Kategórie

Plánovanie svadby

Čo všetko potrebujete vybaviť na svadbu s cudzincom na Slovensku?

Láska počas letnej dovolenky, pracovnej cesty či štúdia v zahraničí, ktorá prerástla do zasnúbenia? V súčasnosti nič neobvyklé. Na Slovensku je stále viac dvojíc, ktoré nie sú rovnakej národnosti a chcú uzavrieť manželstvo. Svadba s cudzincom láka mladé dvojice.

9 otázok, ktoré sa nevesty hanbia opýtať

Existujú otázky, ktoré sa nevesty často boja povedať nahlas, a tak sme pre vás zozbierali a zodpovedali aspoň deväť najčastejších z nich.

Všetko dôležité o svadobných oznámeniach

Bez svadobných oznámení sa vaša svadba rozhodne nezaobíde. Kedy si objednať svadobné oznámenia a kedy ich posielať?

Kaštiele, zámky a hrady, na ktorých si môžete usporiadať svadbu

Jednou z najdôležitejších úloh svadobných príprav je nájsť dokonalé miesto svadby.

Rozlúčka so slobodou - nezabudnuteľný program

Rozlúčka so slobodou by mala byť poslednou veľkou párty pred svadbou, kde je povolené takmer všetko. Preto buďte pri jej príprave kreatívne, aby sa stala jednou z najlepších dámskych jázd, aké ste spolu s kamarátkami zažili. Tu je niekoľko tipov, ako z vašej rozlúčky spraviť legendárnu udalosť bez toho, aby ste sa vozi...

20 faux pas, ktorých by ste sa ako svadobný hosť rozhodne nemali dopustiť

Chystáte sa na svadbu a tešíte sa, ako si tento deň so svojimi blízkymi užijete, vyberiete si krásne šaty a milý darček novomanželom?

Najkrajšie svadobné výzdoby slovenských neviest roku 2019, ktoré vás inšpirujú

Ak hľadáte inšpirácie a nápady na krásnu a originálnu svadobnú výzdobu, je dobré inšpirovať sa expertmi v tomto odbore. Predstavujeme vám najkrajšie svadobné výzdoby slovenských neviest a svadobných agentúr z nášho portálu!

4 praktické tipy na plánovanie svadby na pláži

Leto je takmer na konci, ale ani to nám nezabráni pomôcť ďalším budúcim nevestám naplánovať si svoju letnú, plážovú svadbu.