coverphoto
Aktívny

ela4

Ela
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 13. okt 2016
býva v meste Trenčín
Info o svadbe
Svadba bola 23. 9. 2017
1052
dní po svadbe
Aktivita
4 príspevky vo fotoblogoch
161 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Sledované fotoblogy (1)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
svadobná cesta
CK Idea Tour Trenčín - Santorini, už sa nevieme dočkať :)
oznámenia
Ja :) - všetky tlačoviny som si navrhovala a robila sama (oznámenia, menovky, program, menu karty, etiketky na víno, zasadací poriadok). Na tlačenie som využila služby super firmy Incomp v Trenčíne. Všetko bez chyby :)
výzdoba
Berry me - Kvetinová výzdoba a dekorácie - jedným slovom nádhera hneď ako som vstúpila do galérie a tiež na hotel, kde bola hostina. Veľká spokojnosť :)
svadobné obrúčky
Loretta - Zásnubný prsteň a aj obrúčky máme od toho istého zlatníka. Skvelý prístup, výber, ochota, cena, velká spokojnosť :)
účes
Salón Allora - Nemala som žiadny účes vyhliadnutý, chcela som iba vypnuté vlasy, nech mi nič nezavadzia :) účel to splnilo a účes bol naozaj krásny ešte ďalšie dva dni :)
make-up
Majka z Mary Kay - Skvelé, líčenie v deň D a aj skúška prebehli skvelo, opäť nad moje očakávania :) keďže sme takmer nespali, makeup vydržal ešte celý ďalší deň ...
ženíchov oblek
Pánska móda, Rodal, Trenčín - Smoking, ako aj všetky ostatné doplnky. Ženích sa u nich obliekol od hlavy až po päty :) A podotýkam, že všetko šité na mieru.
svadobné šaty
víno
Myslík - Topka vo všetkých farbách :)
koláče
Cukráreň Pralinka, Lipt. Mikuláš - Ešte teraz sa mi zbiehajú slinky :) naozaj výborné, cestovali cez polovicu republiky až k nám do Trenčína, ale na chuti im to veru neubralo :)
ubytovanie
Hotel pod hradom
hostina
Hotel pod hradom - Kto pozná, vie... :) kvalita, profesionalita, skvelý personál, najlepšie jedlo široko ďaleko.
civilný obrad
Galeria M. A. Bazovskeho - Nádherný priestor, klavír, komorná atmosféra... Lepšie som si ani nemohla vybrať :) nikdy by som nemenila
starejší
Družičky :) - Keďže mám skvelé družičky, starejší nebol absolútne potrebný :) zorganizovali všetko, čo mi na očiach videli :)
dj
Maťo Sabo - DJ, ktorý pracuje v najväčšom clube v TN a okolí, takže nie je o čom :)
kameraman
RG production - Mladý chalan, ktorý robí z videí zázraky :) spolupráca s ním a jeho profesionálny prístup boli na jednotku...
fotograf
Noro Krišanda - kreatívny a extravagantný fotograf :) nasmiala som sa ako nikdy, veľká spokojnosť
Žiadne príspevky.