coverphoto
Neaktívny

beushikm

Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 14. júl 2017
býva v meste Nové Zámky
Info o svadbe
Svadba bola 18. 8. 2018
2123
dní po svadbe
Aktivita
0 príspevkov vo fotoblogoch
2 príspevky vo fóre
0 inzerátov
Sledované fotoblogy (3)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
svadobné obrúčky
Zlatníctvo Rýdl
Obrúčky sme vybrali na svadobnom veľtrhu v NR spokojnosť, cenovo aj dodanie v poriadku. Odporúčam
darčeky
Koláčiky Šťastia
Milé darčeky pre svadobčanov :) potešili každého
ženíchov oblek
ALAIN DELON - SALON
Išli sme, kúpili sme oblek, košele, viazanku košele sa mi žehlili ako po masielku :)
oznámenia
sisine.sk
Naše topkové oznámenia a tlačoviny si zobrala pod krídla šikovnica SISINE , boli krásne, jednoduché a hlavne naše. Každé oznámenie je originálnym kúskom, maľované. Každému sa páčili tlačoviny a spolu krásne ladili. Jedno veľké ďakujem a jednoznačne odporúčam všetkým nevestičkám!
popolnočné šaty, spoločenské šaty
Michell fashion
odporúča
svadobné šaty
Svadobný Salón Leia
Milé nevestičky, svadobný salónik budem odporúčať do konca môjho života, pretože pani majiteľka spravila zo mňa dokonalú princeznú. Nikdy som neverila, že pri prvej skúške a v prvom salóne si nájdem svoje vynívané šaty a ani to, že si poplačem keď spoznám, že sú to oni. Áno boli! Pani majiteľka mala so mnou trpezlivosť, bola veľmi milá, ústretová, všetko platilo do bodky na čom sme sa dohodli, veľmi si pochvaľujem, keďže pani majiteľka bola veľmi priateľská, čo mne nahráva, na klientkách jej záleží, nie sú len kusom ani ďaľšou v poradí. Ale individuálnou nevestou. Odporúčam všetkým nevestičkám, ktoré hľadajú nádherné šaty, útretovosť, ochotu, oporu a úsmev na tvári!
výzdoba
Maja Desing
Majka, máš u nás veľké ďakujem, za všetko, čo si mi splnila a áno, pivónie v kytičke18.8 nemohli chýbať. Hostia pozerali na krásne vyzdobenú sálu chválili výzdobu, všetko sa im veľmi páčilo, neverili, že vo vázach - lustroch sú živé kvietky :)u mňa si trafila klinček po hlavičke, bola som očarená z výzdoby krásne si ju spravila a dotiahla detaily, sálu, altánok, kostol aj koč :) aj poháriky krásne vygravírované a ten nápad z stužkou bol super! Jednoznačne odporúčam všetkými desiatimi!
torta
Sweetie by Nicki ( L & N)
Tortička bola nádherná, chutná podľa mojich predstáv. Babám ďakujem za uskutočnenie môjho sna o torte a dotiahnutia detailov, hostia boli nadšení tortička každému veľmi chutila. Jednoznačne odporúčam!
Žiadne príspevky.