Kategórie

Dcéra Zuzka: „Chcela som, aby na svoje výročie rodičia zažili niečo výnimočné - a tak sme im zorganizovali svadbu v Thajsku.“

Výmena sľubov pri slnkom zaliatej pláži, exotické kvety, vône a pokrmy.. ktorá z nás by po niečom podobnom netúžila? A ktorá z nás by navyše netúžila po manželstve, ktoré aj po mnohých rokoch stále horí láskou a druhej svadbe, ktorá by oživila manželské sľuby?

30 svadobných fotografií, ktoré by mal váš fotograf zachytiť vo svadobný deň

Verte nám, každú jednu z týchto fotografií budete chcieť mať aj z vášho svadobného dňa. Prečo ich teda všetky nezosumarizovať a pripraviť aj pre vášho svadobného fotografa? Len tak, pre istotu :-).

Svadobné portréty v kaštieli Galicia Nueva a romantická svadba v Banskej Štiavnici

Elegantná svadba Janky a Michala je skutočným potešením pre všetky romantické nevesty.

Slovenský klavirista zahral Sheerana tak, že budete mať zimomriavky

Skladba Perfect od Eda Sheerana je taká dokonalá, že sa stala pomaly povinnou svadobnou výbavou. Vie to aj pianista z Nitry, ktorý sa odhodlal dať jej klavírnu podobu aj nový videoklip.

Predsvadobné jesenné fotenie pri Drážovskom kostolíku

Jesenné predsvadobné fotenie krásnej Slovenky Zuzky a jej sympatického snúbenca Alvara zo Španielska. Tieto nádherné fotografie predznamenávajú krásnu svadbu, na ktorú sa už teraz tešíme!

Originálne darčeky pre svadobných hostí, ktoré chytia za srdce

Podstatou výslužky je poďakovanie mladomanželov formou drobného daru svadobčanom za to, že pri nich stáli a podporili ich na začiatku ich spoločného života.

10 najobľúbenejších svadobných štýlov

Pre budúce nevesty znamená ich svadba niečo výnimočné, niečo, kde môžu premeniť svoje dávne sny na skutočnosť.

Svadba na zámku Vígľaš - rozhovor so svadobnou manažérkou

Zámok Vígľaš sa nachádza v krásnom prostredí stredného Slovenska. Ponúka nádych histórie, ubytovanie v dobovom štýle a krásnu prírodu naokolo. So svadobnou manažérkou sme sa rozprávali o tom, ako vyzerajú svadby v priestoroch The Grand Vígľaš.