coverphoto
profesionál

DJ a moderátor Igor Habán

DJ-ovia a moderátori
Celé Slovensko
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Vždy pozitívne naladený, ochotný Vám maximálne vyjsť v ústrety, aby Váš deň s veľkým "D", teda Vaša svadba dopadla presne podľa Vašich predstáv.
Top DJ pre Vašu svadbu alebo firemnú párty. Profesionalita, široký hudobný archív, hudobná produkcia podľa Vašich predstáv, moderovanie, spoľahlivosť.
+421905432866
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
O nás

Volám sa Igor Habán a vítam Vás na svojom profile. Ak hľadáte služby skutočne profesionálneho DJa, tak ste tu správne. Ponúkam Vám svoje dlhoročné DJské skúsenosti z množstva odohratých akcií a široký hudobný archív. Mojím cieľom je, aby zábava na Vašej svadbe bola nezabudnuteľná a Váš veľký deň dopadol podľa Vašich predstáv. Samozrejmosťou je aj odmoderovanie jednotlivých tanečných kôl a v prípade, ak budete mať záujem, kľudne aj moderovanie hier, alebo súťaží, poprípade iného spriev...

Ukážky našej práce
  • +28

Videá

Prvá svadba v roku 2023 je už za mnou, čaká nás ďalšia svadobná sezóna. Ak si chcete overiť dostupnosť mojich služieb na termín Vašej svadby, kľudne ma kontkatujte na čisle +421905432866, alebo mailom: djigorh@gmail.com .

Ďakujem veľmi pekne za odporúčanie neveste Alenke a ženíchovy Patrikovi. Hral som na ich svadbe v Humne vo Východnej a atmosféra bola naozaj výborná. Možte si ju pozrieť na videách tu na mojom profile... 😉

Nezabudnuteľná atmosféra na svadbe na kolibe Strachanovka - L. Ján

(10 fotiek)

Ďakujem za pozitívne odporúčanie od ďalších mladomanželov - Elenky a Ondreja. Fotky pridám čoskoro....

Akcia: Ak si objednáte hudobnú produkciu na Vašu svadbu, ktorá sa bude konať v roku 2015 už teraz, garantujem Vám ešte cenu z roku 2014!!! Objednávky píšte na djigorh@gmail.com !!!