coverphoto
profesionál

DJ Čuky

DJ-ovia a moderátori
Nové Zámky
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
Som veselý typ a mojou veľkou láskou je hudba. Je to krásny pocit rozdávať dobrú náladu a vidieť ako sa ľudia dobre zabávajú. Pritom som seriózny a spoľahlivý, ešte som nikdy nenechal klienta s ktorým som uzatvoril dohodu pre lepšiu ponuku. Mojou odmenou je spokojnosť klientov, slová uznania a ich odporúčania.
Profesionálny DJ na svadby s vyše 35 ročnými skúsenosťami.
0903888281
Šurany, MDŽ 14
Sledované fotoblogy (24)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
O nás

Ponúkam hudobnú reprodukciu s moderovaním na svadby, plesy, stužkové, rodinné a firemné oslavy, oldies diskotéky. Hudobná produkcia je podfarbená svetelným parkom. Hraniu sa venujem od roku 1978 a preto mám v tejto oblasti bohaté skúsenosti. Pri hraní na svadobnej zábave fotografujem priebeh zábavy ( iba so súhlasom ), a vhodné fotografie uverejňujem na mojej stránke www.djcuky.sk. Táto služba je bezplatná a fotografie v plnej kvalite poskytujem takisto bezplatne. Už na druhý deň si viete vy ale...

Ukážky našej práce
  • +5
11. jan 2014

Ponúkam hudobnú produkciu s moderovaním na svadby, plesy stužkové, rodinné a firemné oslavy, diskotéky. Hudobná produkcia je podfarbená bohatým svetelnýmm parkom. Na hudobnej scéne pôsobím od roku 1978 a preto mám v tejto oblasti bohaté skúsenosti.