice.

Levanduľová handmade svadba na Chate Kollárova

Tento citát napísala nevesta Adriana v úvode svojho profilu:

Ako si vybrať dokonalý svadobný účes?

Nielen svadobné šaty, ale aj aj svadobný účes či svadobné líčenie sú vo svadobný deň dôležité. Svadobný účes musí vydržať nielen počas obradu a byť krásny na svadobných fotografiách, no musí mať nezmenenú podobu aj počas celej svadobnej hostiny až do skorých ranných hodín.

9 otázok, ktoré sa nevesty hanbia opýtať

Existujú otázky, ktoré sa nevesty často boja povedať nahlas, a tak sme pre vás zozbierali a zodpovedali aspoň deväť najčastejších z nich.

Výročia svadby – ako sa nazývajú a aká symbolika sa v nich ukrýva?

Napriek tomu, že v dnešnej dobe sa často s pojmom svadba skloňuje aj slovné spojenie „iba papier“, stále sa nájdu vzťahy a manželstvá, kde ide rozhodne o viac. O tom je aj naša stránka, o láske na celý život.

Topánkový kvíz - ako prebieha a aké otázky zaručene rozprúdia zábavu?

Či už patríte medzi obľúbenkyne programov na svadbe alebo nie, aktivita s názvom topánkový kvíz, resp. svadobný kvíz alebo kvíz novomanželov, býva zapojená do takmer každej svadby. Je to zábavný kvíz, ktorý rozveselí svadobčanov a umožní im svadobný pár lepšie spoznať, veď nie všetci hostia poznajú odpovede na niektoré...