FOTO PROSIM NEKOPIIIIIROVAŤ!!!!!!! ĎAKUJEM.
Zoznámili sme sa v máji 2000. Chodiť sme spolu začali 27.6.2000. S mojim budúcim manženíkom sme spolu už 11 rokov, preto si ani nepamätám, kedy boli zásnuby /myslím, že niekde v polovici nášho vzťahu/.
V albume je iba málo z toho, čo máme pripravené.
***
Už máme:
Oblek, topánky pre mňa a ženícha kúpené N-Centro Nr. Svadobné aj popolnočné šatky, bolérko /zálohy vyplatené/. Natrafila som na uuužasné saténovééé bolérko len za badateľ, tak som neodolala a kúpila som si ho. Kúpená pompadúrka /biela aj čierna/. Krásny štrasový set /náhrdelník, náušnice a náramok/ je tiež doma. Korunku ani závoj mať nebudem, postačia kvety do vlastov, porozmýšľam na čelenkou.Vyrobila som si pierka pre rodičov aj hostí. Vystreľovacie konfety a samodržiace pančuchy v čiernej a vo farbe cappuccino. Ozdobné nožničky na oznamka a menovky, biele ruže na výzdobu auta, sklenená ozdobná tácka na obrúčky a farebnými kamienkami.
***
Zajednaná sála, kaderníčka, vizážista /Tomaš Vida - majster svk/, kamareman, fotograf, d-j /zálohy vyplatené/. Objednané obrúčky u jeného šikovného zlatníka z kombinovaného zlata, hrubé 6mm, cena iba 320 eur. Nakúpené drobnosti /servítky, stužky, organza/ na výzdobu vchodových dverí domu a bránu. Výzdobu sály /maslovo-zlatá kombinácia/ bude mať pod patronátom pani majiteľka. Termín u pána farára. Svadobné koláčiky tiež dohodnuté s jednou veeelmi šikovnou kočkou. Vyrobené oznámenia, pozvánky ku svadobnému stolu a menovky, poďakovania, náramky pre družičky. Objednané 4 ks velkých medovníkových srdiečok ako poďakovanie rodičom. Svadobná a popolnočná košeľa, viazanky a krížik. Matrika a iné formality tiež v suchu.
***
Svadobné auto je krásny veterán môjho drahého - trabant, limuzína, zlatá metalíza.
***
***
Chýba nám:
Zajednať výzdobu kostola, organistu, miništranta. Objednať zákusky /predbežne sú sľúbené/ a rôzne iné maličkosti.
***
***
***
Na náš svadobný deň sa už teším, držbe nám palce aby všetko dobre dopadlo!

Wedding-Countdowns

Custom Glitter Text