coverphoto
profesionál

DJ Čuky

DJ-ovia a moderátori
Celé Slovensko
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Som veselý typ a mojou veľkou láskou je hudba. Je to krásny pocit rozdávať dobrú náladu a vidieť ako sa ľudia dobre zabávajú. Pritom som seriózny a spoľahlivý, ešte som nikdy nenechal klienta s ktorým som uzatvoril dohodu pre lepšiu ponuku. Mojou odmenou je spokojnosť klientov, slová uznania a ich odporúčania.
Profesionálny DJ na svadby s dlhoročnými skúsenosťami.
0903888281
Šurany, MDŽ 14
Sledované fotoblogy (24)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
O nás

Ponúkam hudobnú reprodukciu s moderovaním na svadby, plesy, stužkové, rodinné a firemné oslavy, oldies diskotéky. Hudobná reprodukcia je podfarbená svetelným parkom. Tejto činnosti sa venujem od roku 1978 a preto mám v tejto oblasti bohaté skúsenosti. Pri reprodukcii na svadobnej zábave fotografujem priebeh zábavy ( iba so súhlasom ), a vhodné fotografie uverejňujem na mojej stránke www.djcuky.sk. Táto služba je bezplatná a fotografie v plnej kvalite poskytujem takisto bezplatne. Už na druhý de...

Ukážky našej práce
  • +6

Videá

Ponúkam hudobnú produkciu s moderovaním na svadby, plesy stužkové, rodinné a firemné oslavy, diskotéky. Hudobná produkcia je podfarbená bohatým svetelnýmm parkom. Na hudobnej scéne pôsobím od roku 1978 a preto mám v tejto oblasti bohaté skúsenosti.