Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz
hanka_anikca  •  94 fotiek  •  5. júl 2014, Šarišpark, okres Prešov

Aká bola svadba:

úžasná, úžasná...jedná rada: ak máte sen, choďte si za ním a nenechajte sa odradiť, je to váš deň...tak som sa nenechala odradiť od pečenia koláčov a od výzdoby a neľutujem... prípravy aj svadbu sme si naozaj užili a bol to náš najkrajší deň v živote...mnohí hovorili, že na lepšj svadbe neboli, neviem čo je na tom pravdy, ale pre nás to určite platí :)

no najdôležitejšie na tom je, že čokoľvek nevyjde, nevadí... najdôležitejšia a najväčšia hostina nie je tá v sále, ale v kostole!!! my sme mali krásnu omšu, spieval nám úžasný zbor a cítili sme obaja, čo veľké sa práve v týchto chvíľach odohrávalo...

Odporúčam dodávateľov:

Hudobná skupina Náhoda - Chlapci zo Širokého, urobili úžasnú zábavu, hrali od obeda aj v autobuse až do rána... všetci pochvaľovali, dokonca aj zahraniční hostia :) neľutujeme a určite odporúčame :)
Kostol Sv. Margity Antiochijskej v Margecanoch - Nebolo na výber, v ňom nevesta vyrastala, v ňom bude aj svadba :)
Torta Kamarátka - Úplne úžasná čokoládová torta s jadodami... žiadna maslová plnka ani nič...celá sa zjedla ešte počas hostiny a všetci chválili...
Koláče Nevesta, cukrárka z Margecian, cukrárka z Víťaza - Na výslužku sa dávali koláče od cukrárok, v sále boli koláče z Víťaza, a moje koláče + koláče od babičky... nakoniec ostali skor ovšetky od cukrárky, z domácich sa nezvýšilo skoro nič, tak to o niečom hovorí :) som dobrá cukrárka :D ale nie, rada pečiem, chcem piecť a tak..nemám rada klasické rezy...takže punčové a tak boli od cukrárky a cheesecake, mrkvový,... boli odo mňa :)
Darčeky Magnetky
Svadobné šaty Kamarátka - Šili sme ich spolu s kamarátkou, bolo to dosť práce a nakoniec aj nervov (obšívanie krajky a tak..) ale dopadlo to ešte lepšie ako som čakala a ako som chcela.. látka a krajka kúpená v prahe, kvalitné a veľmi veľmi príjemné, keď som ešte rýchlo pred svadbou dávala opravovať zips na slovensku, tak krajčírka ako prvé komentovala látku a pýtala sa, odkiaľ také máme .) poteší to :) no pre menej akčné nevesty, ktoré chcú mať všetko plynulé a nestresujúce, radím radšj profi krajčírku :D ja však voľbu neľutujem :)
Popolnočné šaty, spoločenské šaty Zlatá padesáta - Úžasnéééé šaty, v ktorých sa úúúúúžasne tancovalo :) všetci chválili :)
Ženíchov oblek T. M. Lewin Praha - Po celej prahe sme hľadali pekný hnedý oblek...nakoniec sme skončili v Lewinovi a bolo rozhodnuté :) odtaľ taktiež kravata a popolnočná košeľa. Biela košeľa bola myslím že hugo Boss.
Topánky Tom's, Blažek, Baťa - Nevestine topánky do kosotla Baťa, na večeri hneď prezuté do bačkuriek Tom's. Ženích do polnoci elegantné Blažek, po polnoci Tom's.
Make-up Nevestina sestra + nevesta + kamarátka - Česala ma sestra, venček robila spolu s kamarátkou a maľovala som sa sama. Najlepšia voľba podľa mňa. Účes presne podľa predstáv a maľovanie jemné, pretože sa sama veľmi nemaľujem. Kozmetika Clinique odporúčam - make up, tvářenka, maskara aj všetko...krásne držalo.
Svadobné obrúčky Obrúčky Rýdl - Tam to začalo. Manžel to vybral, keď hľadal prstienok na zásnuby... tak sme pokračovali a máme aj obrúčky odtiaľ :)
Kvety Záhrada - Chceli sme lúčne a záhradné kvety. tak aj bolo, až sme mali kvetov až až, toľko ľudí nám chcela dať do výzdoby :)jednotnú líniu tvorili klasy, levandule a do toho mix kvetov...hlavne to nebolo nijak organizované, každá vázička iná...
Výzdoba Nevesta s pomocou kamarátok - Výzdobu som si vymyslela sama, od oznámka po obálky, sálu až po kostol... s dekoráciami mi pomáhali kamarátky.
Etikety na fľaše Nevesta
Oznámenia Nevesta
Oznámenia Ženích - Ženích spravil webovú stránku
Fotograf Horsky&Zachar - Najlepšia voľba :) odporúčame a na fotky sa nevieme vynadívať :)
Fotograf Filip fotografia & vecičky - Fotky z príprav a niektoré svadobné. ďalší super fotograf, odporúčame tiež! :)
Hostina Šarišpark velký šariš - Priestory v stane krásne, ochotní... mali sme aj ťažšie chvílky ale nakoniec super, snažili sa a bolo to super :)
None
None
None
None
2
None
None
None
None
2
None
None
2
None
5
None
None
None
None
None
None
None
None
3
None
None
None
8
None
None
None
None
None
None
2
None
None
3
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
2
tatko ma videl úplne prvý raz :)
Tatko ma videl úplne prvý raz :)
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
1
None
None
None
2
None
2
None
None
None
None
None
None
None
None
2
None
6
None
None
None
None
7
None
3
None
None
2
None
None
None
None
None
None