Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Ivka a Jožko   svadobný album

ivkalily  •  50 fotiek  •  8. nov 2019, Košice-Západ, okres Košice

Aká bola svadba:

Dokonalá :-) Ani s odstupom času si neviem spomenúť na nič, čo by som spravila inak... akurát počasie sa napriek priaznivým predpovediam pokazilo, čo trošku skomplikovalo presun hostí z obradu na večeru, ale náladu to nepokazilo nikomu :-) A ešte malá poznámka - nevesty, ak túžite po sobáši s liturgiou, no odhovárajú vás, že bude hosťom dlho, nedajte sa, je to váš deň a vaša slávnosť, kto nebude chcieť, aj tak nepríde a ostatní sú tam predsa kvôli vám, nie vy kvôli nim ;-)

Odporúčam dodávateľov:

Fotograf AJJA foto - Košice - Alenka je perfektná, komunikácia s ňou je vynikajúca, fotenie bolo rýchle a zábavné. Prvé tri fotky sme mali už deň po svadbe, musela som sa na ne stále pozerať, náš veľký deň zachytila dokonalo :-)
Kostol Gréckokatolícky chrám sv. Petra a Pavla, Košice-Západ - Je to farnosť, v ktorej som vyrastala, s o. Jozefom, ktorý nás sobášil, sa poznáme roky, takže sme sa cítili ako doma :-) Krásna kázeň a spev chrámového zboru prispeli k dokonalosti celej slávnosti :-)
Hostina Reštaurácia Bowling Erika, Gudernova 3, Košice - Na reštauráciu sme mali dve požiadavky - aby bola pešo ľahko dostupná z chrámu a aby vegetariánske menu bolo zaujímavé. Erika to splnila, kuchár Jožko pripravil také grilované halloumi, že nevegetariáni ľutovali, že si ho nedali, hoci kurací steak bol tiež vynikajúci :-) Pôvodne sme plánovali len večeru, no odchádzali sme o jednej v noci. Paravanmi nám oddelili časť reštaurácie, pretože do salónika sme sa nezmestili (celú reštauráciu sme uzavrieť nechceli) a nechali aj miesto na parket, čo sme neplánovane využili. Deti (a časť dospelých) celý čas hrali bowling, takže sme o nich ani nevedeli ;-) Rozhodne odporúčam.
Torta Kamarátka Zuzka - Prekrásna a chuťovo geniálna :-)
Koláče Cukráreň Rodinka, Rozhanovce - Http://cukrarenrodinka.sk/ - zákusky všetkým veľmi chutili. Zákusky zabalili, "nakrabičkovali" a ráno pred svadbou doviezli, v pondelok sme si ešte vyzdvihli zvyšok, ktorý sme niesli do práce.
Darčeky Nevesta, ženích a ženíchov svedok :-D - Organzové vrecúško naplnené snehovými pusinkami (vlastná výroba) a marshmallow.
Svadobné šaty Svadobný salón Janette - Do salóna Janette chodievam od jeho otvorenia nie len kvôli prekrásnym šatám, no najmä kvôli pani majiteľke Janette :-) Jej prístup je perfektný, dobre poradí, netlačí vás do niečoho, čo vám nepasuje alebo sa v tom necítite dobre a vždy sa usmieva, vždy :-) A aj šije :-) Moje svadobné šaty sú jej dielo, zapáčili sa mi hneď, ako sa zjavili na FB a keď som si prišla vybrať "tie pravé", boli prvé, ktoré som skúšala a hneď vyhrali. Zo salóna sme mali aj kravatu a vestu pre ženícha.
Ženíchov oblek OZETA Optima Kosice
Topánky Obuv Cimia, Košice - Nájsť farebné lodičky v októbri je takmer nemožné, ak niekde lodičky mali, tak len čierne. Navyše ja som nechcela biele, ale ružové, aby som ich mohla ešte využiť a ladili mi s doplnkami a na Hlavnej, kam som vošla len náhodou, mali asi 7 párov ružových lodičiek. A nie len ružových, mali farby od výmyslu sveta, bola som milo prekvapená :-)
Bižutéria Alliexpress - Čelenka z Ali, náušnice z Ebay :-)
Svadobné obrúčky Egne - Https://www.egne.sk/ - v Egne sme kupovali zásnubný prsteň, ktorý na mňa "vyskočil" ako reklama na FB :-) Dovtedy sme o nich nevedeli, no krajší prsteň sme nenašli, bola to láska na prvý pohľad. Manžel ho objednával online, komunikáciu si chválil. Obrúčky sme už boli vyberať osobne, musím pochváliť priestory, cítite sa ako v americkom filme :-)
Make-up Bio Štúdio Shine - K Veronike chodievam už niekoľko rokov, termín na líčenie som si objednala hneď po zásnubách, nechcela som riskovať, že bude mať plno. Neverila by som, že sa môžem cítiť taká krásna, keby som to nezažila, Veronika je skrátka najlepšia <3
Účes Ruženka Janejková - Ruženka ma prvý krát česala na stužkovú, to je už tooooľko rokov :-D Tento princeznovský "look" nie je môj štýl, no všetko dokopy perfektne zapasovalo.
Kvety Bratrancova manželka Beatka - Látkovú kyticu s brošňami som prvý krát videla na Aliexpresse ešte pred plánovaním svadby a zapáčila sa mi, tak mám aspoň spomienku na celý život :-) Stužky aj brošne som objednávala z Ali, ako inak ;-)
Oznámenia Návrh nevesta, grafika nevestin kolega - Aj keď sa s manželom poznáme od vysokej školy, spojil nás spev a láska k liturgickému spevu, čo som chcela zachytiť na oznámení :-)
Na pozadí je naša obľúbená skladba.
1Na pozadí je naša obľúbená skladba.
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
Naša veľká rodina 😊
Naša veľká rodina 😊
None
Vynikajúca tortička aj s malou modelkou ;-)
Vynikajúca tortička aj s malou modelkou ;-)
... s pečeným kolenom v pozadí :-D
... s pečeným kolenom v pozadí :-D