Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Broňa a Laco   svadobný album

bronau  •  18 fotiek  •  15. feb 2005, v Košiciach, okres Košice

Aká bola svadba:

Jedným slovom: Nádherné !!!
Obrad sa konal v kostole vo Vyšnom Opátskom (myslím, že sme tam počas roka boli jediný , ktorí tam mali svadbu - je to rozprávkový malý kostolík na kopčeku a na objednávku nám ho prekrásne vyzdobila aranžérka p. Galdunová. Ona sa postarala takisto aj o moju kyticu. Museli sme si na omšu ale zaobstarať hudbu : pani, ktorá nám hrala na organe - aj ten sme museli nahradiť elektrickým piánom s ozvučením a spievala nám študentka konzervatória. Všetko to (celý pribeh omše) bolo vopred dohodnuté s kaplánom (našim známym), ktorého sme požiadali, aby nás zosobášil.
Oslava bola v hoteli Teledom - sála je priestranná a slnečná a 70 hostí sa tam vytancovalo bezproblémov. Hotel je úplne nový a zariadený komfortne a aj niekoľko našich hostí tam nocovalo. Jedlo bolo vynikajúce a takisto aj obsluha (a aj ceny). Takže vrelo odporúčam ! Mali sme živú hudbu (manž. pár - kolegovia mojho manžela) a bavili nás vynikajúco.
Moje šaty sú šité na mieru podľa vlastného návrhu a mám ich stále doma odložené na pamiatku. : )
Ak sa mi podari dať oskenovať oznámenie, tak ho ihne%d pridám, pretože je trochu netradičné a možno niekoho inšpiruje - robili nám ho v grafickom štúdiu Harlequin a tlačili v Casspresse.

Vrele doporučujem kameramana a fotografa - otca (kamera) a syna (foto) Bernátovcov z Košíc. Kazeta z našej svadby je perfektná, vynikajúce spracovanie, s citom prestrihané a veľmi pekne upravené, s krásnym záverom. Takisto fotografie nám kazdý závidí - ani jedna nie je nepodarená, aj ja sa sama sebe na každej fotke páčim !

tu  vidno dobre aj  kyticu
Tu vidno dobre aj kyticu
nase svadobne pohare
Nase svadobne pohare
nase oznamenie + servitky na prestieranie
Nase oznamenie + servitky na prestieranie
svadobne saty na modelke
Svadobne saty na modelke
detail vystrihu
Detail vystrihu
svadobna kytica
Svadobna kytica
popolnocne - ruzovy leskly hodvab s kamienkami
Popolnocne - ruzovy leskly hodvab s kamienkami
zozadu - dieta ako dekoracia :)
Zozadu - dieta ako dekoracia :)