Kategórie

Plánovanie svadby

21 vecí, ktoré na svadbe nechýbali a ušetrili mi zopár eur

Nie, nie som ten typ, ktorý by si dal za cent prevŕtať aj koleno. Som praktická a mnohé svadobné drobnosti boli pre mňa gýčom alebo zbytočnosťou. Niečím, čo na svadbe nemusí byť, nikomu nechýba a bez čoho bude vaše áno aj tak platné. Ich prítomnosť na svadbe sa v istom čase stala modernou, a tak niektoré nevesty nadobu...

Ktoré svadobné výstavy a veľtrhy nás prekvapia v roku 2020?

Ani v roku 2020 nás neminú svadobné výstavy a veľtrhy, kde sa môžete nechať inšpirovať tými najnovšími trendami vo svete svadobných šiat, šperkov či dekorácií.

Denník nevesty: Ako prebieha predmanželská príprava

Listujem fórum na našej stránke a čítam obavy neviest z predmanželskej náuky. Jedna má strach kvôli zlej skúsenosti s kňazom, ďalšia je nepokrstená, no predsa túži po svadbe v kostole. Dobrou správou je, že akékoľvek obavy sú zbytočné. Ako to viem? No predsa z vlastnej skúsenosti.

Svadobné výstavy a veľtrhy v roku 2019, ktoré si nesmiete nechať ujsť

Tak, ako vo svete módy, dizajnu, či iných odvetví udávajúcich trendy, sa v týchto dňoch začína aj nová svadobná sezóna. Čo bude tento rok in, čo by na vašej svadbe nemalo chýbať, prípadne, čo môžete už jednoducho pustiť z hlavy, sa dozviete na viacerých svadobných výstavách a veľtrhoch, ktoré vás do nasledovnej sezóny ...

18 tipov na svadobné dary, ktorými mladomanželov potešíte

Chystáte sa na svadbu svojim blízkym priateľom alebo rodinným príslušníkom a neviete si dať rady s tým, čím by ste ich obdarovali?

Čo všetko potrebujete vybaviť na svadbu s cudzincom na Slovensku?

Láska počas letnej dovolenky, pracovnej cesty či štúdia v zahraničí, ktorá prerástla do zasnúbenia? V súčasnosti nič neobvyklé. Na Slovensku je stále viac dvojíc, ktoré nie sú rovnakej národnosti a chcú uzavrieť manželstvo. Svadba s cudzincom láka mladé dvojice.

9 otázok, ktoré sa nevesty hanbia opýtať

Existujú otázky, ktoré sa nevesty často boja povedať nahlas, a tak sme pre vás zozbierali a zodpovedali aspoň deväť najčastejších z nich.

Všetko dôležité o svadobných oznámeniach

Bez svadobných oznámení sa vaša svadba rozhodne nezaobíde. Kedy si objednať svadobné oznámenia a kedy ich posielať?