Kategórie

Premýšľaš, ako usadiť hostí na svadobnom obrade? Inšpiruj sa týmito nápadmi.

Jednou z otázok, ktoré padnú pri plánovaní svadby je: “Ako usadiť hostí na svadobnom obrade?” V dnešnej dobe existuje veľa možností, ktoré nám však komplikujú vzťahy v rodine, pravidlá, povery či možnosti daného priestoru.

AKTUALIZÁCIA: Zasiahlo ťa zrušenie svadby kvôli koronavírusu? Tieto rady budeš potrebovať!

Situácia sa kvôli koronavírusu mení zo dňa na deň. Tento článok budeme aktualizovať tak, aby sme vám prinášali najnovšie a čo najlepšie informácie a rady. Chceme pomôcť párom, ktoré v súčasnosti čelia tvrdému rozhodnutiu odložiť svadbu alebo by radi pokračovali podľa plánu. Ak máte otázky a odpovede ste v tomto článku ...

Romantická svadba môže byť realitou aj v čase pandémie

Pre Zuzanu a Martina je prvý máj osudovým dátumom. Počas prvého mája sa odohrali ich zásnuby aj netradičná svadba počas pandémie. A 1. mája 2021 ich čaká aj druhá svadba v plnej paráde.

Starostlivosť o pleť pred svadbou: Tieto kroky by si nemala vynechať.

Každá z nás chce kráčať uličkou šťastná, v nádherných šatách, dokonalo nastajlovaná a v neposlednom rade s vizážou, ktorá vydrží až do rána a očarí ženícha a každého hosťa. Ale ako to dosiahnuť? Čo robiť, ak patríte k "šťastlivcom", ktorým sa na tvári objaví akné už pri prvom náznaku stresu? Alebo vás čaká svadba v zim...

Zahalené ramená na svadbe - módny trend pre tento rok ťa očarí!

Plášte, bolérka, bundičky. Možností na zahalenie ramien je mnoho a návhári sa už doslova pretekajú v tom, kto prinesie originálnejší kúsok. Pokiaľ plánujete jesennú či zimnú svadbu a hľadáte spôsob, akým si zahalíte ramená a zabezpečíte teplo a pohodlie počas obradu a hostiny, ste na správnom mieste.

Najnovšia kolekcia Rosa Clará 2020 žne úspechy na celom svete - zamiluj sa do nej aj ty!

Na prehliadke, v salónoch, za obrazovkou počítača. Najnovšia kolekcia Rosa Clará 2020 zaslúžene žne ovácie od neviest po celom svete. Na jej predstavení si vraj dokonca vyslúžila aj dlhé standing ovation. :-) Zamiluj sa do nej spolu s nami aj ty.

Slovenské a české svadobné tradície – poznáš ich všetky?

V minulosti boli svadby veľmi tradičné, no v súčasnosti je preferovaný moderný chod svadobného večera. Avšak, svadobné tradície sú stále veľmi populárne a väčšina neviest si vyberie aspoň niektoré známe svadobné zvyky na svoju svadbu.

7 najčastejších chýb, ktorých sa pri plánovaní svadby dopúšťajú zimné nevesty

Pri letných svadbách sa nevesty najčastejšie stretávajú s rozmazávajúcim sa make-upom, kaziacimi sa koláčmi, či vädnúcimi kvetmi. Nevesty, ktoré si za svoj deň D vybrali dátum v zimných mesiacoch, sa síce podobným peripetiám vyhnú, avšak rovnako na ne číha množstvo problémov, s ktorými sa potýkajú práce pre výber tohto...