15 tipov na darček pre vášho milovaného na výročie svadby

 • 27. apr 2021
 • Silvia Blahovcová
 • iStock

Magický dátum vášho výročia sa blíži a či už ide o prvé alebo desiate, prečo by ste svojho manžela nepotešili drobnosťou, darčekom, ktorý mu aj po rokoch povie, že ho milujete čoraz viac?

Sadnite si spolu k dobrej večeri, otvorte fľašu obľúbeného vína a pozrite si spoločne fotografie z vašej svadby, pospomínajte si na tento deň a ako bonus, pripravte pre vášho manžela darček na výročie svadby, ktorý bude jedinečný – od zážitkov až po rôzne drobné darčeky, ktoré mu určite zdvihnú náladu. Prinášame vám 15 tipov na darček na výročie svadby pre vášho milovaného, ktoré ho jednoznačne dostanú do kolien.

1. Potápanie

Tento darček patrí rozhodne medzi tie netradičné. Pokiaľ váš drahý obľubuje adrenalínové zážitky, bude to pre neho to pravé. Darček môžete zakúpiť výlučne pre neho, ale ešte zaujímavejšie bude, ak sa k nemu pridáte aj vy.

2. Tričko s vlastnou grafikou

Nie je nič trápneho na tom, keď má muž na tričku vyšité vaše meno alebo srdiečko, veď ide o darček na výročie. Ak však siahnete po originálnej grafike, do ktorej zakomponujete váš romantický odkaz, máte vyhraté.

3. Varná súprava na pivo

Pokiaľ je váš manžel fajnšmeker a obľubuje ochutnávanie produktov rôznych drobných pivovarov, čo tak pre neho pripraviť prekvapenie v podobe vlastného setu na varenie piva? V rôznych sadách máte možnosť prejsť každou fázou výroby piva a vytvoriť si niekoľko litrov tohto zlatého moku.

4. Barový set

Rád sa váš manžel predvádza pred návštevami a pripraví im akýkoľvek nápoj podľa ich požiadaviek? V tom prípade by mu rozhodne nemal chýbať správny barový set obsahujúci všetko, čo by mohol barman pri príprave nápojov potrebovať – od otvárača na fľaše, cez lyžice, sitko, kliešte až po mixovaciu súpravu.

5. Bluetooth reproduktor

Ak je váš manžel milovníkom hudby, doprajte mu možnosť vypočuť si obľúbené skladby vo výbornej kvalite prakticky kdekoľvek, stačí mať po ruke telefón a koncert sa môže začať.

6. Niekto to rád pikantné

Máte doma nadšenca varenia alebo si jednoducho váš muž rád ochutí jedlo niečím pikantným? Siahnite teda po darčekovej sade rôznych odrôd čili papričiek, či už vo forme prášku alebo pasty.

7. Herná sada

Obľubuje váš manžel šach? Je to spôsob vášho relaxu? Ak áno, luxusná, či limitovaná edícia tejto hry môže byť veľmi milým darčekom k výročiu. Trh ponúka množstvo produktov, vrátane prepojenia na populárne filmy, čo môže byť čerešničkou na torte.

8. Mini glóbus

Kúpte manželovi glóbus a vyznačte na ňom miesta, kde ste spolu boli a kam by ste ešte mohli, či chceli vycestovať. Bude to tak trochu personalizovaný darček a zároveň vytvorený vašimi rukami.

9. Vstupenky na zaujímavú akciu

Potešte vašu zákonitú polovičku vstupenkami na koncert obľúbenej kapely, prípadne na veľmi zaujímavú výstavu, či divadelné predstavenie. Zásadou je vychádzať z toho, čo má váš manžel rád.

10. Digitálny fotorámik

Zabudnite na nudné zdieľanie fotografií cez iCloud alebo ich posielanie cez správy. Pokiaľ disponujete väčším množstvom krásnych spoločných fotografií, darujte ich vášmu mužovi moderným spôsobom – digitálnym rámikom.

11. Multifunkčná kľúčenka

Darujte svojej láske nástroj, ktorý sa na prvý pohľad tvári ako kľúčenka, no zároveň ukrýva veľa skrytých možností ako otvárak na pivo, skrutkovač alebo čokoľvek, čo by sa vášmu šikovnému mužovi mohlo zísť.

12. Špeciálny hrnček na kávu

Je váš manžel milovníkom kávy a svoje ráno si bez svojej šálky tohto moku nevedel ani predstaviť? Obdarujte ho špeciálnou šálkou, ktorá bude patriť len a len jemu. Či už siahnete po vtipnom prevedení, romantickom vyznaní alebo obľúbenej kapele, či filme, určite mu na perách vyčaríte úsmev vždy, keď si ráno dá kávu.

13. Vlastné puzzle

Manželstvo môže byť zábava a k tej nepochybne patria aj rôzne hry. Pripomeňte si miesto, kde ste spolu prvýkrát bývali alebo randili a vytvorte si personalizované puzzle ako krásnu pamiatku. Budete prekvapení, ale na túto starú dobrú skladačku nie ste starí nikdy.

14. Bezdrôtové slúchadlá

Starým slúchadlám odzvonilo. Pokiaľ ich váš manžel pravidelne používa, potešte ho modernou verziou tejto pomôcky. Okrem modernosti prinášajú bezdrôtové slúchadlá aj možnosť lepšieho pohybu a zároveň prinášajú kvalitný zvuk skrz bluetooth signál.

15. Milostné odkazy

Možno si myslíte, že je váš muž „drsňák“ a romantické výlevy sú pre neho príliš, ale boli by ste prekvapení, že aj pod touto maskou sa skrýva osoba plná citov a milostné odkazy zosumarizované do jednotného darčeka potešia skutočne každého. Či už vaše vyznania napíšete na malé papieriky a zrolujete ich do fľaše alebo ich dáte zviazať do malej knižky, tento darček bude určite neopakovateľný.


Komentáre

  Pridaj príspevok

  Najčítanejšie články
  Výročia svadby – ako sa nazývajú a aká symbolika sa v nich ukrýva?
  Výročia svadby – ako sa nazývajú a aká symbolika sa v nich ukrýva?
  Svadba a korona: Aktuálne podmienky pre svadby
  Svadba a korona: Aktuálne podmienky pre svadby
  18 tipov na svadobné dary, ktorými mladomanželov potešíte
  18 tipov na svadobné dary, ktorými mladomanželov potešíte
  13 najobľúbenejších svadobných zákuskov. Stihli ste už ochutnať všetky?
  13 najobľúbenejších svadobných zákuskov. Stihli ste už ochutnať všetky?
  60 inšpiratívnych tipov na ceny do svadobnej tomboly
  60 inšpiratívnych tipov na ceny do svadobnej tomboly
  Všetko, čo potrebujete vedieť o zmene dokladov po svadbe
  Všetko, čo potrebujete vedieť o zmene dokladov po svadbe