Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Linda Hombauerová a Zoltán Mókusz   svadobný album

chamomille  •  50 fotiek  •  11. máj 2009, v Šamoríne, okres Dunajská Streda

Aká bola svadba:

Bolo to neopísateľné, niekto tam hore nás musí mať veľmi rád, všetko bolo dokonalé - od počasia počnúc až po ľudí okolo nás. Naozaj sme si užili svoju svadbu, hocikedy by sme si to zopakovali. :)

Svadobný obrad sa konal v kalvinistickom kostole v Šamoríne. Kňaz András bol skvelý, mal veľmi osobnú kázeň, rozplakal svadobčanov. Výzdoba kostola: p. Edit Hanusz. Hostina: Penzión rpi rybníku Veľká Paka - ďakujeme za ústretovosť a ochotu personálu. Jedlo bolo vynikajúce, všetci boli veľmi spokojní.
Výzdoba sály: Vandadekor - všetko sme si dohodli cez mail, vidno že majú skúsenosti, spoľahliví.
Hudba: Duo Black and White z Dunajskej Stredy - Pityu hral všetko bez nôt, z hlavy, partnerka má úžasný hlas. Hrali všetko, slovenské, maďarské, cigánske, klasiku... urobili perfektnú atmosféru.
Starejší: p. Kaiser zo Šamorína,vtipný, pohotový, spoľahlivý...mohla by som básniť o ňom do večera. Improvizoval, vtipkoval, neocenitelný. Všetko mal pod kontrolou a my sme sa mohli zabávať a užiť si vlastnú svadbu. Vďaka.
Fotky: Gibbó (Kis Gábor), som rada že sme si vybrali jeho, splnil všetky naše očakávania. Počas fotenia nás rozosmial, bol veľmi šikovný otvorený aj našim nápadom, myslím že odviedol skvelú prácu, kvôli záberu vliezol aj do studeného Dunaja.
Šaty nevesty: požičovna oprati kostolu v Šamoríne, aj kabátik, aj závoj + ženíchova vesta a kravata. Topánky nevesty: John Garfield na Zlatých Pieskoch.
Ženíchov oblek: Alain Delon v Avione. Ženíchove topánky: Humanic v Gyori, Maďarsko Svadobná torta: cukráreň Vitáloš v Novej dedinke Zákusky a diplomata torta: pani Edita Tóthová zo Šamorína.
Vlasy, nechty a vizáž: Veronika Javorková - Black and White Studio Šamorín
Šperky: darčeky od môjho manžela :), vlasové ozdoby cez inetrnet

moja obľúbená
Moja obľúbená
ako babka a dedko na foto z minulého storočia
Ako babka a dedko na foto z minulého storočia
Zoliho obľúbená fotka
Zoliho obľúbená fotka
Zapózovať pri radnici bol mô nápad.
Zapózovať pri radnici bol mô nápad.
so súrodencami
So súrodencami
s rodičmi
S rodičmi
aj podväzok je dole
Aj podväzok je dole
po polnoci
Po polnoci
začiatok sľubu
Začiatok sľubu