coverphoto
Neaktívny

helikoptera

Lucia Švačová  /  41 rokov
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
zaregistrovala sa 18. nov 2010
býva v meste Bratislava
Info o svadbe
Svadba bola 15. 10. 2011
4356
dní po svadbe
Aktivita
16 príspevkov vo fotoblogoch
55 príspevkov vo fóre
0 inzerátov
Sledované fotoblogy (18)
coverphoto
Poslať súkromnú správu
Sledovať
Pridať k priateľom
  • +48
Svadobný album
Lucia a Braňo
15. 10. 2011 Spišská Nová Ves | 52 fotiek
kameraman
Daniel Kristl video-svadba.sk
Ďalší z našich šťastných výberov. Dano nám veľmi sadol ako človek ale okrem toho jeho práca je fantastická. Neznášame s manželom kamerovanie, ale Dana sme vôbec nevnímali. Dokonca ani väčšina ostatných hostí :) No a výsledok jeho práce - absolútna spokojnosť.
hostina
Hotel Čingov - kongresová sála
Sála bola pekná, tvrdil nám síce p. Rogovský, že v sále majú aj klimatizáciu, tak nie je problém s letnými svadbami, ale je to asi iba klimatizácia na papieri. Keď začalo byť v sále horúco, tak proste zapli klasické ventilátori... našťastie nám to stačilo (ale v lete by to bolo peklo). Mali sme okrúhle stoly. Ich rozloženie sme si síce dohodli iba telefonicky, ale 3x sa pani uistila, či si to dobre zapísala a aj napriek tomu boli stoly zrkadlovo naopak.... Chceli sme trošku iné jedlo ako nám odporúčal p. Rogovský, tak sme sa s ním trochu naťahovali a presviedčali ho, že tak to proste chceme. Ale nakoniec bolo všetko jedlo úplne vynikajúce. Trošku zamrzla kuchyňa pri podávaní hlavného jedla - predjedlo, polievka všetko ok, trošku dlhšie sa potom čakalo na hlavné jedlo. To bol taký najväčší problém s jedlom. Ale čašníci sa snažili, tak v tej pauze obehli všetky stoly, naliali pitie, rozniesli fľaše atď... obsluha bola úplne bez problémov.
výzdoba
Renáta Škarupová - Aranžérsky salón Renáta - Smižany
Odporúčam úplne všetkým. Rozhodovali sme sa medzi dvoma a zvolili sme si Renátu lebo nám bola sympatická a milá. Ukázalo sa to ako najlepšia voľba. Výzdoba uchvátila dokanca aj chlapov!!!! Nemala problém splniť akúkoľvek požiadavku, bola pritom vždy milá.
ubytovanie
Hotel Čingov
Tu sme mali ubytovaných ľudí z mojej rodiny. Zobrali sme nadštandardné izby. Boli pekné, čisté. väčšina mala obrovskú kúpeľňu čo ocenili hlavne ženy :). V cene ubytovania je bazén, takže deti boli pred svadbou v sobotu aj od rána v nedeľu naložené v bazéne.
ubytovanie
Park Hotel Čingov
brali sme štandardné izby pre kamarátov. bezproblémová komunikácia - všetko sme riešili mailom, poskytli zľavu a izby boli štandardne pekné.
svadobné obrúčky
Honza Michalisko
čerstvý absolvent doktorandského štúdia na VŠVÚ - šperk. som vďačná náhode, ktorá nás dala dokopy práve s týmto týpkom :) obrúčky sú presne poľa našich predstáv, aj keď sme sa chvíľu báli, že nebudú včas, Honza mal všetko dobre spočítané a pod kontrolou :)
svadobné šaty
Svadobný salón DIAMOND
krásne šaty, veľmi milá obsluha. nemôžem povedať jediného zlého slova :)
make-up
Kozmetický salón Mariana - Spišská Nová Ves
krásne jemné líčenie. aj keď som pôvodne chcela trošku iné, nechala som si poradiť a dopadlo to krásne
helikoptera pridala 2 nové fotky
25. aug 2011

Sny a inšpirácie

(54 fotiek)