Kategórie

Ženích

6 návodov na viazanie kravaty rýchlo a jednoducho

Staň sa majstrom vo viazaní kravaty! S týmito obrázkami a jednoduchým návodom už viazanie kravaty nebude žiaden strašiak. Stačí postupovať podľa návodu a aj vy sa budete môcť blisnúť šikovnosťou vo viazaní kravaty. Ak nebude na prvýkrát dokonalá, nenechajte sa odradiť, upravený muž predsa stojí za to.

Všetko o svadobnom obleku a doplnkoch pre ženícha

Vybrať správny pánsky oblek môže byť náročnejšie, ako sa na prvý pohľad zdá. Poradíme vám, na čo by ste mali brať ohľad, a to nielen pri výbere svadobného obleku.

15 tipov na darček pre vášho milovaného na výročie svadby

Magický dátum vášho výročia sa blíži a či už ide o prvé alebo desiate, prečo by ste svojho manžela nepotešili drobnosťou, darčekom, ktorý mu aj po rokoch povie, že ho milujete čoraz viac?

Ako zladiť farbu topánok k svadobnému obleku?

V skrini vášho budúceho manžela už visí jeho svadobný oblek. Čaká na svoju premiéru a na vhodné topánky, ktoré podčiarknu jeho eleganciu. Ako však vybrať tú správnu farbu, aby nenarobili viac škody, ako osohu?

Ako vyberať košeľu, topánky a doplnky pre ženícha?

Okrem obleku má ženích vo svoj veľký deň oblečenú aj košeľu, kravatu, či motýlika, manžetové gombíky a množstvo ďalších doplnkov. Ako správne doladiť oblek, ktorý ste si vybrali a ako vybrať tú správnu košeľu a doplnky sa dozviete v nasledujúcich riadkoch.

12 trendov vo svadobnom obliekaní, ktoré by mal váš ženích rozhodne poznať

Je viac ako jasné, že vy aj váš ženích budete vo váš deň D vyzerať skutočne dokonale. Avšak, hoci sa všetky oči najskôr upierajú na nevestu a až následne na ženícha, bude rovnako v centre pozornosti. Venujte teda dostatočný čas na výber jeho odevu tak, aby k vám ladil a zároveň spĺňal niektorý z aktuálnych trendov v ob...

Kravata alebo motýlik? Ako sa správne rozhodnúť?

Vo svadobný deň sú najdôležitejší ženích s nevestou a ich láska, ktorú sa chystajú spečatiť. Nevesta dlho vyberá tie pravé svadobné šaty, účes, make-up, manikúru.. u ženícha ide často iba o jednoduchú skúšku dobre padnúceho obleku a viac sa tým nezapodieva.

Čo všetko by ste mali vedieť o kravate pre ženícha?

Kravata patrí dlhé roky medzi základné doplnky každého muža a je neodmysliteľnou súčasťou obleku. Rovnako, ako sa mení móda pri košeliach a oblekoch, aj kravaty podliehajú módnym trendom. Raz sa nosia úzke, inokedy široké, tmavé, farebné, vzorované a trendami sa riadia aj spôsoby ich uväzovania.