Kategórie

Naše nevesty

Romantická svadba môže byť realitou aj v čase pandémie

Pre Zuzanu a Martina je prvý máj osudovým dátumom. Počas prvého mája sa odohrali ich zásnuby aj netradičná svadba počas pandémie. A 1. mája 2021 ich čaká aj druhá svadba v plnej paráde.

Folklórna svadba s moderným nádychom na Lazoch pod Makytou

Simonka a Ľuboš si zo zahraničia zorganizovali poriadnu dedinskú veselicu plnú folklóru, ktorá si napriek tomu zachovala moderný šmrnc.

Rozhovor s nevestou - Láska a svadba v čase koronavírusu

Mnoho neviest pre pandémiu koronavírusu odložilo svadobné plány na neurčito. Niektoré sa však odradiť nedali a svoju lásku spečatili v úzkom kruhu rodiny a priateľov, ako aj naša nevesta @biolady. Taká bola aj táto svadba na Záhorí.

Svadba počas koronavírusu - Takto to zvládla nevesta Žanetka

Koronavírus, známy pod názvom COVID-19, zmenil plány aj celému svadobnému svetu. Moderná doba nám však ponúka rôzne vymoženosti a tak sme sa postupne začali prispôsobovať. Niektoré páry zvolili formu videoprenosu pre svoju rodinu a blízkych, iní sa rozhodli svadbu preložiť, no našli sa aj nevesty, ktoré sa jednoducho n...

Jesenná romantická svadba v Pálenici Jelšovce

Romantická svadba v Pálenici Jelšovce vás presvedčí, že aj svadba v novembri je dobrý nápad. Jesenná atmosféra Eliškinej a Maťovej svadby má zvláštne čaro.

Predstavujeme ti nevestu s netradične tradičnými svadobnými šatami zdobenými madeirou

Romantická svadba sa tentokrát uskutočnila na zámku Vígľaš a nevesta Dominika s netradične tradičnými svadobnými šatami zdobenými madeirou si okamžite získala naše srdcia.

Príjemná svadba milovníkov vína v Starom dome v Modre

Zuzka a Tomáš plánovali svadbu iba 9 mesiacov, no podarilo sa im vytvoriť skvelú atmosféru, aj vďaka tomu, že sa naplno venovali svojim svadobným hosťom.

Slovensko-francúzska svadba na Sliači v rezorte Tri duby

Anička a Thierry sa spoznali v zahraničí a odtiaľ plánovali aj ich dve svadby – francúzsku a slovenskú. A my sme sa do ich príbehu okamžite zamilovali.