coverphoto
profesionál

Svadobný eshop Easywedding.sk

Svadobné eshopy
Celé Slovensko
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Ak potrebujete pomôcť so svojou svadbou, ste tu správne! Pomôžeme, poradíme, aj nakúpiť môžete - všetko zo sveta svadieb.
+421 910 933 818
Kazanská 56, 821 06 Bratislava
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
O nás

Aby sme urobili najkrajší deň vášho života ešte krajším, robíme všetko pre to na našom eshope so svadobnými doplnkami - https://www.easywedding.sk!

Prehľadávame internet, aby sme vám mohli nájsť najnáročnejšie svadobné knihy hostí, svadobné ozdoby, svadobné doplnky a tie najkrajšie svadobné dekorácie. Radi Vám zostavíme najkrajšie kolekcie pre každú svadobnú tému.

Od svadobných darčekov po dekoráciu stola. U nás nájdete najkrajšie svadobné kúsky pre každý okamih vašej svadby.

Nechajte sa in...

Ukážky našej práce
  • +15
Najnovšie inzeráty (321)
17. mar 2023
Použitý tovar
36.99 €
17. mar 2023
Použitý tovar
36.99 €
Načítava sa...

Prvý jarný deň sme mali včera a my sme sa rozhodli, že Vám trošku priblížime, čo si to na nás príroda na #jar pripravila 🙂 Aké nádhery nám začínajú rašiť zo zeme, a ako tu krásu vieme použiť nielen u seba #doma, alebo aj na svadbe.

Viac sa dozviete u nás na blogu: https://www.easywedding.sk/blog/privitajme-spolu-jar/

#svatebniinspirace #svadobneinspiracie #svadba2021 #marec #svadbapreteba #svadba #svatba #blog #svadobnyblog #jarnekvety #jarneinspiracie #tupipan #narcis

3 fotky

Už ste videli náš púdrovo ružovo saténové kimono pre budúcu nevestu?

Je balené v nádhernej púdrovo ružovej krabičke... myslíme, že je to uchvatný dar pre každú budúcu nevestu.

Ps. Máme aj kimoná pre družičky 🙂

Kúpiť ich môžete tu:
https://www.easywedding.sk/deko/rozlucka-so-slobodou

#kimono #bridetobe #nevesta #bridetobe #pink #blushpink #laskanaprvypohlad #zupan #nevesta

2 fotky

Máme ešte krásne teplé dni aj večery, tak poďme von oslavovať - takéto úžasné #svetlo, ktoré je zachytené na tejto fotografií nám môže vytvoriť iba #priroda
.
.
Toto je zachytené niekde v lese - tam, kde je tak príjemne počas letných dní či večerov. Tam, kde bude tak úžasne práve vo váš velký deň.
.
.
#svadba #svatba #svadbavprirode #vlese #svadbavonku #svadbavprirode #svatebni #svatebniinspirace #woodland #priroda.#jul #leto #vyzdoba #svadba2020 #nevesta #zenich #svadbapreteba #kvety

Planujete svadbu, kde urcite nebudu chybat deti? Pre napady, ako šikovne vyplnit čas detičkam na svadbe, zbehnite k nam na eshop :)

(1 fotka)

Prečítajte si nové číslo časopisu NEVESTA.sk  - aj tento krát s nami 🙂 https://issuu.com/nevesta/docs/casopis_nevesta_2_2016