coverphoto
Neaktívny

hallie

Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 10. okt 2012
Info o svadbe
Svadba bola 6. 4. 2013
4117
dní po svadbe
Aktivita
93 príspevkov vo fotoblogoch
664 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Sledované fotoblogy (33)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
fotograf
Karol Achberger
Veľká spokojnosť. Karol bol jeden z našich fotografov a musím povedať, že je skutočný majster momentiek. Dokáže byť asi všade a pritom zostať nenápadný :-). A je skvelý aj ľudsky, hosťom sa zdal veľmi príjemný. Odporúčame.
ubytovanie
Art Hotel Kaštieľ Tomášov
Novomanželský apartmán je nádherný. Ale ostatne izby sú... dychberúce. Prekrásne, "vymakané" do detailov. Každý z našich hostí, kto tam spal, bol očarený. Obdivovalj Aj my sa tam radi vrátime na noc povedzme na výročie.
hostina
Art Hotel Kaštieľ Tomášov
Láska na prvý pohľad. Podľa nás jedno z najkrajších miest na svadbu na celom Slovensku. Služby a personál prekonali naše očakávania. Hostia boli nadšení a vďaka prekrásnym priestorom mali skutočný zážitok. Dokonalá svadobná rozprávka!
kostol
Art Hotel Kaštieľ Tomášov
Kaplnka je menšia, ale krásna. Obrad v nej bol nádherný.
make-up
Xoxo Day Spa
Milujem ich skvelý prístup, a tak som ani neuvažovala nad tým, že si budem manikúru na svadbu robiť sama. Nechala som sa skrátka rozmaznávať a bola som veľmi spokojná! :-)
make-up
BoriaBeauty
Nechávala som si u nich robiť nástrek Vita Liberata dva dni pred svadbou, a veruže mi nebolo všetko jedno. Som bledá, s nádychom do zelena a veľmi som sa bála, že to slečna kozmetička neodhadne a budem oranžová a fľakatá. Dopadlo to výborne, ženíchovi sa moje falošné opálenie veľmi páčilo a fľaky sa nezjavili. Odporúčam ako alternatívu pre kočky, čo sa vyhýbajú soláriu, ale chcú mať zdravú farbu. Výhoda je, že tento nástrek je bez parabenov a s použitím prírodných látok.
hudobná skupina
Mária Kmeťková
Mať harfu na obrade i počas večere bolo jedným z našich najlepších rozhodnutí. Majka hrala úžasne, a to nielen klasiku, ale aj moderné skladby, ktoré v jej prevedení našich hostí totálne "odrovnali" :-) Postarala sa im o jedinečný zážitok a dala celej svadbe skrátka "niečo naviac".
oznámenia
OZNÁM TO!
Hoci naše oznámenie bolo viacmenej DIY, všetky ostatné tlačoviny sme riešili cez Oznám to! Nikdy by som neverila, že sa môj dnes už manžel bude nadchýňať nad zasadacím poriadkom! :-)) Zuzka má obrovský výber a jej návrhy sú milé, kreatívne a vtipné. Je príjemným čerstvým vetrom :-)
Žiadne príspevky.