Kategórie

Plánovanie svadby

8 tipov na svadbu na poslednú chvíľu

Svadba je pomerne náročná na plánovania, a to najmä preto, že je potrebné premyslieť si hrubý rozpočet a v dostatočnom predstihu si zarezervovať miesto či služby predajcov. Ročný plán svadby je teda nevyhnutý, avšak existujú páry, ktoré svoju svadbu musia riešiť na poslednú chvíľu.

Originálne darčeky pre svadobných hostí, ktoré chytia za srdce

Podstatou výslužky je poďakovanie mladomanželov formou drobného daru svadobčanom za to, že pri nich stáli a podporili ich na začiatku ich spoločného života.

10 najobľúbenejších svadobných štýlov

Pre budúce nevesty znamená ich svadba niečo výnimočné, niečo, kde môžu premeniť svoje dávne sny na skutočnosť.

Svadba na zámku Vígľaš - rozhovor so svadobnou manažérkou

Zámok Vígľaš sa nachádza v krásnom prostredí stredného Slovenska. Ponúka nádych histórie, ubytovanie v dobovom štýle a krásnu prírodu naokolo. So svadobnou manažérkou sme sa rozprávali o tom, ako vyzerajú svadby v priestoroch The Grand Vígľaš.

Čo robiť, keď vám dodávateľ zruší účasť na poslednú chvíľu?

Výber akéhokoľvek zo svadobných dodávateľov nie je jednoduchá záležitosť. Robíte si prieskum trhu, pýtate sa známych aj neznámych na odporúčania, sledujete sociálne siete, hodnotenia, výsledky práce, porovnávate desiatky odborníkov v odbore – toto všetko predchádza momentu vášho finálneho výberu dodávateľa.

50 inšpirácií na svadobné oznámenia s kvetinovým motívom

Svadobné oznámenia s kvetinovým vzorom sú medzi nevestami populárne už niekoľko sezón. Tento rok však zažívajú svoj najväčší boom. Ponúkame vám preto 50 inšpirácií na svadobné oznámenia s kvetinovým motívom aj s dodávateľmi, u ktorých si ich viete objednať.

Papierológia - svadobné oznámenia maľované akvarelom

K svadbe jednoznačne patria tlačoviny. Tie, ktoré pripravuje Papierológia, sú maľované akvarelom, teda máte istotu, že budú originálne. Čo všetko by svadobné oznámenia mali obsahovať? Aké sú trendy? Tieto a mnohé ďalšie otázky sme sa ich priamo opýtali.

Príbeh zásnubného prsteňa...

Je mnoho typov neviest, tak ako je mnoho typov žien. Niektoré sú žiadosťou o ruku úplne zaskočené, absolútne o nej netušili a teda je pre nich veľkých prekvapením aj samotný zásnubný prsteň. Iné sú trošku pragmatickejšie a svojmu partnerovi naznačia, aký štýl prsteňa sa im páči a čo by ich potešilo. Sú však aj nevesty,...