Prvé prípravy na svadbu sa začali v auguste,kedy sme zajednali sálu (Šar. Michaľany) a kapelu (Lexel-Raslavice).Za pánom farárom sme už tiež boli,dokonca sme si hnedˇ vybrali aj hodinu sobáša,takže nás teraz čaká predsvad.náuka.Kameramana máme zo Sabinova (p.Plančár) ,pracuje pre jednu televíziu-tak veríme že výsledok bude stáť za to!Nateraz sa už rozhodujeme iba medzi fotografmi...
Zásnuby budú asi na Vianoce,už nech to máme za sebou-nemáme v láske tie oficiality,ale rodičia si potrpia na tejto tradícii..
Šatičky,svadobné aj popolnočné začnem hľadať až niekedy na jar -počkám si na novú kolekciu.Samozrejme nezabudnúť na ženíchov oblek :) -ten bude v svetlejších odtieňoch.
A ešte obrúčky..Zatiaľ sú to predstavy,ktoré budeme postupne realizovať.
20.1.2009 /Pred Vianocami som dostala zásnubný prsteň,ale oficiálne zásnuby stále odkladáme:) Do Vianoc sme stihli aj všetkých 9 predmanž.náuk-bolo fajn(a tak sme sa báli).A konečne máme zajednaného fotografa-vyhralo Lifestudio Prešov(aj keď Lukačkovci by boli asi lepší,nedalo sa)Ale aj Lajfko má pekné fotečky,tak uvidíme...
23.2.2009 - Konečne som si vybrala svadobné šaty.Bola som v Prešove v Angele(tam nic moc),u Eriky(tam mali pekné šatičky)ale nakoniec ma presvedčili šaty v Princess,hned´mi padli do oka :)
Tak nateraz aspoň zopár nápadov a snov...
Dakujem všetkým nevestám za inšpirácie ktoré tu stále nachádzam...:)