coverphoto
Neaktívny

babu28

Lenka Krebesová
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 2. jan 2010
býva v meste Prievidza
Info o svadbe
Svadba bola 14. 9. 2018
696
dní po svadbe
Aktivita
7 príspevkov vo fotoblogoch
109 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +86
Svadobný album
Lenka a Tomáš
14. 9. 2018 Prievidza | 90 fotiek
oznámenia
mladucha.sk - Maximálna spokojnosť, urobili nám aj etikety na víno a pálené :-)
topánky
W.art.M zo sashe - Opätky už niekoľko rokov nenosím, tenisky sa mi k svadobným šatám nepáčia a tak jediná voľby boli baleríny. A aby neboli také suché, dala som si ich originálne pomaľovať :-)
ženíchove doplnky
Luxénia - svadobný salón - Kúpili sme tam košeľu, manžetové gombíky, traky a aj motýlika :-)
ženíchov oblek
Nowy Targ, Poľsko - Vzhľadom na to, že môj drahý oblek moc nenosieva, tak sme do neho nechceli veľa investovať, ale zároveň sme chceli, aby bol pekný a to sa nám aj podarilo :-)
koláče
Cukráreň Emily, Kanianka - Najlepšie boli ovocné košíčky. :-)
torta
Cukráreň Emily, Kanianka - Torta bola taká skvelá, že sa zjedla hneď na svadbe pri rozkrájaní. Niekomu sa ani dupla neušla. :-)
ubytovanie
Penzión Mado, Bojnice - Nemali sme veľa hostí na ubytovanie, ale pár sa našlo. Mali izby s vlastnou kúpeľňou a na jednu noc tam mali všetko, čo potrebovali. Chválili si aj čistotu ubytovania.
poháre
Diamante.sk - Najskôr sme nechceli dávať gravírovať poháre, ale potom sme sa predsa len rozhodli, že dáme. A neľutujeme. Sú krásne, ostali nám na pamiatku a plánujeme ich využívať :-)
hostina
Bojnický dvor - Fantastické jedlo, zjedlo sa takmer všetko :-D O deviatej sme mali gril, v ktorom kuchár griloval jedlo pred hosťami, čo bol pre nich aj pre nás zážitok a stále bolo čerstvé jedlo. V reštaurácii to fakt vedia aj dobre naplánovať, lebo na druhý deň nám toho veľa nezostalo, čo bolo fajn, lebo hosťom chutilo a my sme sa vyhli vyhadzovaniu jedla :-)
odobierka
FS Sielnica - Urobili fantastický program, ktorí chválili všetci hostia, bez ohľadu na vek. Nasmiali sme sa všetci a urobili nám aj vienkový tanec. Úžasní ľudia, ktorí to proste vedia. Vybrali sme ich, lebo to robia veselo a nie plačlivo :-)
dj
DJ Andy - Skvelá voľba. Na plánovanie svadby sme nemali ani rok, takže schopný starejší už voľný nebol a vďaka Andymu sme ho ani nepotrebovali. Urobil na nás veľmi dobrý prvý dojem, krásne nám rozpísal za čo platíme a hneď sme sa aj stretli a dohodli všetko. Tesne pred svadbou sme sa stretli opäť a doladili detaily. Na svadbe s nami komunikoval, urobil všetko tak, ako sme sa dohodli a odmoderoval nám celú svadbu, urobil súťaže a hlavne takú skvelú zábavu, že si hostia nevedeli vynachváliť. Môžem len odporúčať :-)
kameraman
Jan Vician, Handlova - Príjemný človek, splnil naše očakávania, máme krásnu pamiatku. Nevesta a ženích nemôžu byť všade a vo videu sme si to všetko pozreli a neskutočne sa bavili pri pozeraní videa. Môžem len odporúčať, urobil nám svadobný klip na jednu pesničku a aj video z celej svadby. Milé bolo pozerať gratulácie od hostí :-)
fotograf
Svadobný umelecký fotograf Miqo Cash, EP - Môžem len odporúčať. Máme plno krásnych fotografií, skvelá komunikácia, splnil všetky naše požiadavky. Vybrali by sme si ho opäť. :-)
civilný obrad
Bojnický dvor - Pri obrade sme krásny výhľad na Bojnický zámok, dámy z matriky z Bojníc boli príjemné a vytvorili nám krásny obrad. Miesto na obrad nám samozrejme pripravil tým zo svadobnej agentúry a kvetinárstva.
svadobná agentúra
Butterflies wedding agency - Úžasná Lucia Hubová urobila presne všetko podľa našich predstáv. Vďaka nej som nemala žiadne stresy z príprav, ona všetko zariadila. Nemusíte sa vôbec báť svadobných agentúr. Všetko zariadia v rámci vášho finančného rozpočtu :-)
kvety
Modrý deň, Bojnice (www.modryden.sk) - To bola nádhera. Živé kvety, ktoré vydržali nielen do rána v tom teple, ale niektorým hosťom, ktorým som výzdobu darovala vydržali aj niekoľko dní. Z tohto kvetinárstva som mala aj kvety na torte, robili pierko pre ženícha a pre mňa kyticu. Veľká spokojnosť, môžem len odporučiť :-)
make-up
Barbora Jelenčíková - Vždy ma nalíči podľa mojich predstáv, tak to bola jasná voľba. Navyše k nej chodím na nechty a mihalnice, ktoré mi tiež robila na svadbu ona :-)
účes
Ivana Psotová (Prievidza) - Roky mi robí vlasy a vždy som bola spokojná. Vzhľadom na to, že v deň našej svadby bolo dusno a veľmi teplo a dosť sme sa všetci potili, tak keď mi prišla večer gratulovať mi ho hneď prerobila a vypla, takže som mala účesy dva. Proste je úžasná :-)
popolnočné šaty, spoločenské šaty
Alliexpress - áno mala som aj po polnoci svadobné šaty. Vydávam sa len raz v živote, tak prečo si tie šaty poriadne neužiť. Navyše mám s nimi ešte nejaké plány, ale zatiaľ nebudem predbiehať :-)
svadobné šaty
Luxénia - svadobný salón - Veľmi milá pani mi vybrala šaty, ktoré mi perfektne sadli. Chcela som pekné, pohodlné šaty bez vlečky, aby som sa mohla v pohode baviť a tie som aj mala. Môžem len odporúčať :-)
Žiadne príspevky.