Kategórie

Hostina, zábava

Najvtipnejšie momenty zo svadieb slovenských neviest

Nevesty z Mojej svadby nám prezradili najvtipnejšie momenty z ich svadobného dňa. Možno im v tej chvíli mnohé situácie až také vtipné neprišli, s odstupom času sa však aj ony na nich zabavili.

Unikátne nápady na svadobnú zábavu bez tanca

Predstaviť si slovenskú svadbu bez tanca môže byť pre mnohých náročné. Sú však ľudia, ktorí tanec nemusia, môže byť pre nich nepríjemná predstava tancovania pred ostatnými ľuďmi alebo môže ísť aj o svadby v menšom kruhu ľudí, takpovediac iba pri dobrom jedle.

35 piesní na rodičovský tanec na svadbe

Zvykom na svadbách býva okrem prvého tanca mladomanželov aj tanec s ich rodičmi, teda ženícha so svojou mamou a nevesty so svojím otcom. Ako prejav úcty a vďaky môže následne prísť aj k obmene. Ženích v takom prípade pozve do tanca svokru a naopak, nevesta pozve do tanca svokra.

Tipy na novodobé svadobné dary

Svadby sa akosi automaticky spájajú okrem romantiky, dobrého jedla, zábavy a dojímavými obradmi, aj s obdarovaním. Mladomanželia obdarúvajú svojich rodičov, ďakujú im za všetko, čo im do života dali a pripoja malý upomienkový predmet. Rovnako ďakujú aj jeden druhému za to, že jednoducho je a rovnako pripoja milú pozorn...

4 najobľúbenejšie cukrárky na Mojej svadbe

Koláče, medovníky, torty a cukrovinky sú súčasťou každej svadby. V súčasnosti sú čoraz populárnejšie sladké bary nazývané aj candy bary. Ak hľadáte výrobcov kvalitných koláčikov a cukroviniek, ste na správnom mieste. Predstavujeme vám najpopulárnejšie cukrárky na Mojej svadbe.

75 slovenských a českých piesní vhodných na prvý manželský tanec

Nie je to tak dávno, čo sme na Mojej svadbe publikovali článok so slovenskými a českými piesňami vhodnými na prvý manželský tanec. Do komentárov pod článkom ste nám napísali ďalšie tipy na slovenské a české piesne, ktoré v zozname chýbali. A aby sme to mali niekde pekne na jednom mieste, rozhodli sme sa tento článok zv...

Čo povie vaše obľúbené víno o vašom svadobnom štýle?

Ak už ste fanúšikom ostrejšieho Sauvignonu Blanc alebo uprednostňujete bohatšiu chuť Pinot Noir, obľúbený pohárik vína vám o sebe môže prezradiť viac, než by ste čakali a teda samozrejme aj to, čo vás najviac vystihuje. Víno má širokú škálu populárnych odrôd, rovnako ako aj svadby majú rôznu estetiku. Práve preto vznik...

Na čo by ste mali myslieť pri výbere svadobného menu?

Zostavenie svadobného menu je jednou z dôležitých častí prípravy vysnívanej svadby. Ako sa hovorí - „sto ľudí, sto chutí“, tak platí aj to, že čím viac máme svadobných hostí, o to viac nám záleží, aby bol každý spokojný.