Kategórie

Nevesta

Svadobné šaty z Ukrajiny – kam ísť, aké sú ceny a kvalita šiat

O svadobných šatách z Ukrajiny sa už toho popísalo veľa. Názory sa rôznia, skúsenosti tiež. Veľa neviest by im rado dalo zelenú, ale majú obavy – z jazykovej bariéry, cien, no najmä kvality šiat. Aby sme vám pomohli lepšie sa zorientovať, požiadali sme o pomoc nevesty, ktoré si svadobné šaty zaobstarali práve na Ukraji...

Ako si vybrať dokonalý svadobný účes?

Nielen svadobné šaty, ale aj aj svadobný účes či svadobné líčenie sú vo svadobný deň dôležité. Svadobný účes musí vydržať nielen počas obradu a byť krásny na svadobných fotografiách, no musí mať nezmenenú podobu aj počas celej svadobnej hostiny až do skorých ranných hodín.

Kolekcia svadobných šiat Anne Barge 2020

Kolekcia svadobných šiat Anne Barge, inšpirovaná vintage couture, je stelesnením ženského štýlu. Svadobné šaty v klasickom dizajne a nadčasových detailoch stelesňujú dnešné trendy s najlepšími tkaninami, ozdobami a výšivkami.

Všetko, čo potrebujete vedieť o svadobnom líčení

Krása, prirodzenosť a pohodlie. Ideálne svadobné líčenie by malo spĺňať tieto tri kritériá. Nevesta je predsa kráľovnou dňa, mali by ste sa cítiť krásna, ale zároveň sama sebou. A hlavne – malo by vám to byť pohodlné, nič by vás v ten deň nemalo obťažovať a prekážať vám.

Kolekcia svadobných šiat Innocentia inšpirovaná Rímom

Nádherná kolekcia svadobných šiat z dielne dizajnérskej svadobnej značky Innocentia inšpirovaná večným mestom - Rímom.

Ako si vybrať dokonalé svadobné šaty?

Šaty, po ktorých túži takmer každá žena. Šaty, ktoré si oblečiete iba raz v živote, no spomínať na ne budete navždy.

Kolekcia svadobných šiat BERTA pre jar a leto 2020 inšpirovaná Milánom

Miláno je považované za mesto módy, preto nečudo, že nová svadobná kolekcia dizajnérskej značky BERTA sa inšpirovala práve týmto mestom. Kolekcia svadobných šiat pre jar/leto 2020 využíva hodváb, odvážne strihy a kombináciu ručne vyrobených ozdôb a výšiviek.

Jarná kolekcia 2020 svadobných šiat značky Kelly Faetanini má názov Marylin!

Marilyn Monroe kedysi povedala, že „krása a ženskosť sú nestarnúce.“ A práve Marylin sa stala inšpiráciou a múzou jarnej kolekcie 2020 svadobnej línie Kelly Faetanini.