Kategórie

Plánovanie svadby

Malá eco-friendly svadba kreatívnych tatérov Bumpkin Tattoo

Lucy a Richie sú úžasne kreatívny pár, známy najmä nádhernými tetovaniami pod značkou Bumpkin Tattoo. Keďže patrím k ich obdivovateľom, zaujali ma aj ich svadobné fotky. Viete si predstaviť moju radosť, keď súhlasili s rozhovorom? Prezradili mi recept na lásku i malú svadbu, ktorá šetrí našu planétu.

11 tipov ako plánovať a zorganizovať svadbu pod holým nebom

To, že plánovanie svadby je veľmi náročný proces, vám určite hovoriť nemusíme – najmä ak ste na to sami a potrebujete bez pomoci zvládnuť všetko naplánovať a zorganizovať do posledného detailu. Pokiaľ plánujete svadbu pod holým nebom, nie je tomu inak a vy musíte navyše myslieť na rôzne ďalšie aspekty týkajúce sa výluč...

Predsvadobné fotenie na lúke plnej poľných kvetov

Predsvadobné fotenie Táničky a Dávida na lúke s poľnými kvetmi a maringotkou.

Predsvadobné fotenie pod rozkvitnutými sakurami

Romantické predsvadobné fotenie Danky a Tomáša pod nitrianskymi rozkvitnutými sakurami.

8 tipov na svadbu na poslednú chvíľu

Svadba je pomerne náročná na plánovania, a to najmä preto, že je potrebné premyslieť si hrubý rozpočet a v dostatočnom predstihu si zarezervovať miesto či služby predajcov. Ročný plán svadby je teda nevyhnutý, avšak existujú páry, ktoré svoju svadbu musia riešiť na poslednú chvíľu.

Originálne darčeky pre svadobných hostí, ktoré chytia za srdce

Podstatou výslužky je poďakovanie mladomanželov formou drobného daru svadobčanom za to, že pri nich stáli a podporili ich na začiatku ich spoločného života.

10 najobľúbenejších svadobných štýlov

Pre budúce nevesty znamená ich svadba niečo výnimočné, niečo, kde môžu premeniť svoje dávne sny na skutočnosť.

Svadba na zámku Vígľaš - rozhovor so svadobnou manažérkou

Zámok Vígľaš sa nachádza v krásnom prostredí stredného Slovenska. Ponúka nádych histórie, ubytovanie v dobovom štýle a krásnu prírodu naokolo. So svadobnou manažérkou sme sa rozprávali o tom, ako vyzerajú svadby v priestoroch The Grand Vígľaš.