Zaregistrujte sa ako Profesionál

PRO

Získajte nových zákazníkov

vďaka profilu Profesionál
Ako Profesionál môžete
prezentovať svoju prácu
získavať nových zákazníkov
inzerovať v Bazári
komunikovať s používateľmi vo Fóre
reagovať na dopyty neviest z Dopytovača
Vytvorte si firemný profil na najväčšej sociálnej sieti o plánovaní svadby,
ktorú priemerne navštívi viac ako 120 000 ľudí mesačne*.
16.8
mesačne, s DPH

Najčastejšie otázky zákazníkov

Slovom “Profesionál” označujeme ľudí, ktorí na našich stránkach prezentujú svoje služby. Sú to najmä majitelia firiem, živnostníci, marketingoví riaditelia firiem atď. Zámerne ich nenazývame “firmy”. Firma nie je človek. Za firmou sú vždy konkrétni ľudia. A týchto ľudí voláme Profesionáli.
Mojasvadba.sk je stránka pre ľudí (bežný používateľ) , ktorí plánujú svadbu. Diskutujú, čítajú články, zdieľajú obrázky a inšpirácie pre svoj veľký deň... Stránka okrem iného obsahuje kategóriu Profesionáli, v ktorej používatelia nájdu svadobných dodávateľov, rôzne služby a produkty pre nich určené.

Profesionál si môže u nás vytvoriť účet, cez ktorý môže prispievať na Mojej svadbe. Môže si tu spravovať svoju prezentáciu, komunikovať s používateľmi, písať zaujímavé a hodnotné články, odpovedať na otázky, inšpirovať... Profil Profesionála je miesto, cez ktoré môže získať nové zákazky a komunikovať s budúcimi či existujúcimi zákazníkmi.
Podľa meraní Google Analytics mojasvadba.sk navštevuje mesačne priemerne viac ako 120 000 návštevníkov. Stránku navštívia priemerne viac ako 500 000-krát mesačne. Priemerne na stránke pri jednej návšteve strávia viac ako 3 minúty.
Akceptujeme mesačné platby populárnymi platobnými kartami (Visa, MasterCard, Diners Club atď). Z karty Vám bude automaticky každý mesiac sťahovaný poplatok 16.8 EUR. Ak nemáte platobnú kartu, je možné zaplatiť minimálne na 3 mesiace prevodom na náš účet v Tatrabanke.
Nie. Ceny sú konečné. Zľavy poskytujeme pri predplatnom na dlhšie obdobie.
Ak máte službu predplatenú kartou, môžete kedykoľvek zrušiť automatické mesačné sťahovanie priamo v časti Platby a faktúry vo Vašom profile. Ak ste platili prevodom, stačí ak na ďalšie obdobie nezaplatíte.
V deň, keď nám príde Vaša platba na účet. Väčšinou prevody medzi bankami trvajú jeden alebo dva pracovné dni.
Nie. Je to možné jedine vytvorením samostatnej druhej PRO registrácie.

Potrebujete pomôcť s platbou za profil Profesionál?

Napíšte nám na profesionali@mojasvadba.sk, alebo zavolajte na +421 940 414 009.