Kategórie

Foto, video

Výber najkrajších fotiek z Mojej svadby v mesiaci marec 2019

Ktoré fotografie sa nám v marci páčili najviac? Nech sa páči, toto sú ony!

9 najobľúbenejších kameramanov na Mojej svadbe

Aby ste aj po rokoch mohli pri pozeraní svadobného videa s radosťou a láskou spomínať na tento nádherný deň, je dôležité, aby vám ho zachytili profesionáli, ktorí svojej práci rozumejú.

Predstavujeme dodávateľov: "Antal photo books - ručne spracované fotoknihy na mieru."

Vaša svadba skončila, z každej strany počúvate samé chválospevy a pozitívne hodnotenia na jednotlivé časti vášho veľkého svadobného dňa a vy už netrpezlivo vyčkávate na fotografie od svadobného fotografa.

Výber najkrajších fotiek z Mojej svadby v mesiaci február 2019

Ktoré fotografie sa nám vo februári páčili najviac? Nech sa páči, toto sú ony!

10 filmov o svadbe, ktoré musíte vidieť

Sú plné romantiky, lásky, humoru i svadobného stresu. Ženy ich milujú, muži nenávidia, ale predsa si ich s nami pozrú, lebo nás milujú :-). Ak ste ich ešte náhodou nevideli, spestrite si svadobné prípravy a pozrite si niektorý z našej desiatky.

Netradičné miesta pre svadobné fotenie

Tak, ako sa vytrácajú tradičné prvky zo všetkých oblastí svadby, prechádza aj svadobná fotografia renesanciou a oproti klasickej štylizovanej fotografii, zachádzajú niektoré svadobné páry do zaujímavých alternatív. Pracuje sa ako s prostredím, tak aj dennou či nočnou hodinou, živlami alebo špecifickými rekvizitami.

Výber najkrajších fotiek z Mojej svadby v mesiaci január 2019

Na náš portál každý mesiac pribudne mnoho krásnych svadobných albumov a svadobných fotografií. Veľakrát nestíhame híkať nad toľkou nádhernou. Rozhodli sme sa preto každý mesiac uverejniť článok s najkrajšími svadobnými fotkami našich neviest a profesionálov. No a v januári 2019 sme vybrali tieto. Čo na ne hovoríte?

10 tipov, ako správne pózovať počas svadobného fotenia

Jeden z úspešných svetových fotografov Ansel Adams povedal: „Dobrý fotograf vie, kde sa má postaviť.“ Súhlasíme, no dodávame, že aj objekt fotenia musí priložiť ruku k dielu a správne zapózovať. Aby ste počas svadobného fotenia nestáli ako soľný stĺp, prelúskajte si naše rady a skúste si ich aj doma pred zrkadlom.