Kategórie

50 inšpirácií na svadobné oznámenia s kvetinovým motívom

Svadobné oznámenia s kvetinovým vzorom sú medzi nevestami populárne už niekoľko sezón. Tento rok však zažívajú svoj najväčší boom. Ponúkame vám preto 50 inšpirácií na svadobné oznámenia s kvetinovým motívom aj s dodávateľmi, u ktorých si ich viete objednať.

Predstavujeme dodávateľov: "Papierológia - svadobné oznámenia maľované akvarelom."

K svadbe jednoznačne patria tlačoviny. Tie, ktoré pripravuje Papierológia, sú maľované akvarelom, teda máte istotu, že budú originálne. Čo všetko by svadobné oznámenia mali obsahovať? Aké sú trendy? Tieto a mnohé ďalšie otázky sme sa ich priamo opýtali.

Príbeh zásnubného prsteňa...

Je mnoho typov neviest, tak ako je mnoho typov žien. Niektoré sú žiadosťou o ruku úplne zaskočené, absolútne o nej netušili a teda je pre nich veľkých prekvapením aj samotný zásnubný prsteň. Iné sú trošku pragmatickejšie a svojmu partnerovi naznačia, aký štýl prsteňa sa im páči a čo by ich potešilo. Sú však aj nevesty,...

19 tipov pre dokonalú jarnú svadbu

Na jarných svadbách je niečo zvláštne – množstvo kvetov, pastelové farby, drobné detaily inšpirované záhradou.. nehovoriac o sezóne plnej vítaných zmien a teplejšieho počasia. V podstate neexistuje nič, čo sa na jari nedá milovať – a presne o tom jarná svadba je.

Svadobná noc – mýtus alebo realita?

Posteľ obsypaná lupeňmi ruží, horiace sviečky, na stole šampanské a jahody, v pozadí znie romantická hudba... Tak presne takto vyzerá svadobná noc v nejakom romantickom americkom filme. V skutočnosti je svadba síce krásna, ale vyčerpávajúca udalosť, ktorá volá skôr po spánku, ako po sexe. Pozrime sa, ako vyzerá mýtus o...

30 najkrajších citátov o láske vhodných na svadobné oznámenia

Láska je dar, na ktorý vzniklo už množstvo výstižných citátov. Práve pre ich podstatu a hĺbku sa mnohé z nich stali neoddeliteľnou súčasťou svadobných oznámení. Vybrali sme pre vás tie, ktoré sú podľa nás najkrajšie a pre túto udalosť najvhodnejšie. Ak aj vy chcete svoje svadobné oznámenia oživiť citátom o láske, z toh...

Svadba v stodole Gréta, ktorú nevesta zvládla s malým bábätkom

Rebecca a Richard si zorganizovali nádhernú svadbu v krásnej stodole na brehu Liptovskej Mary. A zvládli to aj popri bábätku.

Ako si hravo a jednoducho vytvoriť časovú os lásky?

Väčšina neviest si chce toho na svoju svadbu pripraviť svojpomocne čo najviac, či už sa jedná o svadobnú výzdobu, pozvánky alebo drobnosti, akou je napríklad časová os lásky.