Kategórie

Hostina, zábava

Topánkový kvíz - ako prebieha a aké otázky zaručene rozprúdia zábavu?

Či už patríte medzi obľúbenkyne programov na svadbe alebo nie, aktivita s názvom topánkový kvíz, resp. svadobný kvíz alebo kvíz novomanželov, býva zapojená do takmer každej svadby. Je to zábavný kvíz, ktorý rozveselí svadobčanov a umožní im svadobný pár lepšie spoznať, veď nie všetci hostia poznajú odpovede na niektoré...

Tipy na originálne darčeky pre svadobných hostí

Možností, ako originálne obdarovať svadobných hostí je dnes veľa. Vyberte im preto darčeky, ktorými si ich náležite uctíte a dáte im najavo, že vám na nich záleží. Pri výbere pritom treba myslieť na to, aby váš darček nebol len obyčajným „lapačom prachu“, za ktorý utratíte nemalé peniaze. Chce to niečo jedinečné, niečo...

DJ Cooper nám prezradil, ako vybrať kvalitného svadobného DJ-a

S profesionálnym svadobným DJ-om sme sa rozprávali o tom, ako si vybrať DJ-a na svadbu, čo pritom nepodceniť a čo sa ho opýtať na stretnutí.

Najvtipnejšie momenty zo svadieb slovenských neviest

Nevesty z Mojej svadby nám prezradili najvtipnejšie momenty z ich svadobného dňa. Možno im v tej chvíli mnohé situácie až také vtipné neprišli, s odstupom času sa však aj ony na nich zabavili.

Unikátne nápady na svadobnú zábavu bez tanca

Predstaviť si slovenskú svadbu bez tanca môže byť pre mnohých náročné. Sú však ľudia, ktorí tanec nemusia, môže byť pre nich nepríjemná predstava tancovania pred ostatnými ľuďmi alebo môže ísť aj o svadby v menšom kruhu ľudí, takpovediac iba pri dobrom jedle.

35 piesní na rodičovský tanec na svadbe

Zvykom na svadbách býva okrem prvého tanca mladomanželov aj tanec s ich rodičmi, teda ženícha so svojou mamou a nevesty so svojím otcom. Ako prejav úcty a vďaky môže následne prísť aj k obmene. Ženích v takom prípade pozve do tanca svokru a naopak, nevesta pozve do tanca svokra.

Tipy na novodobé svadobné dary

Svadby sa akosi automaticky spájajú okrem romantiky, dobrého jedla, zábavy a dojímavými obradmi, aj s obdarovaním. Mladomanželia obdarúvajú svojich rodičov, ďakujú im za všetko, čo im do života dali a pripoja malý upomienkový predmet. Rovnako ďakujú aj jeden druhému za to, že jednoducho je a rovnako pripoja milú pozorn...

4 najobľúbenejšie cukrárky na Mojej svadbe

Koláče, medovníky, torty a cukrovinky sú súčasťou každej svadby. V súčasnosti sú čoraz populárnejšie sladké bary nazývané aj candy bary. Ak hľadáte výrobcov kvalitných koláčikov a cukroviniek, ste na správnom mieste. Predstavujeme vám najpopulárnejšie cukrárky na Mojej svadbe.