Kategórie

Nevesta

Starostlivosť o pleť pred svadbou: Tieto kroky by si nemala vynechať.

Každá z nás chce kráčať uličkou šťastná, v nádherných šatách, dokonalo nastajlovaná a v neposlednom rade s vizážou, ktorá vydrží až do rána a očarí ženícha a každého hosťa. Ale ako to dosiahnuť? Čo robiť, ak patríte k "šťastlivcom", ktorým sa na tvári objaví akné už pri prvom náznaku stresu? Alebo vás čaká svadba v zim...

Zahalené ramená na svadbe - módny trend pre tento rok ťa očarí!

Plášte, bolérka, bundičky. Možností na zahalenie ramien je mnoho a návhári sa už doslova pretekajú v tom, kto prinesie originálnejší kúsok. Pokiaľ plánujete jesennú či zimnú svadbu a hľadáte spôsob, akým si zahalíte ramená a zabezpečíte teplo a pohodlie počas obradu a hostiny, ste na správnom mieste.

Najnovšia kolekcia Rosa Clará 2020 žne úspechy na celom svete - zamiluj sa do nej aj ty!

Na prehliadke, v salónoch, za obrazovkou počítača. Najnovšia kolekcia Rosa Clará 2020 zaslúžene žne ovácie od neviest po celom svete. Na jej predstavení si vraj dokonca vyslúžila aj dlhé standing ovation. :-) Zamiluj sa do nej spolu s nami aj ty.

Nevesty s tetovaním – IN alebo OUT?

Svadobný deň alebo deň D je jedným z najočakávanejších dní ženy. Preto ho chce mať každá naozaj dokonalý. Nie je snáď nič krajšie ako pohľad na nevestu v rozprávkových svadobných šatách, s krásnym závojom a vkusnou kyticou v ruke. A ak si myslíte, že tetovanie na chrbte alebo na ruke neladí s takouto romantickou predst...

Jarná kolekcia 2020 svadobných šiat značky Kelly Faetanini má názov Marylin!

Marilyn Monroe kedysi povedala, že „krása a ženskosť sú nestarnúce.“ A práve Marylin sa stala inšpiráciou a múzou jarnej kolekcie 2020 svadobnej línie Kelly Faetanini.

Svadobné šaty z Ukrajiny – kam ísť, aké sú ceny a kvalita šiat

O svadobných šatách z Ukrajiny sa už toho popísalo veľa. Názory sa rôznia, skúsenosti tiež. Veľa neviest by im rado dalo zelenú, ale majú obavy – z jazykovej bariéry, cien, no najmä kvality šiat. Aby sme vám pomohli lepšie sa zorientovať, požiadali sme o pomoc nevesty, ktoré si svadobné šaty zaobstarali práve na Ukraji...

Ako si vybrať dokonalý svadobný účes?

Nielen svadobné šaty, ale aj aj svadobný účes či svadobné líčenie sú vo svadobný deň dôležité. Svadobný účes musí vydržať nielen počas obradu a byť krásny na svadobných fotografiách, no musí mať nezmenenú podobu aj počas celej svadobnej hostiny až do skorých ranných hodín.

Kolekcia svadobných šiat Anne Barge 2020

Kolekcia svadobných šiat Anne Barge, inšpirovaná vintage couture, je stelesnením ženského štýlu. Svadobné šaty v klasickom dizajne a nadčasových detailoch stelesňujú dnešné trendy s najlepšími tkaninami, ozdobami a výšivkami.