coverphoto
Neaktívny

babullka

  /  36 rokov
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 1. júl 2015
býva v meste Trenčín
Info o svadbe
Svadba bola 31. 10. 2015
3152
dní po svadbe
Aktivita
1 príspevok vo fotoblogoch
23 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
dj
Luboš Košťál
DJ a sterejší v jednom, veľmi fajn prístup aj pred svadbou, počas svadby sa dokonale staral o zábavu a celý priebeh svadby. Ľudia sa bavili, boli aj tradície aj hry. Nebolo to umelé ani prehnané. Pripravil si prezentaciu fotiek všetkých hostí, bolo to veľmi milé :)
fotograf
FotoatelierBN, Mario Zachar
Skvelý človek, bola s ním sranda, spravil veľmi ale fakt veľmi veľa fotiek, bolo to také uvoľnené, nič prehnané ani nasilu :)
kostol
Farsky kostol narodenia Panny Márie v Trenčíne
Všetko prebehlo bez problémov, organistka krásne spievala, pani kostolníčka vyzdobila kostol a kňaz bol ohromný. Všetko to tak krásne odľahčil, najprv som chcela pána dekana, no sme veľmi radi, že bol ten čo bol :) Veľmi príjemný mladý človek, ktorý aj vtipkoval a na všetkom si dal záležať a opýtal sa presne ako to chceme :) hoc to mal veľmi ťažké so spoločným modlením, keďže 80 % svadobčanov boli inej viery a ostatní asi neveriaci :(
ubytovanie
Penzión na Sihoti, Penzión pod Hradom
odporúča
darčeky
Handmade by Nikkita
Zrkadielka pre družičky a svedkyňu som potrebovala veľmi narýchlo a Nikkita bola tak šikovná a rýchla, že do troch dní som ich mala doma aj s vlastným textom čo som chcela:)
torta
Pani Elenka z Trenčína (Zlatovce)
Torta bola na nezaplatenie vynikajúca. Všetko ale naozaj všetko bolo presne podľa mojej predstavy, čo som ani nečakala. Aj chuťovo aj výzorovo. Spravila na torte presne to čo som chcela a náš havino z marcipánu bol ako náš:)
koláče
Pani Elenka z Trenčína (Zlatovce)
Koláčiky boli vynikajúce a aj vyzerali krásne
popolnočné šaty, spoločenské šaty
Svadobný salón Afrodita Trenčín
Šaty mi aj zúžili aj skracovali asi o 25 cm:)
Žiadne príspevky.